Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
31. aug 2011

@opicaskorica ked je nieco lacnejsie tak nevaham a kupujem vacsinou.. babycare.nl nevychadza lepsie?

zajo79
31. aug 2011

@kilian predavala si jej bugaboo? bgb sa registruje warranty card cez ich stranku.. podla vyrobneho cisla. no..niekomu to nevysvetlis..hadam to pochopi

kilian
31. aug 2011

@zajo79 nie teutoniu.ale vsak su aj nechapavy ludia.... 😉

zajo79
31. aug 2011

ja uz dufam tak skoro nic nebudem predavat.este predam quest a budem mat pokoj. ludia by chceli nove veci za bagatel, fakt ze hruuza...

kilian
31. aug 2011

@zajo79 to mas pravdu.ide to cele dole vodou... 🙄

ellysa
31. aug 2011

@kilian
@zajo79 baby, tak to máte pravdu, už mi lezie na nervy, ako každý stále zjednáva cenu, napríklad mám v inzerátoch lehátko do vane, nepoužívali sme ho, nové stálo 20 EUR, ja ho dávam za 7 a stále len či nepôjdem s cenou dole, ako čo som ja charita, to môžem radšej niekomu darovať, však na benzín na poštu miniem viac

soso
2. sep 2011

baby, potrebujem zase poradit: kupila som bgb board, ale neviem...mam len ten board (ako na foto, t.j. uz nic ine k tomu) a ked ho zakahknem o kocik a mala si tam vyleze, tak sa to vzdy prevazi, je to nestabilne...nemalo by k tomu este byt nieco na zafixovanie k tej dolnej tyci, co je na kociku? Vyjadrujem sa asi dost komplikovane, len neviem, ci mi k tomu nieco nechyba, lebo aj ked zliezala dole, tak ju to prevazilo, board sa smykol dohora a kebyze ju nezachytim tak je na zemi.

kilian
2. sep 2011

@soso a to si kupila nove?lebo k tomu ti chybaju adaptery a aj gumicka 😢

soso
2. sep 2011

@kilian no ved to, nekupila som to nove, budem to musiet vratit, ja som sa pytala, ci je to vsetko a bolo mi povedane, ze ano, ale sa mi to hned nezdalo...ako vyzeraju tie adaptery? tym sa to tam pevnejsie uchyti? nemate niekto foto ako to ma byt spravne namontovane? ☹

kilian
2. sep 2011

@soso tie adaptery sa davaju na tu tyc na kociku,take dva male kruhy.bez toho ti je to nanic.ta gumicka ani nieje taka dolezita.

soso
2. sep 2011

@kilian no fasa...tak diky moc, pojdem ho vratit ☹

kilian
2. sep 2011

@soso v kazdom pripade vratit,alebo sa opytat,mozno to ostalo na kociku predavajucej....odfotila by som svoje,ale malu som uz ulozila spat. 🙂

soso
2. sep 2011

@kilian dakujem ti velmi pekne🙂 ak by sa ti naaahodou chcelo a mala by si cas, tak by som bola rada, kebyze vidim ako to ma vyzerat, nabuduci tyzden sa to pokusim vratit, resp. sa opytam na tie adaptery. Ak aj neposles foto, tak este raz dakujem 🙂

kilian
2. sep 2011

@soso toto som stiahla z internetu-takto vyzeraju tie kruhy a gumicka.

petrasafr
3. sep 2011

Holky, nepročítala jsem diskusi hodně dozadu, můžete mi prosím některá poradit.
Jaký je postup, pokud kmitají ty přední kolečka na Bee+? Začalo mi to dělat, když vezu prázdný kočárek.
Vím, že už se to tady víckrát řešilo, ale nemůžu to najít.
Díky moc! Klidně pište i do IP.

ellysa
3. sep 2011

@petrasafr pri prázdnom kočíku to robí, mne posielali krúžky a pri prázdnom kočíku ak podbehneš alebo ideš rýchlejšie je to ževraj normálne-robí to aj s krúžkami, ale skús napísať na servis bugabo: service.nl@bugaboo.com , ja som poslala video z youtube a krátky mail, že mi to robí a či mi nemôžu poslať tie krúžky a za chvíľu poslali

petrasafr
3. sep 2011

@ellysa Ale mně to právě dřív vůbec nedělalo, začalo to až zničehonic. A ty kroužky se dávají na ty kolečka?

tanija133
3. sep 2011

@petrasafr a kmita ti to stale, aj ked spravis s kocikom hore dolu, tak ze s nim pootacas? skusala si aj vybrat kolecka a namastit WD?

petrasafr
3. sep 2011

@tanija133 Dělá mi to, když se jakoby s kočárkem rozjedu rychleji nebo rozběhnu. Ale předtím to nedělalo vůbec nikdy. Četla jsem tady o tom několikrát, zkoušela jsem to, nedělalo mi to. A pak najednou zničehonic to začalo. Musím se s kočárkem jakoby zastavit a znovu rozjet, aby to přestalo.
Kolečka jsem ještě vyndat a namastit nezkoušela, zítra zkusím.

tanija133
3. sep 2011

@petrasafr tak ti to prestane, ked s nim zastavis a pootocis kolieckami? Tak potom to sem tam robi aj mne... ☹

petrasafr
3. sep 2011

@tanija133 Jo jo, když zastavím a kolečka se vrátí normálně do směru jízdy, tak to přestane.

tanija133
3. sep 2011

@petrasafr No mne robi na tom kociku asi vsetko.....aj sa mi zasekavali, ake dsom namastila , preslo to...a toto mi tiez robi, a nejako to neriesim, viem ze ked zastavim a pootocim tak to prejde....Neviem ci to mam aj toto riesit...Nejako mi to az tak neprekaze....

petrasafr
3. sep 2011

@tanija133 Já zkusím kolečka taky zítra namazat. Mně to právě docela vadí, protože když jde malý pěšky a není v kočárku a já za ním potřebuju třeba kousíček popoběhnout a vezu jednou rukou kočárek, tak je to hodně nepříjemný. A právě dřív mi to vůbec nedělalo.

tanija133
3. sep 2011

@petrasafr tak, tak skus namastit a uvidis, pripadne ries reklamaciu....

zajo79
3. sep 2011

@brendda ako riesis fusak do kocika?

ellysa
4. sep 2011

@petrasafr skús, mne práve aj napísali v liste, že s prázdnym kočíkom to robiť môže a fakt to robila aj keď som tam tie kolieska dala, áno sú to len také krúžky, vypadá to ako tesnenie

https://www.youtube.com/watch?v=uqmrCW9ARMQ
zajo79
4. sep 2011

viete mi prosim napisat ake su rozdiely medzi tymit fusakmi?

http://www.babycare.nl/bugaboo-cameleon-footmuf...

a

https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-... ????

L sed maju oba?

ellysa
4. sep 2011

@zajo79 podľa mňa sú rovnaké

zajo79
4. sep 2011

z mybabyshopu ma snurku na stahovanie..aspon podla obr.to vidim. Ktory vybrat?

ninnaricci
4. sep 2011

@zajo79 určite so šnúrkou na sťahovanie...to je ten novší model...staré nemali šnúrku...a staré sú tenšie...