Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

jeana
6. nov 2008

baby uz ste niekedy videli kalistu "za jazdy" ? Ona je ta spravna reklama na BGB 😀 😀
dnes som ju opat zahliadla v auparku (ako inak 😀 ) a isla asi 87km/hodinu... takze som ju naozaj iba zahliadla, lebo v tej rychlosti som viacej ani nestihla.. 😀 😀 😀
cize je vidiet aky je to uzasny, lahky, lahkoovladatelny a rychly kocik... 😀 😀

cicushka
autor
6. nov 2008

prave preto som si kupila tu tasku, lebo su v nej dva priestory na napoje, jeden dokonca termo a netreba to davat dole, pri skladani. To bol dovod, preco som nekupovala drziak na napoje. Ale ak by si nechcela celu tu tasku, tak predavaju aj tak drziaky, ktore netreba davat dole.

cicushka
autor
6. nov 2008

tento je taky a mas tam este misto na mobil a kluce:

http://cgi.ebay.com/STROLLER-CUP-HOLDER-BUGABOO...

9.95 a 15 dolarov na Slovensko..to sa da 😉

Mala som aj toto, ale to sa mi tak velmi nepacilo..nedrzalo to moc pevne. Takze to ti neodporucam.

http://cgi.ebay.com/NEW-STROLLER-SNACK-TRAY-CUP...

sasenkah
6. nov 2008

Tak sme boli vo Viedni pozriet na BEE a moj drahy pri pohlade na predavacku ako ho skladala zahlasil ze" Nikdy!" 😠
On vsetky kociky porovnava s nasim Orbitom, ktory sa sklada fakt az primitivne lahko jednou rukou. Cize nakoniec kupime v Amerike buginu na Orbit a mozno tam ja este natajnasa kupim aj bee-cko 😀 . Predsalen tam stoji o dost menej. 😉

cicushka
autor
6. nov 2008

sasenkah) normalne ziiiram...asi to bola velmi nesikovna predavacka....ked chces, pridem ti ukazat, ako sa naozaj sklada..A v pripade potreby, sa tiez da jednou rukou zlozit, aj ked sice spravis dva ukony pritom, ale uplne bez problemov. To "nikdy" od tvojho draheho znie, ako keby ukazovala skladanie nejakeho polskeho hebeda. 😔

sasenkah
6. nov 2008

No najprv nieco riesila s opierkou chrbatika, potom davala dole slnecnik, potom robila nieco s ruckou a nakoniec ho tam doslova lamala nohou 😀 .
Ale mne sa paci. Tie ine bugyny su total na jedno kopyto.
No uvidime ako to poriesime. Ale ked sa nas...m kupim si ho sama 😀 .

cicushka
autor
6. nov 2008

sasenkah) opierka chrbta sa dava vodorovne s ruckou v pripade, ze mas sedacku otocenu smerom k sebe. Co asi ty budes mat, ked mate este len 3 mesiaciky. Ale to nie je ziaden problem...je to to iste, ako ked polohujes opierku.
Rucku mozes ale nemusis zosunut dole. Podla toho, kolko mas miesta v kufri. A nohu neviem naco pouziavala, ta je potrebna iba pri rozkladani. 😀
Nenechaj sa prosim ta odradit takou nesikou. 😀 😀

A ked skladas orbit stroller, tak mozes nechat sedaciu cast na kociku alebo musis ju dat dole?

cicushka
autor
6. nov 2008

nasla by som ti na youtube nejake videa, ale ponahlam sa malu uspat, lebo dnes mame babsky vyjazd do kina 😀

skusk kuknut but origos demo movie na BGB bee, alebo prip. na tom spominanom youtube.com

😉

sasenkah
6. nov 2008

Da sa tam nechat, ale teraz ho skladam tak, ze vanicku dam dole, hodim do kufra a podvozok sklopim jednou rukou pootocenim takej zelenej rucky.
Vsak kuk: http://www.orbitbaby.com/video/index.html

kalista
6. nov 2008

😀 😀 😀 jeana som sa pobavila 😀 mna nikto nestiha 🙂 aj kamoska na mna musela kricat a behat za mnou lebo sak ked kricia moje meno tak to urcite nemyslia mna 🙂 ale ked ma niekto vidite kludne sa ozvite budem rada. inak odkedy ma Kubi novu skolku tak sa nam celkom dari chodit do sadu kazdy den tak sa na vas tesim 😎

bejby29
6. nov 2008

Sasenka, ten Orbit je skvely, ja som ho tiez chcela, videla som ho u Nicole Richie, lenze som ho nezohnala ☹ Ale pri druhom dietati si ho urcite kupim, lebo Bugaboo ma uz kazdy.. Dokonca som ho tu spominala uz davno, ze je moderny v Spanielsku..

zucha
7. nov 2008

sasenkah, to skladanie je fajn, ale mne by vadila ta mala vanicka a zda sa mi, ze je dokonca plastova.
Ono ale tazko porovnavat dva kociky, lebo bugaboo si zaklada na tom, mat co najmenej otocnych klbov, aby znizili riziko kazivosti. A aj u autosedaciek, bezpecnejsie su tie, ktore sa co najmenej otacaju a polohuju, atd.

zucha
7. nov 2008

ale prakticky je, to sa musi uznat

kalista
7. nov 2008

mne sa na orbite lubi iba , ze sa da otacat autosedacka. to je asi jedina ved co ma uputala. skladanie mi pride velmi podobne bugaboo. no urcite si nemyslim, ze skladanie BEE je nejako komplikovane !!! tiez rada predvediem. 🙂

tucika
7. nov 2008

Labutka, ja som kupovala cameleon v Predeti, kocik, slnecnik, tasku (bez vrchu), adapteri na Maxi Cosi a fusak a platila som 37 tisic to uz aj so zlavou. Autosedanu som kupovala inde lebo nemali dobry vyber. Vtedy ten cenovy rozdiel v Rak. a tu nebol az taky velky tak som to neriesila. No teraz ked je taka silna koruna asi by som to sla poriesit do SCS.

cicushka
autor
7. nov 2008

mne sa orbit pacil len z toho dovodu, ze je iny, ale laska na prvy pohlad to nie je...ale to u mna nebolo ani pri cameleone ani pri beecku. A inac si pamatam, ze cameleon som si nakoniec nekupila kvoli skladaniu. 😅

cicushka
autor
7. nov 2008

Ale teraz ked tak spatne rozmyslam...ak mi to skladanie vtedy v rakusku ukazovala ta ista sikovna predavcka ako tebe Beecko Sasenkah, tak sa ani necuduje, ze ma to odradilo 😀

kalista
7. nov 2008

inak mne ked ukazovala v Babyone jak skladat Bee tak som ju prerusila lebo uz som sa na nu nemohla pozerat ako sa trapi 😀

cicushka
autor
7. nov 2008

kalista) ty dobra dusa 😀 😀

sasenkah
7. nov 2008

No aj som si myslela, ze to predsa nemoze byt take komplikovane...Predavacka bola asi obojrucne lava 🙂
Inak keby sa mi nepodarilo doviezt Orbit z USA tiez by som mala Chameleona 🙂

Ale urcite sa nechcem pustat do porovnavani, kazdy kocik ma svoje + aj - , a navyse kazdemu vyhovuje nieco ine.

Mimochodom baby, ktore ficite na roznych BGB doplnkoch, v utorok som vo Viedni v Haus des Kindes na Kaertner str. videla chameleonov so zebrovymi a leopardimi vzormi /strieska a kryt vanicky/. Vyzeralo to fakt exotish!

kalista
7. nov 2008

sasenkah) urcite....kazdemu vyhovuje nieco ine 🙂

labutka
8. nov 2008

tucika, ja som tiez bola v predeti.sk, a trosku som si to porovnavala z rakuskom, a rozdiel len pri samotnom kociku cini 150 Euro (dualne zobrazovanie ceny je uplna krasa, netreba prepocitavat 🙂 ), a to sa mi zda dost na to, aby som sa tam vybrala a kupila. Mne ten BGB padol uplne do oka, neviem ci dam sancu nejakemu inemu kociku... Asi zacnem chodit do Auparku aby som tam vymakla kalistu. 🙂))

janejane
8. nov 2008

Ahojte,
tak od vcera mam aj ja Cameleona. Nepaci sa ta original taska Bugaboo, aku ste riesili? Dajte nejaky tip.

vera21
9. nov 2008

Ahojte 🙂 Baby, tak dakujem za tipy, uz som si tu uzasnu zavesnu "vec" objednala. Uz sa tesim, dufam, ze to nebude trvat moc dlhoooooooooo 🙂

venuse333
10. nov 2008

Ahoj Holky,

mam dotaz od kdy jste v cameleonu mely miminko ve sportovni casti? Dekuji za odpoved.

zucha
10. nov 2008

venuse333, ja som dala po pol roku, ale iba kvoli tomu, ze sme isli na dovolenku a nebrala som ziadnu stolicku na jedenie a v kociku sa da perfektne aj krmit. Inak by som mala vanicku urcite dlhsie

slavica2
10. nov 2008

janejane, mne sa tiez taska nepacila, mam klasicku avent urban bag
http://www.biga.sk/tasky/avent-urban-bag
ja sice trochu drahsia, ale zmesti sa tam uuuplne vsetko 🙂

slavica2
10. nov 2008

venuse ja som dala Hanicku vcera, ma sice len 11 tyzdnov, ale pediatricka mi povedala, ze v dvoch polohoach teda v lehu a v polosede moze byt, nie v sede.

dala som ju preto, lebo Hanka reve ako tur, ked nevidi okolo seba a dnes nam bolo vonku uplne super, vsade sa rozhliadala 🙂

Ale Haninka dnes mala nozky studene, tak ju hned zmenim 😉

Sasenkah, zebra by sa mi lubila 🙂

kalista
10. nov 2008

venuse) vyrobca udava, ze od 4 mesiacov. samozrejme nie v sediacej polohe, aby sa nezatazovala chrbtica. moja Bambula isla do sportaka v 7 mesiacoch, ale keby vosla do vanicky tak by som ju tam nechala urcite dlhsie len ona je dost dlha.

pavucica
11. nov 2008

Baby, kočík sa mi zdá úžasný, ale potrebujem aby sa do hlbokej vaničky zmestilo 6-8 mesačné dieťa s fusakom. Budem mať malé na zimu a bodlo by, keby sa ešte vyspalo v hlbokej časti. Len čítam, že vnútorný rozmer je 77 cm. To je asi problém, nie? Ako ste to riešili vy? 6 mesačné babatko rovno do športovej časti? Díky za rady.