Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
4. sep 2011

@ninnaricci diik. uz sa len rozhodnut pre farbu...

wacata37
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrasafr
6. sep 2011

Plánuji prodat off white deku úplně novou, pokud byste některá sháněla 😉

lodgermaniacka
6. sep 2011

@ellysa
@zajo79
@ninnaricci baby, mne prave prišla zasielka z babycare a tiež je fusak na šnurku, presne taky, ako hodila zajo foto z my-babyshop, asi len nemaju na stranke novu fotku..objednala som tento a je to ten najnovší 😉
http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-footmuff-p-1...

lodgermaniacka
6. sep 2011

@zajo79 ale pozeram na tu tvoju prvu foto, to je asi čisto len na cameleona

lula5
6. sep 2011

Baby neviete nahodou kde dostanem kupit ten opickovsky potah na bogaboo alebo ci ho niekto nepredava?
http://absolutkids.blogspot.com/2009/03/bugaboo...

Dakujem.

zajo79
6. sep 2011

@lodgermaniacka ten bez snurky bol ten starsi

a aky je fusak? dost teply? kupila si cierny?

lodgermaniacka
6. sep 2011

@zajo79 mne sa zda dosť hruby, ved maly bude mať kombinezku, alebo hrubšie nohavice, vpohode daš dnu aj deku, mam čierny, hodi sa mi ku každej strieške a krasne ide ku konštrukcii a k čiernym plastom

lodgermaniacka
6. sep 2011

@zajo79 inac aj tak nechapem načo je tam ta šnurka, aky ma vyznam alebo funkciu 😕

miska1981
6. sep 2011

baby zvazujem bud predat beecko alebo nechat a dokupit kocik na jesen, zimu, este si to musim rozmysliet kazdy den som rozhodnuta inak /ci predam ci nie, kupit novy urcite kupim/ 😅 podla mna sa tam malej nesedi pohodlne, ten kolmy sed je moc kolmy, sa bojim, ze vypadne, ona je strasne ziva, stale sa vyklana a ked jej pritiahnem moc pasy, tak tam zas nechce byt...vyskusala som ju posadit do kocika s tzv. korytkom a tam sa jej sedelo super super, aj mi vydrzala dlhsie ako ona zvykne.
pred beeckom som mala brio go, ale ten nechcem, poradite mi nejaky super, nie golfky, nejaky sportak maly lahky aj na zimu, aby presiel sneh, vy ste tu take odbornicky, dik 😉

zajo79
6. sep 2011

@lodgermaniacka nestahuje sa tym fusak? ina funkcia ma nenapada.. 😅

tanija133
6. sep 2011

@miska1981 Tiez mam ten isty pocit ako ty, ze ten sed je az prilis kolmy,a z boku tam nie su ziadne zabrany o co by sa babo mohlo opriet..a sediet tam pohodlne a vyvalene......ja som teraz dokupila madlo, tak mam kusok lepsi pocit ze mi nevypadne maly....no myslim ze je to bugy dobre pre vacsie dieta...a nie pre male deticky este na sedenie.....Ja mam na zimu Concord.... neznasam ho...ale na zimu bude dobry, lebo aj tak neviem co ine,miesto neho by som kupila.....Ale myslim si ze dobre kociky na zimu mozu byt.... Mamas and Papas Sola, Nejaku teutoniu,ale ta je tazka...Graco Symbio , Tie Casualplay su celkom pohodlne......A ja som zasa rozmylala aj nad Briom? preco by si ho uz nechcela?

miska1981
6. sep 2011

@tanija133 ano, je to podla mna len tak na chvilu sa niekde prepravit, najviac mi vadi, ze z bokov je taky otvoreny, nie je tam nic, len mam na neho slabost, ze sa daju menit striesky, mam aj podlozky na vymenu...ja akurat pozeram kociky a zatial najviac sa mi pozdava mamas and papas sola /len tam sa mi nepacia farby/, jane rider, jane traider, concord neo, pacia sa mi aj ine ako napr. inglesina avio, len ta ma male koliecka je na principe golfiek...preco neznasas concord, mala mi sedela v neu a velmi sa jej pacilo, sa tam roztiahla, ani von sa nepytala 😅 brio...mala som cierny,hrozne zle sa udrzuje, zevraj teraz ta edicia 2011 je uz ina latka, tie predtym boli hrozne a nepacila sa mi sportova cast, polohovanie noziciek bolo moc hore, alebo moc dole, take neprirodzene /pre dieta po roku uz v pohode/ a nepacila sa mi ani sedacka, ze sa polohovala takym pasom. inak ma super velku vanicku, ale to je pre vas uz pase 😉

tanija133
6. sep 2011

@miska1981 detto, ja bee milujem, ziadny iny kocik sa mi tak vemi nepaci ako tento........aj ked maly asi niekdy trpi, mam ho len na take kratke presuny.....A nemam do neho uz nic naviac....odmietam do neho viac investovat...staci mi zakladna vybava...maximalne buduci rok vymenim striesku za cervenu....Sola je super, skoro som ju kupila ale nakoniec vyhral samozrejem Bee...pozri v denime je krasna, tu som chcela...a pre dievcatko aj s tymi ruzovymy alebo filaovymi kvietkami je ok........Ja mam Concord Fusion nie NEo...a neznasam ho preto, lebo sa mi neda maly otocit ku mne..preto som aj kupovala tak skoro Bee....ale inac je priestranny, super sa karuje, prejde vsetky tereny a maly ma v nom kopec miesta...Neo sa mi zda uz male aj pre Vas....ale mne sa uz prestalo pacit Neo...Jane Rider to je to iste ako Neo....Avio su golfky....Ja som mala pozicane aj BGB Cam tiez korytko a super, aj mne sa velmi pacilo typ korytko...hlavne ted malemu sa pacilo... Pozri este aj Per Perego Switch easy drive....priestranny, lahucky, otacaci, super na vylihovanie, velka streiska, a kolieska nieco medzi golfkami a sportakom....A este ma napada Britax B smart 4 - otacaci skoro ako korytko,a el ide aj do uplenho lahu, velka strieska..... 😉

ellysa
6. sep 2011

@miska1981 hlasujem za sola 😀

bebel
7. sep 2011

Sola v denime je úžasná...ako alternatíva k bee+ je podľa mňa ešte lepšia...to obracanie sedačky aj s dieťaťom je strašne jednoduché, má aj madlo aj krásne fusaky... väčšiu striešku. Super manévrovateľná.
Len nie je prezliekateľná ako bee+ 😀 😀 😀 😀 😀

zajo79
7. sep 2011

@bebel Bibke ako sekne sola 😵 v ktorej predajni si to pozerala? to by bol lahky kocik do auta pre Misulka 😵

bebel
7. sep 2011

😉 @zajo79 v kocikove 🙂 Páčila sa nám obom.

mamia25
8. sep 2011

baby, nemate niektora foto beecka s lodgerom? vyuzijem ho aj pri 2rocnom? dakujem

ellysa
8. sep 2011

@mamia25 pozri do mojich inzerátov, tam v inzeráte na striešku bee mám foto s lodgerom, ale tam malá malá 10 m, no myslím, že využiješ

ellysa
8. sep 2011

@mamia25 uhm, tak nemám, ale chcela som ju tam dať 😅 -ešte som nemala kávu, tu je

mamia25
8. sep 2011

@ellysa 🙂 super, dakujem! a si spokojna? ja mam kaiser, ten je ok, ale nieco na teraz som chcela. mne by na tu 1 zimu stacil aj pouzivany, ale v inzeratoch nikde nic chlapcenske 🙂

ellysa
8. sep 2011

@mamia25 ja veľmi, za chvíľu ho už určite dám do kočíka, aj dnes by sa už zišiel, samozrejme bez vložky, takže ho využiješ odteraz až do apríla-mája, menila som teraz farbu, lebo mám už iný kočík-červený a tam sa nehodil, tak som kúpila svetlo sivý, chcela som denim, ale mne nejak nesadol 😕 ale tak tento si už nechám je univerzálny, maximálne budem dolaďovať farebným boosterom
možno by si ešte využila aj nový, použité sa až tak lacno nepredávajú, tie jednofarebné stoja okolo 80 EUR

mamia25
8. sep 2011

@ellysa tak asi ho pojdem pozriet nazivo 🙂 ja by som chcela tiez taky univerzalny, bledosedy, al. bezovy. ked ma uputa, tak asi ho kupim 🙂

ellysa
8. sep 2011

@mamia25 mňa, keď som ho videla prvý krát naživo sklamal, že za takú deku mám dať toľko prachov, ale daj ho do kočíka a posaď tam dieťa a pochopíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a mimochodom ak admini budú chcieť mazať príspevky, že sú mimo diskusiu, tak nemali zmazať tému lodger bunker 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mamia25
8. sep 2011

@ellysa tak je veru. vsetko mazu...

miska1981
8. sep 2011

@tanija133
@ellysa
@bebel baby tak sola pada...docitala som sa nie moc dobre recenzie, kedze nema nafukovacie kolieska ze je dost tvrdy a do snehu nie dobry, ja praveze potrebujem aj do snehu, taky klasicky sportak /ako brio ten ma kolieska na 1*/-
ale inak je fakt pekny, ten denim sa aj mne najviac lubi. aj ked ani ten fialkovy nie je zly.
bebel mala aka pohodacka bohovska je 😅

takze ako citam tak citam a neviem...na kazdom je nieco...ale tak na par mesiacov nemusim z toho robit taku vedu, ze 😝
este pozeram quinny speedi /tam mi vadi, ze nie uplny sed/, jane slalom pro, peg perego gt3 /aj ked 3-kolku som moc nechcela/, baby jogger city elite...neviem mozno gesslein a ja uz neviem...ak viete niekto nieco poradit budem rada 😉

@ellysa preco zrusili temu o lodgeri? 😕

lodgermaniacka
8. sep 2011

@miska1981 ja odporučam elite, mala som, je to prefektny kočík, ale hebedo, a GT3 je tiež perfektny kočík, nad nim momentalne uvažujem..tiež len na zimu

bebel
8. sep 2011

@miska1981 ja som sa vrátila na túto zimu späť ku cameleonu....zajtra dúfam kúpim zimné kolesá do snehu.
Quinny speedy je strašne otvorený a polohovanie so šnúrkami má na prd.
Elite má tiež blbý sed a polohovanie.
GT3 je obrovské a ťažké, ale podľ mňa optimálne na zimu.
Gess pokiaľ viem tiež nemá nafukovačky, ale také plastové kolesá naplnené gélom.
Jané slalom sa mi nikdy nepáčili- v okolí boli veľmi populárne -mali strašne mizerné textílie, hneď sa párali a vybledli a vrźgali, ale to asi stačilo premazať.

elelel
8. sep 2011

@ellysa ahoj,ten lodger vyzera super, ja uvazujem nad denimom, nevies ci to je taky isty typ?da sa tam vyberat jedna vrstva?dakujem 🙂