• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
holky kde se dají sehnat nový kolečka na cameleona? ty malinký? v neděli si jedeme pro BGB a prý tam budou asi potřeba nový kolečka.. nicméně koupili jsme ho za pakatel tak mě to zase tak neštve.. jen nevím kde je sehnat :grinning:
23. sep 2011 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky deyana tak skus www.babytrader.eu tam maju vsetko, teda skoro vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Viete mi poradit ako zohnat "vanicku" denim??? cez ebay sa da, ale väcsinou len do uk :unamused:
23. sep 2011 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nepredáva dakto holder cup - nepoužívaný? Alebo nebude niekto objednávať? Pridala by som sa aj ked to je maličkosť.
24. sep 2011 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maminky,prosim Vas,ake mate skusenosti s Bugaboo skejtikom?chystam sa ho kupit...dakujem vam..
24. sep 2011 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania ahoj, ja som kočík zaregistrovala na stranke bugaboo a priamo cez ich stránku na customer servis som im popisala problém a priožila linky z youtube čo som nahrala . Res.tento postup mi tu bol poradeny a zabral :slight_smile: I ked v mojom prípade im trochu trvalo kým zareagovali a poslali tie kruzky . Dnes som ich dala na kočík a zatiaľ zabrali . :slight_smile:
Email na service: service.nl@bugaboo.com
24. sep 2011 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lentila.g @cikinka dakujem baby, akurat som zaregistrovala kocik, tak pockam kym to potvrdia a potom im tam napisem.
24. sep 2011 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel jeeeeej dakujem za príspevok a foto :dizzy_face:
Tak ten fusak budem mat prechodne na začínajúcu zimu som zvedava aký bude a teda na tuhu zimu si rada nechám poradiť od teba tie čo si spomínala . :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2011 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tanija133 myslím si , že nemáš čo ľutovať . Každý kočík má niečo na kritiku . :unamused: Ale ,ked som mala pri sebe na porovnanie bee a teutoniu športovú časť nemôžem povedať ,že by tam bol extra rozdiel v strieske res.bokoch čo sa týka krytia . Ale, tak odskušam bee, ako sa bude správať v zime a v najhorší prípade niečo potom zoženiem .
24. sep 2011 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte,

chcela by som predat ruzovu striesku na bee+ tu bledsiu ak by mal niekto zaujem
a ak ma niekto syto ruzovu striesku na predaj ,kupujeeeemmmmm :slight_smile:
24. sep 2011 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dnes som videla v sade janka krala novy bgb donkey...kraaaaaaasaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. sep 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj na chameleone limitku missoni..no ale ta ma veru neoslovila vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mici111 tu missoni som aj ja videla minule na auparkovom ihrisku, to bude asi ta ista mamička :slight_smile: a donkey je nadherne :dizzy_face: to som ale videla v rakusku :sunglasses:
26. sep 2011 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mici111 mne sa prave pači viac missoni na cameleon ako ta na bee+ mna pluskova naživo sklamala :cry: planovala som ju totiž
26. sep 2011 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lodgermaniacka za tie prachy jedine keby boli zlatou niťou vyšívané, alebo keby som mala lepšieho sponzora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2011 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa :grinning: no, ja som mala smele plany, bee+ black a missoni, ale bola som u dohnala a ani to sa mi nepačilo, na čiernej konštrukcii by missoni prekrasne svietila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no ale klasicke bee+ je krajšie, a to bee+ black malo už v obchode poškrabanu konštrukciu a ta čiara bola strieborna tak do 10cm, no to by asi za chvilu vyzeralo :confounded: takže nič, necham si to čo mam :wink:
26. sep 2011 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
tak mám už cameleona doma a musím fakt říct, že nic lepšího neznám. Jen malé výtky: madlo nejde "odsunout na bok", ale musí se odejmout celý, nejde položit nožičky, slunečník moc dobře nedrží, a nehoupe se, no a taky mi připadá ta rukojeť že trochu lomcá nahoru a dolů - to je normálka nebo to mám někde nechat seřídit? o pár čísel se to hne když s tím hejbu nahoru dolů.. prostě není v jedný poloze.. jinak teda super, to jsou jen maličkosti :slight_smile:
26. sep 2011 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lodgermaniacka to som myslela, že to na tej konštrukcii bude vidno :confused:
26. sep 2011 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tanija133 teutonku jsme taky mely ale mala uz by v ni byla jako sardinka tak snad zimu dame s bee plus..mam udelany nanoznik a ona stejne v kocare tolik neposedi a kdyz tak bude mit termodeku a nanoznik..a uvidime kdyztak dokoupime neco,jen vubec nevim co-aby to bylo prostorne,o moc vetsi nez bee nemuzu nic najit-na sirku na operku

holky nevite o nejakem kociku-trojkolce???

uz jsem se tu jednou ptala ale pak to prestalo delat-to kmitani kolecek-i pri nerychle chuzi mam tedy napsat na jejich stranky?a co jim tam mam napsat?nevim jestli to nejak dam do kupy :confounded: nebo reklamovat v babyparku?
27. sep 2011 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@carculka no babypark to moc nebere, alespoň u mně - koukněte na jejich stránky a je tam i u čatých dotazů odkaz na servis - nevím email z hlavy, jen jim napište, číslo podvozku, případně pošlete video z youtube a oni Vám pošlou takové kroužky... :slight_smile:
27. sep 2011 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminky, nedělá Vám někomu bee + to co na videu - že se prostě bloknou přední kolečka a nejde s kočárem zatočit? Měl by to dělat model 2011....
http://www.youtube.com/watch?v=NEbI82eT22w&feature=related
27. sep 2011 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Predaj patri do Bazaru”
28. sep 2011 o 19:44 • lodgermaniacka
ahojte, tak sa hlásim k majitelkám tohto kočika :grinning: , dnes sme kúpili Bugaboo bee+ čierne :slight_smile: . Nepredáva tu náhodou niekto náhradnú striešku žltej farby, ale len novú a držiak na flašu...
28. sep 2011 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@radkax tu až 2 baby ponukaju uplne nove žlte striešky :wink:
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/?BRAND=Bugaboo
28. sep 2011 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lodgermaniacka dakujem za info, idem tam mrknuť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2011 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@carculka trojkolka je napr. Quinny Speedi. Dosť sú obľúbené, možno kúpiš aj cez bazár.
28. sep 2011 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@radkax blahozelam, je to krasny pocit ,ze???? ano tu na bazariku na MK sa predavaju zlte striesky....))))
28. sep 2011 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tanija133 je úžasnýýýý, už sa tešim dnes do mesta, idem ho otestovať, ale včera sme s nim boli na nákupe v tescu a malý bol v nom vyvalený ako baron hnida :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak myslim, že sme kupili dobre :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2011 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@radkax A mas ho na tej sedacej polohe, ked tam bol maly vyvaleny,alebo v tom polosede...Lebo ja mam stale pocit ze ten sed je velmi kolmy..... :wink:
29. sep 2011 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tanija133 v tom polosede.. ten sed sa zdá aj mne dost kolmy, ale to mal aj môj predchádzajuci kočik, tak som zistila, že pre môjho maleho je idealny ten polosed :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ten klasicky sed si myslim, že bude dobrý až bude Šimonko väčši, on má sice 1 rôčik, ale je to drobček 9-kilový :grinning:
29. sep 2011 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok