Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

anka.
18. okt 2011

@brendda Takže bezkonkureční jednička? 😉 A nepřipadá Ti, že snadno profoukne a je v něm zima (manžel říká "hadraplán")?

anka.
18. okt 2011

Ehm, proč se poslední dobou pořád mění názvy diskuzí na takové polopatické - nebylo to ještě včera "kočík bugaboo"? 🤐

brendda
18. okt 2011

@anka. Ne,to mi teda nepřipadá.Nesmysl.Navíc je cela korbicka vyteplena fleecem.
Já chci ten winterkit.....uaaaaa....já to tam narvu 😀 😀 😀

bebel
18. okt 2011

@brendda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajo79
19. okt 2011

@brendda ja som kvoli kitu uz mala kupcu na bgb- muzo v poslednej chvili zakrocil a ak by som ho predala,bolo by to na rozvod
Ja vidim len jedno riesenie- kupit stokke. Ale mat tolko prachov v dvoch kocikoch...fuuu

lucka1206
19. okt 2011

@pincola my ho koupili v německu, máme to kousek a byl o 5 tis. levnější 🙂

lucka1206
19. okt 2011

@koksi Moc děkuju za pěkný příspěvek 🙂 nám se strašně líbí, už čekáme, kdy každým dnem přijde 🙂

lucka1206
19. okt 2011

@evikevik1 koukám, že máte rádi taky paul frank 🙂 když jsme našli bugaboo a viděli že dělají i paul frank edici, tak jsme jí museli sehnat 🙂) už jí máme doma a teď čekáme každým dnem na kočárek ! strašně se na něj těšíme, až budeme jezdit 🙂
Fotka je krásná, máte ho moc pěkný 🙂

brendda
19. okt 2011

@zajo79 stokke kupovat nebude,mě se nelíbí 😕 ale ten kit mi neda spat...
@bebel
@zajo79 mi rekněte,proc by to tam neslo s trochou sili narvat?! 😀 😀

zajo79
19. okt 2011

@brendda ja som volala aj do obchodu odkial mam bgb...predavaju aj stokke, ze ci by to nesli vyskusat- ochota ziadna. len ma zrusili- to je ina znacka, to nepojde. ved mohli pozriet ci by to sa moc muselo presit... 😠
len to by sa dotycnej muselo chciet zdvihnut rit....

tak to mne sa lubi aj stokke... muz si uz klopka na celo.

barbora87
19. okt 2011

Babule mam na predaj paul frank potahy skurvy a fusak khaki...zaujem?

evikevik1
19. okt 2011

@lucka1206 moc děkuji za pochvalu🙂 jojo PF máme rádi, takže celou sadičku včetně deky i fusaku.. je to moc pěkná edice, přijde mi nejhezčí co jsem od Bugaba viděla. Užívejte si jízdu až vám kočík dorazí, je to pro mě ten nej kočárek 🙂

pincola
19. okt 2011

@lucka1206 Lucko a vy jste si ho koupili normálně v kamenném obchodě??? A měli béžový? Já toužím po tom béžovém. Přemýšlela jsem i nad levnější variantou, ale když mne se ten Bugaboo tak líbí a vyhovuje mi. Má ho kámoška a já s ním občas jezdím 😉

albireo
20. okt 2011

zdravim kocky.vidim,ze zatial nepribudla ziadna reakcia na moju otazku z pred par dni a tak sa spytam este raz(naposledy, nechcem vam spamovat diskusiu) tie,co ste v minulosti vlastnili Bee, aka je primerana predajna cena modelu Bee z roku 2008, pokial som prva majitelka a kocik bol pouzivany? kamaratka z PHA ma zaujem o kupu a netusim, kolko si mam vypytat. Nezijem ani v CZ ani v SVK a preto nemam predstavu, za kolko sa tam podobne stare Bee-k predavaju.Pomozete?

kilian
20. okt 2011

@albireo ja som pred rokom a pol predala bee a vtedy som pytala 300 €.ale co sledujem ceny sa este stale pohybuju v tej relacii.neviem,ci ti to pomohlo. 😕

michaelachanel
20. okt 2011

@barbora87 za koľko????

barbora87
20. okt 2011

@michaelachanel potahy su uz rezervovane este mam fusak ak by bol zaujem

lodgermaniacka
20. okt 2011

@albireo mne sa zda za stare bee 300 eur vela, nekupila by som ho, napr.na bazoši bolo nedavno BEE+ za 400 to je dobra cena, stare bee by som možno max.250..ceny na bazaroch môžu mať mamičky ake chcu, ale nepredavaju sa za ne 😉

michaelachanel
20. okt 2011

@barbora87 ahooj ja mám bordový kočik, takže khaki fusak by asi nepasoval veľmi, zaujali ma tie poťahy, nevadí ďakujem 🙂

lucka1206
20. okt 2011

@pincola JJ v kamenném obchodě na objednávku. Na ukázka tam měli béžovo tmavě modrý. Je to v Marktredwitz, asi 40 min autem z K. Varů.

tanija133
20. okt 2011

@albireo Za viac ako 300 E ho nepredas.... 😉

albireo
20. okt 2011

preto sa vas pytam🙂300 euro je nerealisticke ,kocik som kupila pred 3 rokmi za ca 400 euro v prepocte. Pouzivala som ho, rozhodne sa neda popisat"ako novy". Takze realne budem skusat v rozpati medzi 150-200euro.Dakujem za vsetky odpovede.

zajo79
20. okt 2011

@albireo klobuk dole, si jedna z mala. 😉 a tak sa mi to lubi...

ked vidim ako za pouzivane kociky dva roky pytaju kopec prachov... fuuuu-.. no ale to je na tom, kto to kupuje.

tanija133
20. okt 2011

@albireo Tak za 200 ho uricte hned predas....Zalezi samozrejme aj v akom je stave.... 😉

lodgermaniacka
20. okt 2011

@albireo myslím že aj za 250 ho predaš, ale kamoške vpohode bez výčitiek za 200 😉 aj v čechach si celkom držia ceny 😉

tanija133
20. okt 2011

@zajo79 presne tak,je to na tom kto kupuje....Ono zalezi ked sa kocik pouziva pol roka, tak chcu vyssiu cenu, co je normalne...ale ine je ked je kocik pouzivany 3 roky, tak ta cena musi byt nizsia...Nechapem fakt niektore,ako napr teraz v bazariku za stare Bee 400 E...!!!!!!!!!!!!!! sice aj s vybavou, ale aj tak sa mi to zda prehnane....pochybujem ze to niekto kupi..Ved to uz moze mat nove.... 😉

lodgermaniacka
20. okt 2011

@tanija133 suhlasím 😉 až sa mi rozum zastavuje ake ceny si dokažu poniektore nadhodiť 😠

zajo79
20. okt 2011

ja nechapem nuna buggy - par mesiacov pouzivane, zo 150 na 130 - ved to si clovek kupi radsej nove, nie?

a bgb si drzia sice ceny...ale uz sa daju objednat v pohode zo zahranicia za lepsie ceny, takze uz ich aj vela ludi ma.

albireo
20. okt 2011

na Bee nedam dopustit,verne nas sprevadza od Sofiineho 4.mesiaca,na cestovanie je to absolutny favorit. Prezil X letov a nie celkom pekne zachadzanie na letiskach. nemyslim,ze je velmi opotrebovany,kociky mame dva plus cyklovozik a mala je uz davno v jasliach. Rozhodne nebol pouzivany denne.Slecna bude mat vsak onedlho 3.roky, do kocika sa sice zmesti, ale pouzivame ho strasne malo, tak mi je luto ho tu odkladat,kedze surodenec zatial nie je na ceste. Kamaratka bola v juni z Bee nadsena, v novembri sa mame stretnut na Slovensku a tak ma napadlo,ze by to mozno bola aj vhodna prilezitost na rozlucku s kocikom.
Pre dalsie dieta si ponecham Teutoniu a kupim Bee+.

zajo79
20. okt 2011

@albireo ja by som aj teutoniu predala-vies kolko bude inych kocikov este? 😎