• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
pavucica, vanicka je 90cm, ci sa mylim? :astonished:
11. nov 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nemylim
Technické parametre:

Hmotnosť podvozku s kolesami a sedadlom: 9 kg

Vanička: 90cm
11. nov 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Našla som parametre na tejto stranke http://minimimi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=574503&sl=sk
Je tu dlžka hlbokej vaničky 77 cm. Preto sa Vás pýtam, ako to je. Zucha, máš ju doma? To si ty odmerala?
Dik.
11. nov 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak jsem malou dala do sportaku a je tam moc spokojena, hlavne vidi ven, uz se mnou bez place vydrzi i v krame :wink:
Dekuji za odpovedi :slight_smile:
13. nov 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my mame 7.mesiacov a este sme v hlbokom a v pohode...
13. nov 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka) tak konecne sa zadarilo :slight_smile:
13. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: tak snad teraz uz castejsie :sunglasses:
14. nov 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co baby, co sa vam podarilo stretnut a spoznat sa :grinning: :grinning:
14. nov 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka nieto tu v BA (presnejsie v avione :grinning: ) ma presne take iste Bee-cko ako mas ty. Skoro som tu "tetu" aj zastavila ale nebola si to ty a aj drobec nebol tvoj :grinning: :grinning:
14. nov 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stretli, stretli....uz by sme mali nejaku stretavku zorganizovat :slight_smile:
nebyt Kubka a Sebastiana asi by sme sa zasa len obisli.....no zlaticka :slight_smile:
14. nov 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kalista) ked sme vsetky take slepe :grinning: :grinning:

ja som bola inac dnes v tom klube na Palisadoch..celkom v pohode to je...aj kavicku som si dokonca vychutnala. Jedine tam je problem s parkovanim :angry:
14. nov 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicushka) ved to! co za klub?
14. nov 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicushka) vyborny typ. mi chodime do FUN4KIDS do Viedne. je to podstatne väcsie, ale super oddych :sunglasses:
15. nov 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kalista...hod link kuknem.
15. nov 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fun4kids.at .......... tam je supeeer :slight_smile:
16. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , poradite mi prosim Vas,kde sa da kupit Bee-cko najlacnejsie ? MOc dakujem :wink: :wink:
17. nov 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci najlacnejsie, ale urcite lacnejsie ako v Predeti v BA, ho najdes vo Viedni v SCS - Babyone :slight_smile:
17. nov 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som si ho tam konecne "chytila do ruky" a je fakt veelmi lahucky, super :wink:
17. nov 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked si chcem cameleon v tom baby one chcem kupit, neviete ci si ho treba objednat, alebo hned mi ho predaju?
18. nov 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalista,mne sa to paci .... jaj chcela by som tento kocik ,ale moj syn ma uz 150 mesiacov . mas aj ty beecko ? je tam dost priestranne sedenie? ozaj nakupujes cez ebay ?
dik
18. nov 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat ze ma 15 mesiacov ..... :wink:
18. nov 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka - moja mala ma 14 mesiacov a je v pohode a to som ho kupovala asi pred 5 tyzdnami, iny kociar uz nikdy nechcem, som s nim velmi spokojna a urcite sa v nom bude vozit aj moje tretie baby - ked raz bude.

kalista - je to super, ja som si minuly tyzden na ebay kupila custom made fusak, cakam ze mi kazdu chvilku pride tak som zvedava, potom sfotim :wink:
18. nov 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka) moja mala ma 20mesiacov a v uplnej pohode a aj moj maly sa obcas povozi :slight_smile: ma 4.
diamant) ja mam v bee buggy suggle kravickovy a vyzera to dobre. ja chcem zohnat ruzovu strechu na bee. fusak som uz kupila tak este strechu a budem spokojna :grinning:
18. nov 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kalista, mne uz dosla vzorka chlpatej, kravickovskej latky na striesku od predajcu z anglickeho ebayu...myslim si, ze je ovela krajsia, ako henta...je to tento predajca, tak skus mu napisat, nech ti posle vzorku.

http://stores.ebay.co.uk/Chunkle-Munkle

Mne to prislo zadara asi za tyzden a prihodil mi tam aj ine vzorky latok na ukazku.

ja osobne som uz upustila od tej kravickovskej streisky, lebo nakoniec som kupila ruzovy footmuff (dakujem diamand ) a neviem, ako by to k sebe ladilo.

a ruzovu (alebo akukolvek) striesku na bee, original, som videla predavat na australskom ebayi.
18. nov 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez nechcela kravickovsku striesku,to len pre inspiraciu. ja chcem kupit ruzovu origos. zatial som ju nasla len na jednej stranke a tam je na sklade az od januara tak pockame, ale idem kuknut na ten aus. ebay
19. nov 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mam tu kravickovsku chlpatu striesku som je to cool. Take uplne od veci :wink: . Ludia sa na tom dobre pobavia, ale da sa to nosit, iba ked je sucho. Kedze ale mam tych striesok viac, tak mi to vobec nevadi. Skoro celu jar a jesen sme v tom chodili
19. nov 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mi uz mame cerveny kocik :slight_smile: dakujemeeee zucha. a hadam sa nam podari aj nejako organizovane stretnut.
19. nov 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok