Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

wenluxima
20. nov 2011

@face
Ahojki. Jen by mne zajimalo jestli to mas lodger bunker nebo fllecovou zavinku ? Jinak mc pekna kombinace

gejba27
20. nov 2011

Holky dávala jsem tu odkaz s tím jak se mi občas třepne to kolečko, myslíte že nové kolečka by to zpravila? Jsem z toho fakt na mrtvici ☹

tanija133
20. nov 2011

@gejba27 robi to asi vsetkym novym Bee z roku 2011....aj mojmu obcas....skus vybrat koliecka a namazat WD 40....a ked to neprejde, je to na reklamaciu..dodavaju take tesniace gumick y, ktore sa vsunu ku kolieckam..... 😉

gejba27
20. nov 2011

@tanija133 děkuji moc za radu, zkusime to namazat a popřípadě se obratit někde na tu reklamaci at mi poslou ty gumičky, protože jsem kočárek kupovala v USA tady s reklamací těžko něco pořídim, kdyby se daly ty gumičky koupit, tak by to pro mě byla nejlepší varianta.

tanija133
21. nov 2011

@gejba27 aj na stranke Bugaboo sa da registrovat a reklamovat...ale ja som to nikdy nerobila...ale skus posnorit na stranke bugaboo,...

padielko
21. nov 2011

@gejba27 ja som mala taký istý problém, napísala som sem: service.nl@bugaboo.com, k mailu som pripojila video z youtube a oni mi v priebehu 10 dní poslali 6 ks tesniacich prúžkov, dali sme po 2 na každé koliesko a teraz už vôbec nevibrujú 🙂

gejba27
22. nov 2011

@padielko mailik odeslaný tak jsem zvedava co mi napíšou. Díky moc za radu!!!!

klariks
22. nov 2011

Viděla jste prosím některá naživo potahy denim 007 a denim red collection? Je v tom moc velký rozdíl? Mám denim 007, ael chybí mi košík a mám možnost koupit tu kolekci red, ale nevím, jestli je ten denim totožný. Předem díky za rady...nebo nevíte o někom, kdo by prodával jen košík...díky moc

terulilinka
22. nov 2011

@klariks http://www.ebay.com/itm/Bugaboo-Cameleon-Ltd-Ed...
tady je vidět jak vypadá ten RED 🙂 podle mě je to stejný, jen je to "vylepšený" o tu jejich kampaň... 🙂

klariks
22. nov 2011

@terulilinka díky za odkaz...no zdají se být tmavší, než ty 007, jsou spíše podobné těm aktuálním denim 107...asi by byl rozdíl znatelný

bebel
22. nov 2011

@terulilinka rozdiel je tam obrovský vo farbe......má ho totiž kamoška a ja som mala denim 107 na bee+. 107 sa mi nepáčila...bola fádna, taká do petrolejova .
RED edícia je krásna tmavomodrá, akurát ho mám na ceste z UK 😉 Nafotím Vám ho až mi 2.12.2011 príde kuriérom domov.

terulilinka
22. nov 2011

@klariks aha, tak to já tomu až takhle nerozumím 🙂
@bebel aháá .-) no já se snažila jen pomoct, osobně jsem je na živo ještě neviděla 🙂 tak se pak pochlub 🙂

klariks
22. nov 2011

@bebel pošlete mi to pak prosím do IP 🙂 nebo Vám napíšu mail...dají se stále sehnat ještě i ty 007 nové nebo už jen RED edition?

tucika
23. nov 2011

Ahojte, cez ake stranky sa najviac oplati objednavat Bugaboo, ci uz kocik alebo doplnky?
Objednavate z Ciech, Holandska ci UK? Je tam naozaj taky rozdiel, ze sa to oplati viac ako ist do Viedne k Dohnalovi? Dakujem! :D

ivetm
23. nov 2011

Ahoj holky,
nemáte některá zkušenost s Bugaboo DONKEY pro dvojčátka?

slucky
24. nov 2011

@gejba27

Ahoj, mohla bys mi prosím napsat, jakým způsobem jsi koupila kočár v USA (mám jednu češku, která jej nový chce prodat za super cenu, ale nevíme co s dopravou- poštovné, clo, dph)

L.S.

gejba27
24. nov 2011

@slucky ahojki, no ja ho kupovala na ebay, ale ja v americe ted mesíc byla. Takže mi přisel na adresu tam kde jsme v usa žili. Takže ja jsem to měla trošku jinak, tak nevim jestli jsem ti pomohla, asi ne co?

gejba27
24. nov 2011

Holky chtěla jsem se zeptat, máte na rukojeti takovou tu gumicku nebo jak to nazvat? Ja ne a chtěla bych ji, nevíte kde se da koupit?

petrasafr
24. nov 2011

@padielko Vibrovali vám kolečka i při prázdném kočárku? Mně to dělá jen když jedu s prázdným, ale dělá mi to pořád, i když jedu pomalu. Nedá se s tím vůbec jezdit. Když chce malý běžet pěšky, jsem úplně na nervy, musím vozit kočárek jen po zadních kolečkách. To jsem ho nemusela mít kočár za takový peníze!!!!

leishmania
24. nov 2011

@petrasafr mne tiez uz ku koncu vibovali stale ak som nesla slimacim tempon, napisala som bugaboo servisu, poslalsa video, odomna vypytali aj doklad o zaplateni aj ed mam ocik registrovany, ale za 4 dni som mala doma tie kruzky a uz nevibruje vobec

petrasafr
24. nov 2011

@leishmania Díky moc. Tak jim musím taky napsat. Nedá se s tím fakt vůbec jezdit.

leishmania
24. nov 2011

@petrasafr napisu ti ze to je normalne ze otacave kolecka vibruju ale poslu to 😀

padielko
24. nov 2011

@petrasafr presne ako píše @leishmania, ku koncu to bolo o nervy, vibrovali nonstop 😠 Odo mňa vôbec nechceli doklad o zaplatení, stačila registrácia. Ja som sa len sekla pri videu z youtube, pripojila som totiž také, na ktorom už kočík tie prúžky nalepené mal 😀 Ale aj tak mi tie prúžky poslali..

leishmania
24. nov 2011

@petrasafr mna na poslednej prechadzke uz tiez skoro porazilo, uz som dosl domov s nervami na zadnych, nastatie mam aj cameleon tak som pouzivala potom ten... sorry za preklepy ale maly je chory a spi na mne tak pisem jednou rukou a druha mi uz trpne od tej vahy

petrasafr
24. nov 2011

@leishmania Já mám taky ještě Cameleon, ale korbičku má kamarádka, která šije potahy 😀 Naštěstí mám ještě Quinny Zapp, tak víc jezdím s těma, ale je mi to líto, že Bee stojí ve sklepě, jinak je super.

petrasafr
24. nov 2011

@padielko Registruje se číslo podvozku kočárku? Nebo co se tam vypisuje?

leishmania
24. nov 2011

@petrasafr tam to serial number a ten item code si pytalo ak si dobre pamatam. zo zadu na sedacke to bolo nalepene...

padielko
24. nov 2011

@petrasafr ani ja si to uz presne nepamatam, ale pri registracii ti to ukaze, ake cisla mas uviest, su nalepene zo zadu na sedacke..

petrasafr
24. nov 2011

@leishmania
@padielko Děkuji!!!

padielko
24. nov 2011

@petrasafr fpoho, aj nabudúce 🙂