Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lilla244
25. nov 2011

baby, neviete mi niekto poradit,kde by som mohla zohnat strechu na cameleon.. (bavi ma striedat farby 🙂) ebay a amazon skusam, ale nie vzdy mi vyhovuje cena 😖
budem rada za kazdu radu
🙂
dakujem

bebel
25. nov 2011

@lilla244 daj si ušiť 😎

lilla244
25. nov 2011

@bebel Ja tam chcem mat to logo :0)

bebel
25. nov 2011

@lilla244 tak investuje do ich setov 😎 ako ja.

lilla244
26. nov 2011

@bebel jeej rada by som, ale ked mne to pride vela penazi.. 😒

bebel
26. nov 2011

@lilla244 každá paráda niečo stojí 😎 , striehni ďalej na e-bayi a šetri 😀

lilla244
26. nov 2011

@bebel tat tak .. uz len modru potrebujem mat a budem mat dusu na mieste 😀

gejba27
27. nov 2011

@lilla244 a české stranky mimibazar.cz jsi zkousela? Tam by mohlo neco byt.

bebel
27. nov 2011

@gejba27 to sa neoplatí 😎 poštovné a medzinárodný platobný prevod to dosť predražuje z ČR sa oplatí nakúpiť priamo cez kartu drahšie veci 🤐 Alebo potom cez e-bay paypalom od predávajúcich v ČR 🙂 .

bebel
29. nov 2011

Včera som otvorila krabicu missonni , tak aspoň takto ....cez WE to navlečiem na nový kočík

domigb
29. nov 2011

Maminky zvládneme zimu aj s klasickým nánožníkom k bugabuu,či potrebujem dokúpiť ešte fusák???Ak áno aký??? Dakujem krásne... 🙂 🙂 🙂

domigb
29. nov 2011

@bebel missionni je bomba kamoška ho má od leta... 🙂

hanahana7
29. nov 2011

ahoj baby , ja som tu nova v tejto teme-nestiham citat -ale ak nahodou ma niekto potah missoni na bee a striesku ktora je skor pre babu tak vymenim! mne dnes prisla ale kombinacia skor pre chlapceka-ze pri hlavicke ma strieska ten cik-cak oranzovy a zeleny...ja by som chcela s ruzovym alebo fialovym... 😉 dakujem..piste mi IP po pripade

hanahana7
29. nov 2011
kilian
29. nov 2011

@hanahana7 to ma kazda strieska inac?lebo mne to dorazi zajtra a som prekvapena.. 😒
aky je ten potah na zivo??

lilla244
29. nov 2011

@bebel prekraaasne

hanahana7
29. nov 2011

@kilian ano kazda je original..ty mas dievcatko ci chlapceka? inak je to krasne nazivo..ale ja by som brala inu kombinaciu farebnu...teda myslim na tom mieste kt.bude pri tvari..chapes..
ono to je podla toho ako to ustrihnu..

kilian
29. nov 2011

@hanahana7 aha,no som zvedava,ako tu moju odstrihnu 😀 😀 😀 😀 ja mam aj aj,ale skor potrebujem dievcensku kombi,ale myslim,ze mi to nebude vadit 😝

face
29. nov 2011

Holky, kdyby byl zájem o nové denim potahy 007, ta starší kolekce, tak písněte, mám je nové origo zabalené, nakonec neužijem.

petrasafr
30. nov 2011

Kdyby někdo sháněl off white deku úplně novou, mám ji na MMB. Máme 4 deky a tuto už nevyužijeme 😀

kilian
30. nov 2011

@hanahana7 moja konci ,tam kde ty myslis ,cerveno-zltou farbou. 🙂

lodgermaniacka
30. nov 2011

@kilian ty maš teda nakoniec aj missoni? 😀 😵

kilian
30. nov 2011

@lodgermaniacka no,momentalne stokke stoji,dostala som chut na bugaboo 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
30. nov 2011

@kilian a to si ho skoro predala 😎

lilla244
30. nov 2011

kocky davali ste vase deturence do sportovej casti az od 6mesiaca alebo aj trosku skor<
moj maly uz nechce byt vo vanicke kriciiii 😀

kilian
30. nov 2011

@lodgermaniacka vsak to poznas,kazdu chvilu nieco ine... 😀 😀 😝

bebel
30. nov 2011

@lodgermaniacka @kilian dievčatá, úplne vám rozumiem 😀 😀 😀

kilian
30. nov 2011

@bebel @lodgermaniacka 😀 😀 😀 😵 😵 😵

kalista
1. dec 2011

😀 som dostala vcera otazku:" Koľko kočíkov to bude tento raz?" Tak, ale do tretice vsetko dobre neee.....BTW. ak by ste sa chceli zbavit off white potahov pokojne pisnite 😎

skeptik
1. dec 2011

Caute, mate niekto skusenosti s kolesami do snehu? Ako sa s tym jazdi?