Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

asimon
30. dec 2011

...prikladam fotku v zltej verzii...
Este otazka,tu snuru na rucke pouzivate? A este existuje taky pultik,resp.stojan na poharik dopredu...je to prakticke...?

mici111
30. dec 2011

@asimon ja som tu pasku na ruku nepouzivala..mozno raz..odporucam ti dat ten cup holder na tu rukovat co sa vysuva, lebo ked to mas tu, tak ked budes kocik skladat, musis davat ten cup holder stale dole..ja ho mam na tej vrchnej casti a len ho posuniem vyssie nizsie ako potrebujem..ked skladam kocik, nemusim s tym nic robit..

asimon
30. dec 2011

@mici111 dakujem za radu...a veru,uz som nad tym rozmyslala,ze preco to musim davat stale dole,ked ho skladam...

eviss
30. dec 2011

ahoj holky prosim o vasi radu kdo ma bgb frog?nemuzu se royhodnout mezi stokke a bgb ☹

kilian
31. dec 2011

@eviss koho to tu nevidim.... 😉

mitote
31. dec 2011

holky, ja vim ze uz to tu blo milionkrat a uz me to tusim i nekdo posilal, mate jeste nekdo odkaz-kontakt na pani, co sije potahy na BGB Cameleon? 🙂 byla bych moc vdecna. Jinak preji vsem majitelkam i budoucim vse nejlepsi v novem roce

eviss
31. dec 2011

@kilian stale se nemuzu rozhodnout ☹

kilian
31. dec 2011

@eviss to mame ten isty problem...... 😝

domigb
31. dec 2011

@eviss
@kilian podla mna frog... 🙂

kilian
31. dec 2011

@eviss @domigb ja keby sa rozhodujem konkretne medzi frogom a stokke.tak jednoznacne stokke. 😀

eviss
31. dec 2011

@kilian a proc?🙂

eviss
31. dec 2011

@domigb mas ho?jsi spokojena?

domigb
31. dec 2011

@eviss nie nie ja mám iba beečko,ale celkovo kladných hodnotení na bugaboo je viac ako na stokke 🙂 🙂 🙂

eviss
31. dec 2011

@domigb me uz jde hlava kolem 😵 😵

kilian
31. dec 2011

@eviss myslim,ze frog je uz dost stary typ....

eviss
31. dec 2011

@kilian to jo,ale zase ten stokke bych kupovala taky 4 roky stary

domigb
31. dec 2011

@eviss designovo je stokke asi krajší (pre mna teda nie)....a chameleon sa ti nepáči? 🙂 🙂 🙂

eviss
31. dec 2011

@domigb paci,ale froga bych mohla mit od kamaradky v top stavu za smesnej peniz 🙂

ivett
1. jan 2012

@eviss za mě Frog, podvozek má stejný jak BGB Cam a je odpružený, nemá výsuvnou rukojeť, ale to ničemu nevadí, jinak je na chlup stejný, pasují na něj i potahy z Cam, jen dekl na hluboké lůžko z Cam na něj nedáš, kola na něj z Cameleona taky sedí, pokud bys radši ty gelové...
Stokke je taky super, mám s ním zkušenost, ale není vůbec odpružený, je to čistě kočár do města, na nákupy apod., s Frogem můžeš vyrazit i do lehčího terénu a pokud si koupíš zimí kola, tak i do většího a celkově je vychytanější...Stokke je super, designově i na ovládání a tak, ale jen jako další kočár do počtu - místo golfek, asi jako když máš nějaký větší sporťák na pohodlí a Bee do města, na úřady, k doktorům apod., Frog je vymakanější než Stokke, a že je starý, to je možné, ale Cam už se taky dělá pár let, to máš jedno...

eviss
1. jan 2012

@ivett ty jsi zlata 🙂,dekuju! jen mam trosku dilema,neni to luzku jakoby moc nizko k zemi?

ivett
1. jan 2012

@eviss lůžko nízko je, taky mi to trochu vadilo, ale využíváš ho chvíli, sporták je sice taky níž než bych si představovala, ale není to tak znát, já jsem vysoká 174cm, manžel 180cm a bylo to úplně v pohodě...lůžko má ale Frog vnitřně dost velké, to je zase plus...Určitě je rozměrově větší ve všech směrech než Stokke, má větší lůžko i sport. sedačku, o koši nemluvě, určitě kdybych mohla mít jen jeden z nich, beru Froga 😉 Je rozhodně praktičtější...na to lůžko si zvykneš, i když je na můj vkus fakt nízko no, nechápu proč to tam trochu líp nevyřešili... 😉

petrasafr
1. jan 2012

Holky, je tu některá, která jste si lepila ty nalepovací kroužky na Bee + kvůli vibrování koleček a nepomohlo vám to? Nám přišly, manžel je nalepil, týden byl klid a teď už to vibruje zase. Máme nalepenou jednu sadu koleček, nevím jestli nalepit všechny tři sady nebo co s tím? Jsem z toho kočáru nešťastná 😢 😢 😢
Tak jsem ho milovala a teď ho nenávidím! Nevím co s tím 😢 Nejradši bych se toho křápu zbavila, ale vždyť je to neprodejný 😢

kilian
1. jan 2012

@petrasafr a kde si ho kupovala?z babycare?lebo ja som ho tento tyzden bola reklamovat v obchode,odkial ho mam.a oni ho zobrali a objednali mi novy.tak asi tie kruzky niesu nic moc....

leishmania
1. jan 2012

@petrasafr mne pomohlo ked som nalepila na kazde kolecko 2ks, tak to aj pise v tom navode co posielaju na tom obrazku je ze na kazde treba 2ks, ja som tiez prv dala 1ks a potom to za chvilu zcalo zas

petrasafr
1. jan 2012

@kilian Právě že z babycare, takže bych ho musela sbalit a poslat zpátky, což se mi hrozně chce 😠 Že já blbá jsem si radši nepřiplatila a nekoupila ho v Babyparku, sakra 😠

petrasafr
1. jan 2012

@leishmania Tak to zkusíme. Jdu na to kouknout, manžel to tam nalepoval a tam psali, že se ty kroužky opotřebují, tak aby to bylo navíckrát, proto posílají tři sady. Přece kdyby se měly lepit 4 ks, tak aby to bylo navíckrát, tak by tam muselo být 8 ks 😀

leishmania
1. jan 2012

@petrasafr no asi mali poslat rovno 20ks 😀 ktovie preco niektore beecka nevibruju a niektore ano... je tu vlastne niekto komu nevibrovalo? mna tie kolecka inak tiez dost nastvali, za tu cenu, len to nemozem muzovi hovorit 😀

kamaradicek
1. jan 2012

Ahoj vsem, chtela bych se zeptat, mate tu nekdo uz Bugaboo Donkey, jak jste s nim spokojene? Mam deti rok po sobe a tak nad nim uvazuji. dekuji

petrasafr
1. jan 2012

@leishmania No právě, já bych jim nerada za měsíc psala, že už jsme 3 sady kroužků spotřebovali a potřebujeme další 😠 Kočárek mám asi od května, takže naštěstí ještě v záruce, jestli mě to nepřestane dělat, tak jim ho pošlu zpátky!!! Za ty peníze jsem mohla mít tři kočáry jiný, který by to nedělaly 😖 Je to šílený, nejde s tím vůbec jezdit, malej mi běží pěšky a já vezu kočár jak blázen po dvou kolech, nevím, jestli mi to víc přijde k smíchu nebo k pláči ☹

leishmania
1. jan 2012

@petrasafr poznam cervena na prechode a ja som muslea prebehnut na zadnych, zatial je to asi tyzden co mi to nevibruje s tymi 2ks na kazdom, som zedava ako dlho to vydrzi, ja ho mam kupovany asi mesiac pred tebou, tiez z babycare.