• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@leishmania Tak jim to tam pak pošleme spolu, ať si to strčí za klobouk a pošlou nám pěkně nový :grinning:
1. jan 2012 o 20:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petrasafr ja si budem prosit all black :grinning: myslis ze by poslali novy ak by to neprestalo?
1. jan 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petrasafr najviac by som sa ale bala ze casom by aj novy zacal :confounded:
1. jan 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania kilian psala, že ho reklamovala v obchodě a objednali jí nový :slight_smile:
Já chci taky all black!!!!
Já si myslím, že to dělá jen určitá série a teď u těch nových, že už je to v pohodě, to by si Bugaboo nedělalo moc dobrý jméno, to by asi velkej prodej Bee + neměli :grinning:
1. jan 2012 o 21:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petrasafr ale all black by nam asi nedali :grinning: ak ano, to aby mi to este zacalo vibrovat :sweat_smile:
1. jan 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jan 2012 o 21:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett neni nad to, kdyz ten kocar nekdo ma a muze napsat sve postrehy :slight_smile:..Moc dekuju! a jeste jeden dotaz me napada, psala jsi, ze neni vysouvaci rukojet a to znamena, ze je jen jedna pozici a jina uz ne??
1. jan 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr Mně zatím nevibruje, mám ho od února či března z babyparku.
1. jan 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@petrasafr Ty jo Peti,koukám, že problém je stále :frowning2:

Mně tedy nevibruje, ťuk ťuk, a to jsme ho s @petrasaf objednávaly spolu :astonished:
2. jan 2012 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviss ano přesně tak, BGB Cameleon už ji vysouvací má, ale Frog ne a bála jsem se toho, ale při naší výšce to fakt ničemu nevadilo, asi to mají vymyšlené dobře, protože s tím neměla problém ani 160cm vysoká tchýně, ani 190cm vysoký švagr :grinning: Fakt vychytané, mě přišla vždycky akorát...
Stokke je vysoký parádně, super se ovládá, fakt že jo, ale při sebemenším terénu to fakt drncá, není odpružený vůbec a celkově prostě mi přijde dobrý fakt jako kočárek do počtu, vleze tam teda docela velké dítě (ozkoušeno :grinning: ), ale podle mě pokud jde o pohodlí prcka, tak je Frog lepší a Stokke bych brala na rychlé krátké přesuny...
2. jan 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett no to uz by me manzel asi vydedil :grinning: takovejch kocaru, no ja mam prave 163cm a manza 180 :slight_smile: takze to je idealni, ze to mas odzkousene, tento tyden jedu prohlidnout jak stokke tak bgb a uvidime, kterej zvitezi :slight_smile: kazdopadne moc dekuju za postrehy, to je vzdy nejlepsi, kdyz nekdo nezavisle muze poradit a posoudit :slight_smile:
2. jan 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviss nemáš zač, tak přeji šťastný výběr :wink:
2. jan 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ten moj novy bee+ denim,co mi teraz objednali posuvam dalej,tak keby niekto mal zaujem IP.
2. jan 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Já asi budu posouvat dál celý Bee +, jestli mě nepřestane štvát :angry:
2. jan 2012 o 14:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky já zas Bee+ chci, co se vám na něm nezdá? v čem blbne? ty kolečka? a co přesně s nima je?
2. jan 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...viete mi poradit kde sa daju kupit taketo rozne podlozky a striesky na bee + ...nemyslim tato konkretna ale celkovo...to sa sije alebo objednava ako original?
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/gawin/album/novy-rok-novy-kocik-_/8441960/
2. jan 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asimon to sa sije, a na ceskom Mimibazari sa daju objednat.... aj nove aj pouzivane....Nic proti , ale mne sa nepacia tieto site neoriginalne veci.... Napr... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39488145&tab=11
3. jan 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett kmitaju a trasu sa kolieska, tie predne....je to dost otravne, da sa to vyriesit takymi lepiacimi kruzkami....ale mozno uz tieto nove klekcie to nebudu robit.... :unamused:
3. jan 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 a kmitají tak, že se s tím nedá jezdit? tkaže kdybych kupovala ojeté Bee+, tak mi to s největší pravděpodobností bude dělat? a ty kroužky to vyřeší?
3. jan 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 dakujem za info...pravdupovediac ani mne sa nepacia neoriginali...myslela som si,ze to bola nejaka stara limitovana edicia...
3. jan 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 kortexin je otrasný.....potom sa to ťažko navlieka na tie kostice. Neodporúčam. A Marína nepekne šije. :zipper_mouth:
3. jan 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby prosim vas...tento pultik je vhodny aj na bee plusko alebo len Cameleon...
3. jan 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vas...tento pultik je vhodny aj na bee plusko alebo len Cameleon...
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-bugaboo-tray-box_3192.html
3. jan 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asimon je len na cameleona,namiesto madla.ked das pultik musis dat dole madlo.takze neviem ci je to vyhra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett Ivett při jízdě šíleně kmitají přední kolečka, že musíte zastavit, počkat, až se srovnají a znovu jet. Mně to třeba dělá jen při prázdném kočáru, některým holkám i při plném, někomu nalepovací kroužky pomohly, někomu ne. Prostě když vám kolečka kmitají, s kočárem se nedá absolutně jezdit. Nikdo neví, jestli to dělá jen určitá série nebo je to prostě špatně vyrobený kočár :angry:
3. jan 2012 o 12:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr @ivett ja som mala aj stare bee a tam bolo vsetko ok.je aj na bugaboo strankach napisane,ze bee+ vyrobene(kupene?) od januara do juna 2011 su poskodene.tieto nove by mali byt v poriadku......... :grinning: :grinning:
3. jan 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian len ktovie či babycare nedopredava ešte stale tie chybne kusy :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: sestra ma bee+ a vibruje jej aj ked maly sedí v kočíku, vtedy sa s nim neda isť ani pomalou chôdzou, jedine tak že dam kočík na zadne a idem :unamused: podla mn je to velka chyba, zasekavanie tiež, kružky vraj pomôžu len na chvilu :angry: :angry: :angry:
3. jan 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Já mám kočárek koupený 03/11, takže je to možné. Jen prostě podle mě ty kroužky nejsou řešení a Bugaboo by mělo přiznat chybu a postavit se k tomu čelem. Pokud mi pošlou tři sady kroužků a napíšou hned, že se kroužky opotřebují a je potřeba je vyměnit, tak až spotřebuju tři sady, tak jim budu psát o další a o další? A až nebude kočárek v záruce, tak se na mě vykašlou a já budu mít za x tisíc neprodejný kočár, se kterým se nedá jezdit? Tak to teda děkuju pěkně :angry:
3. jan 2012 o 13:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lodgermaniacka A co bude sestra dělat? Bude ho posílat zpátky?
3. jan 2012 o 13:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr ona určite nie, absolutne to nerieši, jej to je jedno :zipper_mouth: dnes sme si vymenili deti v kočíkoch a začalo to robiť, skusim jej aspon napísať za tie kružky
3. jan 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok