Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
3. jan 2012

@lodgermaniacka A jak s tím jezdí, když jí to vibruje 😀 S tím se přece nedá jezdit 😀

lodgermaniacka
3. jan 2012

@petrasafr neviem 😀 ale ona ma ešte stokke a maclaren, s bee+ chodi len po obchodakoch

petrasafr
3. jan 2012

@lodgermaniacka Já mám taky ještě Cameleona a Zappky, ale že bych musela mít absolutně nepoužitelné Bee + to teda ne 😀

kilian
3. jan 2012

@lodgermaniacka vsak to,ze nevies,co ti poslu,tak ako s tym winter kitom na stokke.poslali mi ten z minuleho roku,vsak vies.ja by som sa asi bala teraz objednat. @petrasafr ja som rada,ze som ho kupila v normalnom obchode.kupovala januar 2011.

petrasafr
3. jan 2012

@kilian Já si to teď vyčítám, že jsem ho nekoupila v obchodě. Manžel mi na něj dával peníze, ať ho koupím v Praze v Babyparku a já chtěla ušetřit 😠

kilian
3. jan 2012

@petrasafr to fakt nastve,tolko penazi..... 😖

lodgermaniacka
3. jan 2012

@kilian ved to..a teba kolko vyšiel ten denimovy?

petrasafr
3. jan 2012

@kilian A tobě vymění celý nový podvozek? Když ti ty kroužky nepomohly?

kilian
3. jan 2012

@petrasafr ja som kruzky ani neriesila,isla som do obchodu,dala som im to do ruky.vymenia cely kocik,nielen podvozok... 😅

petrasafr
3. jan 2012

@kilian A oni ti ani kroužky nenabízely??? Tak to je teda super, buď ráda!

lodgermaniacka
3. jan 2012

@kilian to je super! asi naozaj je najlepšie priplatiť o par drobnych navyše a kupiť si novy...

ivett
3. jan 2012

teda holky to je ale k naštvání, kočár drahý jak prase a dělá tohle??? by to měli stáhnout z trhu a vyměnit podle mě...i tak jsou ty kočáry s cenou dost nadsazené, přestože jsou supe a vychytané, ale ta cena je mimo podle mě, ale i když už ji za to člověk dá, tak přece nebude mít nepojízdný kočár, to je o nervy...
to jsem celkem zklamaná, já nový kupovat nechci, leda z druhé ruky, tak to se na to asi radši vykašlu a nechám si svoje staré Bee s takovou...

kilian
3. jan 2012

@petrasafr nie,neponukali.najprv ,ze ho daju na reklamaciu a na druhy den mi volali,ze cely kocik mi objednavaju novy.

petrasafr
3. jan 2012

@ivett Přesně tak!!! To je můj názor, měli celou vadnou sérii stáhnout z trhu a vyměnit! Protože jestli to opravdu dělá jenom série leden až červenec 2011, tak v červenci 2013 dá Bugaboo od toho ruce pryč, kočárek bude po záruce a nazdar! Jsem fakt naštvaná 😠

ivett
3. jan 2012

@petrasafr to jo, to je fakt na nic a já si všímám, že se objevuje dost Bee+ v prodeji, zánovních, takže jestli to není tím...já bych ho teda poslala na výměnu asi, trvala bych na výměně kočáru a ne jen nějakých gum. koleček...

petrasafr
3. jan 2012

Holky, posílala některá z vás nějaký kočárek zpátky do Babycare na reklamaci?

lodgermaniacka
3. jan 2012

@petrasafr skus im najprv napísať, či ho môžeš poslať, ja by som sa bala, že pošlem kočík, zaplatím vysoke poštovne a oni ho možno len zase podlepia 😒

kilian
3. jan 2012

@petrasafr @lodgermaniacka ja konkretne s babycare skusenost nemam,ale väcsinou treba napisat najprv email a oni poslu kuriera pre vyzdvihnutie kocika,aspon na inych strankach to tak funguje.....

petrasafr
3. jan 2012

@lodgermaniacka Jo jo to je jasný. Já jen myslela, jestli má někdo zkušenost, jak se staví k reklamacím, jestli dělají problémy nebo ne. Večer napíšu na Bugaboo, že kroužky mi sice poslali, ale že to nepomohlo, co mám dělat dál, jsem zvědavá co mi napíšou ☹

petrasafr
3. jan 2012

@kilian Kamarádka takhle kupovala Bugaboo v Kanadě přes internet a tam jim teda napsala mail a kočárek vůbec poslat nechtěli, poslali rovnou nový podvozek. Ale řešila něco jiného - ne vibrující kolečka.

kilian
3. jan 2012

@petrasafr mozno to bude tak aj v tvojom pripade,ale obavam sa,ze dostanu potom stovky emailou ....... 😉

petrasafr
3. jan 2012

@kilian 😀 Tak to si nemyslím, že by mi jen tak poslali nový podvozek 😀 ale budu to zkoušet řešit přímo přes Bugaboo.

kilian
3. jan 2012

@petrasafr drzim palce....

petrasafr
3. jan 2012

@kilian Děkuju moc! 🙂

ivett
3. jan 2012

na druhou stranu, pokud jsou to fakt vadné kusy, tak se nemůžou divit, pokud se jim lidi pak budou hromadně ozvýat...držím palce ať ti dají nový kočár 😉

kilian
3. jan 2012

@ivett @petrasafr alebo aspon novy podvozok

klariks
3. jan 2012

@petrasafr Ahoj Peti, taky jsi mi kdysi radila, ze mam napsat primo Bugaboo a nechat si poslat ty nahradni podlepovaci kolecka, nakonec jsem rovnou nalepila dve na kazde, nebo mozna i tri, ted uz nevim a nedela mi to. Ale kdyz to tu ted ctu, tak mas pravdu s tim, ze je to cele nejake divne...ja jen doufam, ze ani po zarucni dobe by se k tomu Bugaboo nepostavilo zady. Byli by sami proti sobe...tak dej pak prosim vedet, jak jsi dopadla...mohla bych kdyztak poprosit do IP? Nechodim na diskuzi zas tak casto. Diky a at jsi uspesna!!!

tanija133
3. jan 2012

@ivett Aj mne to robi,aj ked je kocik plny..a uz som vselikde pocula, ze su to Bee vyrobene v prvej pol roku 2011....Ja som teraz nalepila tie kruzky, tak uvidim ci pomozu, ale zazraky neocakavam ako to tu citam... 😉

lupatko
4. jan 2012

Ahoj, neviete kde v Bratislave by som si mohla mohla obzriet a odskusat Cameleona?

lodgermaniacka
4. jan 2012

@lupatko v bratislave a celkovo na sk nikde, jedine v rakusku, alebo v čechach 😉