• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
@lodgermaniacka a vies mi povedat aj kde tam? :slight_smile:
4. jan 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko napr: v Brne-babypark, v SCS-Babyone a ked si daš do googlu aj hocikde inde, byvaju v nabytkoch a tak..
4. jan 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jan 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ho pozerala na stranke kociky.sk, maju predajnu v auparku. Pisala som im tam mail a odpisali mi, ze od 10.1. bude mozne vidiet kociky bugaboo u nich na predajni :slight_smile: Takze kto ma zaujem smer aupark :wink:
4. jan 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko to vážne :confused: tak super :wink:
4. jan 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predajňa sa volá ,, Peg-Pérego ,, :wink:
4. jan 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko v PP? no super :sunglasses: aj ked mne už je to celkom jedno, pomaly ale isto sme dokočíkovali :sweat_smile:
4. jan 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko fiha, ale aku marzu si na to nadhodia :grinning: :grinning: :grinning: to budu asi prvy na slovensku, tak to aj patricne vyuziju :grinning: :grinning:
4. jan 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 tak to uvidime :grinning: na nete maju zatial 909€
4. jan 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko ved hod link :wink:
4. jan 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíte si, že keď si zaobstarám toho cameleona nebudem už musieť dokupovať ďalší kočík? Radšej by som kúpila jeden poriadny,ktorý budem využívať naplno a vystačí mi do tých troch rokov, ako kupovať dva rôzne kočíky, ktoré vy som v podstate nemala kam dať. Potrebujem kočík vhodný aj do terénu (keď budeme chodievať na chalupu a pod.), aby bol kvalitný, ľahký a vhodný aj pre nízku mamičku, aby som ho v pohode zložila do auta a aby bol dieťatku pohodlný. Je Cameleon vhodný kandidát?
4. jan 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko já myslím, že už jiný potřebovat nebudeš :wink: je super
4. jan 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko je...
4. jan 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko tie šikovnejšie si ho objednavať budu asi nadalej z NL, DE za 799, aj nižšie ceny a tie pohodlnejšie určite nakupia na SK :wink: a kočíkomania nie je obchod, len e-shop, musíš zaplatiť vopred a ona to objedna asi s rovnakou maržou ako to bude v auparku, ked už, tak aupark ma vyhodu, zaservisuju, vybavia reklamačku, maš istu zaruku..som rada, že bugaboo značka pride opäť aj ku nam :slight_smile:
4. jan 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka ked uz by som ho kupovala na sr tak asi jedine v kamennom obchode skrz ten servis ako pises, ale v tom auparku by som si ho chcela nazivo pozriet a vyskusat co sa pri nakupe s NL a DE neda, ale dakujem za lacnejsi tip :wink: prip. skusim potom vyzistit ake su ceny v kamennych obchodoch v cesku a rakusku.. predsa by som sa citila lepsie, keby som ho mala kam ist zaservisovat, ale uvidime, casu este dost :slight_smile:
4. jan 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechystáte se některá prodávat potahy canvas sand? Nejlépe jen stříšku nebo i potah sportovní sedačky? Díky :slight_smile:
4. jan 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom fajn cena na to že ma 2 striešky aj original podložku :wink: :wink: :wink:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13092507&tab=1
4. jan 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vorllinka
@bebel
@petrasafr
Holky moje......chci Bee.....potřebuju ho????? :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :grinning: :grinning:
Asi jo,ze jo?!?!?!
5. jan 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@brendda Potřebuješ. Stejně bys časem kupovala nějaké golfky, do auta :wink: A máš malého malého, takže je opravdu využiješ :wink: Ideální teď, za chvilku je tady jaro, pak léto, dovolené, to budeš určitě potřebovat golfky :wink: Jdi do toho :slight_smile:
6. jan 2012 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda ja si už bee+ nekúpim, keď prejdem z camu, tak na toto http://casualplay.com/products/view/63/kudu-4
je lepší podľa mňa...Má madlo a váži len 6,9 kg, môžeš otočiť sedák jednoducho v smere aj proti smeru jazdy aj so sediacim dieťaťom. Zadné veľké kolesá sú super odpružené, takže je vhodný aj na terén a na zimu. Má polohovanie nožičiek.
pozri video http://www.youtube.com/watch?v=6ewAyoWU5gQ&feature=youtu.be
6. jan 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bebel wooow ten je paradny!!!kde sa da dostat kupit a kolko asi stoji?dakujeeem
6. jan 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 čoskoro všade, teraz ho len uviedli na trhu ako novinku v Španielsku. :slight_smile:
6. jan 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ale striesky sa nedaju menit? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel je super,to bez diskuse!Ale stejně si myslím,ze Bugaboo je Mercedes mezi kocarky :wink:
6. jan 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebel ty-a co by sis ho kupovala,kdyz ho mas po Bibi :grinning: Ty ho chceš fakt prodat?Vždyť je to kus tvyho srdce :grinning: :grinning:
6. jan 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda bee+ už je dávno predaný :wink: , teraz mám doma len cam, cyklovozík chariot cx2 a zapp xtra.
A silne uvažujem nad babyjogger city selectom, lebo Bibi mi ešte stále spáva cez deň len za jazdy v kočíku. :sunglasses:
6. jan 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel aha ......tak já jsem to nechytla :grinning: :grinning: Takže uz mas jen půlku srdce a to mas za chvíli rodit :grinning:
já nevím sakra,si mne teda zase nahlodala!
Ale ze nutné potřebuju novy golfky snad uznas :wink:
Mám jen Zappky bez polohovatelnych zad!!!
6. jan 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Určitě Bee potřebuješ! Jen ho kup úplně nový a v kamenné prodejně v Česku :grinning: :grinning: :grinning: Toť moje doporučení!!!
6. jan 2012 o 18:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petrasafr uz ti nieco odpisali ?
6. jan 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok