Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kveetiinkaa
9. jan 2012

Brendda: ale moc použitých Bee jsem nenašla, pár jo, ale za 12 tisíc i víc a už nebyly v záruce, to mi přijde dost.

Poraďte mi, kde hledat, prosím.

Jinak kdyby se prodávaly i použité Donkey, tak bych asi vzala ten, mám ještě 2ročné prtě, ale ty jsem našla jen nové, takže zkusím sehnat nějaký použitý a koupím to stupátko, než bude víc chodit.

kveetiinkaa
9. jan 2012

Jaký je mezi Bee a Cameleon rozdíl? Jdou oba do úplného lehu?

Našla jsem, že nové Bee je údajně o něco delší, ale v jedné diskusi psala paní, že to měřila v obchodě s prodavačkou a rozdíl není, jak se uvádí a že nemá na boku nějaké postranní výztuže nebo jak to napsat.

hanahana7
9. jan 2012

@bebel hej? mam zobrat cierny? och..ano aj mne sa to paci k missoni ked to vidim na nete na obrazku..ale zase co ak dam inu strechu potom nebude to moc black? alebo kontrast?
och uz chcem kocik mat ale neviem aky! rozmyslam nad denimovym alebo teda cely cierny..a k tomu mam to missoni..
inak aj to som nestastna ze mi poslali praveze taku chalansku kombinaciu..ze zelenu mam napredu ☹ chcela som babske farby..nevies naaaahhodou ci niekto nevymeni?
bojim sa ciernej-lebo cameleon mam ciernu strechu..ci vlastne mozem ciernu strechu z bee predat, ze?
a dokupim napr.bielu, ruzovu....

hanahana7
9. jan 2012

ma niekto missoni potah na bee a vymenil by som mnou?
mam skor taku chlapcensku kombinaciu farieb..
😕 😕 😕

ivett
10. jan 2012

@kveetiinkaa tak hlavní rozdíl mezi bee a cameleonem je asi ten, že bee jsou spíše golfky, kdežto cameleon klasický plnohodnotný kočár, pro mě je bee lepší v tom, že jdou polohovat záda zvlášť, není to takové to "korýtko" jako má cameleon, tedy že dítě je stále v jedné poloze a sedačku s ním naklápíš do lehu jak desku (ne zvlášť nohy a záda), co se ovladatelnosti týče, oba jsou parádní, BGB má kočáry vychytané, stojí za to...

slucky
10. jan 2012

mám dotaz na uživatelky, jsou u cameleonu odpružená zadní i přední kolečka? Díky

ivett
10. jan 2012

já bych řekla, že jen přední, teda u předních je viditelná pružina, takže ty určitě a ty zadní tomu budou taky nějak přizpůsobené si myslím...

brendda
10. jan 2012

Holky,nemohla jsem to vydrzet a dala Maxe uz do sporťáku.Jak vidí ven,je spokojenější.Snad nezačně mrznout a sněžit,to by mu bylo v tý korbě líp.Trocha slunce do týhle šedi 😉 😉

vorllinka
10. jan 2012

@brendda Ten elodie fusak vypadá skvěle!!! Nenapadlo by mě dát do žlutého kočárku zelený fusak, ale opravdu se to povedlo 😉

yashmin
10. jan 2012

@slucky predne (male koliecka su odpruzene ),ale zadne (velke su neni)...mne to nevadi ja som nechcela mat pruzinu aj na velkych ...ale velke si mozes dokupit nafukovacie ,ale aj tak to nie je ako ked mas pruziny ...

brendda
10. jan 2012

@vorllinka díky.Není to spatny,ne???Já pravé chtěla Elodie,ale černý uz mám Bugaboo,tak jsem chtěla jinej.Ale ne ten pruhovanej,trosku uz se i okoukal...Je fakt teplouckej!!Jen k tomu nemám zadnou tasku 😀

brendda
10. jan 2012

Ta taška k tomu je zas 2200,- a já ty prebalovaci tašky moc nemusím.....radši kabelku....ale takavouhle asi nesezenu.No,možna k tomu vezmu i tu tašku,nebo tam dam tu Oilily.

slucky
11. jan 2012

@yashmin takže i když máš velká kolečka vzadu a vepředu a nejsou odpružené, tak to mimču nevadí? Nedrncá to potom moc?

yashmin
11. jan 2012

@slucky vanicka sa troska kolise takze to az take strasne nie je.. .ale pravdu nasmu vadi ked to nedrnca ja nechodim na prechadzky po rovnych chodnikoch ale bud jednym olesom po trave aby bol spokojny 😀 musis si ho ist pozriet niekam do obchodu ci Ti bude vyhovovat ...

lodgermaniacka
11. jan 2012

baby, nemali by ste niektora zaujem vymeniť moju modru striešku na bee+ za červenu, off white, žltu, alebo čiernu? najlepšie červenu 😉 ak ano, prosím IP, diky moc

kilian
11. jan 2012

vie mi niekto prezradit ,ako sa dava plastenka na cameleona?vcera zacalo liat a ja mudra som nepozrela do mudrej knizky.najprv dam tu cast ,kde je strecha?neislo mi to....akoby bol kryt na dazd maly... 😀 😀 😀

lentila.g
11. jan 2012

@kilian ano najskor natiahnes na strechu, potom tie uchyty na boku co su davam a potom to stiahnem na konstrukciu k noham(ale nie vzdy sa s tym mordujem tak detailne, lebo to dost tazko ide)

lodgermaniacka
11. jan 2012

@kilian ja som raz takto neúspešne naťahovala plaštenku na came a nakoniec sme aj tak zmokli, odvtedy plaštenky nepoužívam 😎

kilian
11. jan 2012

@lentila.g no tak som to aj ja skusala,ale nevedela som to stiahnut az na tu konstrukciu pri nohach...takze nieje moj kryt nejaky chybny? 😝
@lodgermaniacka no vcera stacilo aj mne.....nervacila som...

yashmin
11. jan 2012

@kilian ide to tazko len snad to davas spravne lebo ja som tiez prvy krat necitala navod a chcela som to dat naopak a pritom ma na to pani v obchode upozornila ze ludia to davaju naopak...vtedy to nestiahnes uplne.. 😎

kilian
11. jan 2012

@yashmin tu ciernu cast som mala pri nohach,aj by som pozrela navod na pouzitie,ale karton som uz zobrala do pivnice a nechce sa mi to hladat...a skusala som to tak ako pisala @lentila.g

lentila.g
11. jan 2012

@kilian ja mam denim 107 strechu na cam.a to je uplna pohroma, lebo ona proti tym klasickym je hrubsia a akoby podsita...ale ani na klasiku navliekat to nie je ziadna slava...ze to neurobili o par cm vacsie, ved aj tak by to drzalo a nesfukovalo.

kilian
11. jan 2012

@lentila.g poznam,mam bee+ denim 107. 😉

yashmin
11. jan 2012

@kilian idem to vyskusat dat na moj a napisem presny postup 😀

kilian
11. jan 2012

@yashmin diky 😉

deyana
11. jan 2012

@kveetiinkaa já koupila svůj cameleon na mimibazaru za 6tis komplet (vč.pláštěnky, sady na údržbu, síťky, slunečníku, držáku na lahev, fusaku), 7tis.včetně kol do sněhu a byl jako nový, fakt krásný a v super stavu, ale doporučuju si ho prohlédnout osobně před koupí..

yashmin
11. jan 2012

@kilian no tak davas to spravne ciernu cast dole...
ja si najprv natahnem tu priesvitnu cast na striesku a pak taham tu ciernu cast na ram ,ale ide to strasne tazko ...ale vsetko musi okolo ramu sedet cela plastenka musi byt natiahnuta ak chces mozem Ti poslat aj foto ako to natahujem ale to az vecer...

kilian
11. jan 2012

@yashmin ok.tahala som to,az sa ta konstrukcia preklanala.a chybalo urcite takych 10 cm.

kveetiinkaa
11. jan 2012

@deyana já se koukala, ale co se mi líbilo, tak už tam bylo přede mnou víc zájemců:O(
Pro mimi je asi lepší ten cameleon, co myslíte?