• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@hanahana7 jednoznacne sa to bude hodit, ten denim je taky tmavo sivy a fusak by som vyberala jedine od elodie details tie su najkrajsie podla mna :slight_smile:
12. jan 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanahana7 107 nie je ani trochu do čierna je taký nazelenalo petrolejovo vyšedivený.
12. jan 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
12. jan 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel vsak ale taky sa mne vidi ten lem na missoni ! :grinning: ze nazelenaly-petrolejovy-vysedively! uplne PRESNE si to popisala!!!! :wink:
lenze zas ked nemienim pouzivat denim striesku tak nebudem kupovat denim..ale este si tak so zajo79 myslime, ze tie limitky(denim a all black) by nemuseli mat vibrujuce kolieska kedze su novsie...ktovie?)
12. jan 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elelel a elodie je dostatocne velky? teda tak ako lodger aspon? myslis? a drzia pekne v bgb??? ak nahodou vies, odpovedz mi prosiiiiiiim...dakujeeeem :wink: a dakujem za radu..vecer ich pokukam!
12. jan 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanahana7 pre lepší úchyt do bee+ si môžeš našiť hore 2 gumičky :wink:
A ED sú podľa mňa NAJ- mám 2 fusaky ED, 1 BGB, 1 LODGER BUNKER a 1 buggysnuggle...http://www.modrykonik.sk/fotoblog/bebel/album/nase-kociky/
12. jan 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hanahana7 je urcite vacsi ako lodger (mam oba) a je super! v beecku sedi super, nepotrebujem ani uchytky navyse
12. jan 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hanahana7 ten denim je uz dlhsie a mne vibroval,zato som ho reklamovala a cakam na novy..
12. jan 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no super baby!!! tak zas tu mozem v noci sedet za netom a vyberat elodie!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
dakujem :wink:
12. jan 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takze ED scem cerveny a aj cierny!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj maminky, mám na vás dotaz :slight_smile: Do kdy jste nechávaly děti v korbičce Cameleonu? Malá má dneska 6 měsíců a už se snaží si sedat. Ale já bych jí chtěla nechat ještě v korbičce, když je venku zima, jenže jsem se dočetla, že je jen do 9kg a to ten náš cvalda bude skoro mít... myslíte, že ji můžu dát do sporťáku nebo přivřít oči nad váhovým limitem a nechat ji v korbě? Moc děkuji za rady! :slight_smile:
13. jan 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsousek já myslím, že do sporťáku klidně může, jen ji nedávej do sedu, ale do lehu, nevidím v tom problém :wink:
13. jan 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsousek samozrejme ze mozes nechat este vo vanicke.
moja mala ma asi 10 kg a osmy mesiac zacina..tiez by som ju nechala vo vanicke..ale nechce mi tam byt..tak som smutno prerobila na sportak :( a tam jej jej lepsie...a uz je po babatku tym padom :cry: :grinning:
13. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
AHOJTE kocky chcem sa popytat na vase skusenosti z bugaboom cmeleon ake su jeho dobre vlasnosti a samozrejme aj zle :slight_smile:ak niake ma :slight_smile:)) dakujem vam
13. jan 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 jedina "zla" vlastnost je ze sa sklada na 2 casti..ale tak to musi..kedze je tam aj vanicka..inak ja nemam ziadne negativa..mozno cena? ale ja neviem ani kolko stoja ine znacky hlb.kocikov..
13. jan 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 neviem ci tu niektora ma cas ti pisat dobre vlastnosti...treba si to pozriet asi vo fore..trosku sa tu porozhliadnut :wink:
ale mozno sa najde nejaka dobra dusa..papa letiiiim
13. jan 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hanahana7 no z cenou som sa uz vysporiadala len som chcela vediet ci je vhodny aj na deninske cesty?
13. jan 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 pre mna- sklada sa na dve casti, a ako je ten sed vo sportovom kociku- bolo zaujimave prebalit v tom maleho..ja viem, detajl... no to len taky postreh. inak je uzasny :dizzy_face: ..teda v mojom pripade bol.. :sunglasses:
13. jan 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hanahana7 uz bude koncit zima, zas nekupuj dva fusaky ED :wink:
13. jan 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 dakujem za postreh pre mna sa vsetko rata chcem vediet vsetko aj drobnosti :wink:
13. jan 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 a je aj na dedinske cesty.. ved mate chodniky? u nas ani chodniky niesu pri ceste..ale vybetonovane cesty mame normalne.. ma to tu nebavi moc chodit, lebo za dve hodiny obehnem 3x dedinu celu, a to sa uz nudim... ak treba teren, tak das kolecka do terenu a prejde to vsetko. cize dedinskych ciest by som sa nebala..ci behnut s kocikom u nas na futbal na ihrisko
13. jan 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 nnno mamae chodniky len porozbiane :grinning: a co sa tyka ovaladania tak lahko ide ze,
13. jan 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea1333 podla mna najlahsie..teda ja myslim "karovanie"...jednou rukou.a co sa tyka zlozenia kocika tak to chce prax..ale potom to ide.nezvyk.
13. jan 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanahana7 no super zatial same pozitiva,,a este sa chcem spytat aj ste niektora kupovali z bazaru?
13. jan 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 neviem ja nie..mozno niekto sa ozve.ale ja som predavala v dobrom stave...takze ak su predavajuce take zodpovedne ako ja tak by nemal byt problem :grinning:
13. jan 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hanahana7 a neskor budem predavat aj terajsi..lebo chcem bee..len nechcem sa unahlit-predat cameleon ked si nie som na 100% ista ze ho nepouzijem(lebo asi na zimu by sa mi zisiel)
13. jan 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 já ho kupovala v bazaru za 6tis., ale jela jsem se na něj podívat, byl fakt jak novej, takže nebylo o čem za ty prachy, měla jsem k tomu spoustu příslušenství, tak určitě se dá sehnat v dobrém stavu i bazarový :wink:
13. jan 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana super cena aj ja som kukala v cechach a naSLA SOM V BRNE SUPER CENA
13. jan 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deyana dobra cenu veru..ale asi aj zalezi aky rok..kolke pouzitie..a teda ci to cameleon a nie frog a pod..
:wink:
13. jan 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie zimne kolesa na cameleone su nafukovacie?
13. jan 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok