Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

elelel
12. jan 2012

@hanahana7 jednoznacne sa to bude hodit, ten denim je taky tmavo sivy a fusak by som vyberala jedine od elodie details tie su najkrajsie podla mna 🙂

bebel
12. jan 2012

@hanahana7 107 nie je ani trochu do čierna je taký nazelenalo petrolejovo vyšedivený.

hanahana7
12. jan 2012

@bebel 😀 😎

hanahana7
12. jan 2012

@bebel vsak ale taky sa mne vidi ten lem na missoni ! 😀 ze nazelenaly-petrolejovy-vysedively! uplne PRESNE si to popisala!!!! 😉
lenze zas ked nemienim pouzivat denim striesku tak nebudem kupovat denim..ale este si tak so zajo79 myslime, ze tie limitky(denim a all black) by nemuseli mat vibrujuce kolieska kedze su novsie...ktovie?)

hanahana7
12. jan 2012

@elelel a elodie je dostatocne velky? teda tak ako lodger aspon? myslis? a drzia pekne v bgb??? ak nahodou vies, odpovedz mi prosiiiiiiim...dakujeeeem 😉 a dakujem za radu..vecer ich pokukam!

bebel
12. jan 2012

@hanahana7 pre lepší úchyt do bee+ si môžeš našiť hore 2 gumičky 😉
A ED sú podľa mňa NAJ- mám 2 fusaky ED, 1 BGB, 1 LODGER BUNKER a 1 buggysnuggle...https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bebel/album/...

elelel
12. jan 2012

@hanahana7 je urcite vacsi ako lodger (mam oba) a je super! v beecku sedi super, nepotrebujem ani uchytky navyse

kilian
12. jan 2012

@hanahana7 ten denim je uz dlhsie a mne vibroval,zato som ho reklamovala a cakam na novy..

hanahana7
12. jan 2012

no super baby!!! tak zas tu mozem v noci sedet za netom a vyberat elodie!!!! 😀 😀 😀
dakujem 😉

hanahana7
12. jan 2012

takze ED scem cerveny a aj cierny!!! 😀 😀 😀 😀 😀

lutsousek
13. jan 2012

ahoj maminky, mám na vás dotaz 🙂 Do kdy jste nechávaly děti v korbičce Cameleonu? Malá má dneska 6 měsíců a už se snaží si sedat. Ale já bych jí chtěla nechat ještě v korbičce, když je venku zima, jenže jsem se dočetla, že je jen do 9kg a to ten náš cvalda bude skoro mít... myslíte, že ji můžu dát do sporťáku nebo přivřít oči nad váhovým limitem a nechat ji v korbě? Moc děkuji za rady! 🙂

ivett
13. jan 2012

@lutsousek já myslím, že do sporťáku klidně může, jen ji nedávej do sedu, ale do lehu, nevidím v tom problém 😉

hanahana7
13. jan 2012

@lutsousek samozrejme ze mozes nechat este vo vanicke.
moja mala ma asi 10 kg a osmy mesiac zacina..tiez by som ju nechala vo vanicke..ale nechce mi tam byt..tak som smutno prerobila na sportak :( a tam jej jej lepsie...a uz je po babatku tym padom 😢 😀

lea1333
13. jan 2012

AHOJTE kocky chcem sa popytat na vase skusenosti z bugaboom cmeleon ake su jeho dobre vlasnosti a samozrejme aj zle 🙂ak niake ma 🙂)) dakujem vam

hanahana7
13. jan 2012

@lea1333 jedina "zla" vlastnost je ze sa sklada na 2 casti..ale tak to musi..kedze je tam aj vanicka..inak ja nemam ziadne negativa..mozno cena? ale ja neviem ani kolko stoja ine znacky hlb.kocikov..

hanahana7
13. jan 2012

@lea1333 neviem ci tu niektora ma cas ti pisat dobre vlastnosti...treba si to pozriet asi vo fore..trosku sa tu porozhliadnut 😉
ale mozno sa najde nejaka dobra dusa..papa letiiiim

lea1333
13. jan 2012

@hanahana7 no z cenou som sa uz vysporiadala len som chcela vediet ci je vhodny aj na deninske cesty?

zajo79
13. jan 2012

@lea1333 pre mna- sklada sa na dve casti, a ako je ten sed vo sportovom kociku- bolo zaujimave prebalit v tom maleho..ja viem, detajl... no to len taky postreh. inak je uzasny 😵 ..teda v mojom pripade bol.. 😎

zajo79
13. jan 2012

@hanahana7 uz bude koncit zima, zas nekupuj dva fusaky ED 😉

lea1333
13. jan 2012

@zajo79 dakujem za postreh pre mna sa vsetko rata chcem vediet vsetko aj drobnosti 😉

zajo79
13. jan 2012

@lea1333 a je aj na dedinske cesty.. ved mate chodniky? u nas ani chodniky niesu pri ceste..ale vybetonovane cesty mame normalne.. ma to tu nebavi moc chodit, lebo za dve hodiny obehnem 3x dedinu celu, a to sa uz nudim... ak treba teren, tak das kolecka do terenu a prejde to vsetko. cize dedinskych ciest by som sa nebala..ci behnut s kocikom u nas na futbal na ihrisko

lea1333
13. jan 2012

@zajo79 nnno mamae chodniky len porozbiane 😀 a co sa tyka ovaladania tak lahko ide ze,

hanahana7
13. jan 2012

@lea1333 podla mna najlahsie..teda ja myslim "karovanie"...jednou rukou.a co sa tyka zlozenia kocika tak to chce prax..ale potom to ide.nezvyk.

lea1333
13. jan 2012

@hanahana7 no super zatial same pozitiva,,a este sa chcem spytat aj ste niektora kupovali z bazaru?

hanahana7
13. jan 2012

@lea1333 neviem ja nie..mozno niekto sa ozve.ale ja som predavala v dobrom stave...takze ak su predavajuce take zodpovedne ako ja tak by nemal byt problem 😀

hanahana7
13. jan 2012

@hanahana7 a neskor budem predavat aj terajsi..lebo chcem bee..len nechcem sa unahlit-predat cameleon ked si nie som na 100% ista ze ho nepouzijem(lebo asi na zimu by sa mi zisiel)

deyana
13. jan 2012

@lea1333 já ho kupovala v bazaru za 6tis., ale jela jsem se na něj podívat, byl fakt jak novej, takže nebylo o čem za ty prachy, měla jsem k tomu spoustu příslušenství, tak určitě se dá sehnat v dobrém stavu i bazarový 😉

lea1333
13. jan 2012

@deyana super cena aj ja som kukala v cechach a naSLA SOM V BRNE SUPER CENA

hanahana7
13. jan 2012

@deyana dobra cenu veru..ale asi aj zalezi aky rok..kolke pouzitie..a teda ci to cameleon a nie frog a pod..
😉

kilian
13. jan 2012

tie zimne kolesa na cameleone su nafukovacie?