Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

deyana
13. jan 2012

@hanahana7 však píšu o cameleonu, frog by byl pro nás nízký, byl po jednom dítěti, ale dítě už chodilo asi do školky, podle toho jak bylo velký, je to ta první verze, myslím že tam je rozdíl snad v kolech nebo v čem? to jsem neřešila, protože to mi je tak nějak jedno 😅 Měla jsem k tomu slunečník, fusak, držák na pití, pláštěnku, moskytiéru, sadu na údržbu s cdčkem a paní mi prodala i kola do sněhu tak jsem byla spokojená, protože tady "na horách" je v zimě celkem využiju 😀 Ale jsem za něj fakt ráda, jelikož nemáme peníze nazbyt, tak nový bych nemohla mít ani omylem, a takhle jsme jen udělali pár výměn a vlastně jsem na stejné ceně jak za kterýkoliv "průměrný" kočárek. Akorát si nechám pak ušít nějaké potahy na druhé mimčo, stříšku a tak.. ale to až budu vědět pohlaví, na to se fakt těším 🙂

deyana
13. jan 2012

@kilian já teď právě nevím jak to je s těma verzema.. ale kdyžtak mě holky opravte.. já mám tu starší první verzi a tam jsou nafukovačky, a v té nové druhé verzi jsou snad pěnová kola nebo prostě nějaká co nepíchneš.. myslím

kilian
13. jan 2012

@deyana ja myslim tie zimne namiesto tych prednych co sa davaju...

deyana
13. jan 2012

@kilian tak já mám nafukovací

hanahana7
13. jan 2012

@deyana ja som mala cameleon v roku 2008 z usa..tam uz prave neboli nafukovacie..cize sa nedali pichnut..ine tam boli drobnosti..ale naozaj malickosti..tie "gombiky bocne"..proste uz len vychytali muchy co boli..inak takisto funkcny..predala som ho a o mesiac som bola necakane tehotna!!! 😀 tak aspon mam novy.
@kilian nemyslim ze su nafukovacie..nie nie su..vsak uz ich nikde nedavaju..su penove..ja ich mam.

hanahana7
13. jan 2012

@kilian vsak oni su ako zadne..

kilian
13. jan 2012

takze asi su vsetky nafukovacie.... @lodgermaniacka zimne kolesa su nafukovacie? @zajo79

hanahana7
13. jan 2012

@kilian proste nejdu otacat ako tie male predne..tym padom sa blbsie ovlada kocik zrazu 😀 ako pri "normalnych" kocikoch.. 😉

kilian
13. jan 2012

@hanahana7 ja mam zadne penove a teraz mi prisli zimne,co som objednala a su nafukovacie...

hanahana7
13. jan 2012

idem objednat bee..odpisali mi mi z babycare ze uz nemaju tie vibrujuce kolieska..ze uz mi len dobry predaju 😉

deyana
13. jan 2012

@hanahana7 tak tento je myslím ještě z roku 2007, ale v USA byli určo napřed 😉

já mám teda nafukovací, šla jsem se tam extra podívat 😀

hanahana7
13. jan 2012

@kilian fakt?? a to jak vies?? neni tam len akoze ten dzindzik? mam ist kuknut do skrine?

deyana
13. jan 2012

@hanahana7 teda to se máš 🙂 to byla "jen" vadná série, že nakonec?

hanahana7
13. jan 2012

@kilian mas ty pravdu svatuuu!!! ano su nafukovacie!

kilian
13. jan 2012

@hanahana7 pozri sa prosim ta,lebo inac ich poslem spät

hanahana7
13. jan 2012

@deyana no dufam!!! nieze mi to poslu s tymi plastovymi kolieskami ci co,... 😕

hanahana7
13. jan 2012

baby musim letiet do skolky..kks.malinka VZDY spi ked mam niekam ist..poznate to..

kilian
13. jan 2012

@hanahana7 ok,tak asi su nafukovacie vsetky zim,ne...

hanahana7
13. jan 2012

@deyana ja hrozne vela kavy vypijem 😔 kojim 🙄 a odkedy mame kakovar-cize normalne preso-ale 230 ml plus mlieko tak vypijem aj 4 denne!!! musim to znizit! to si robij aj bezkofeinovu nesku..proste rano dam aj dve kaby po 2 hodinach!!!! otras!hanba mi

deyana
13. jan 2012

@hanahana7 no tak díky za info, aspoň budu klidnější 😉 já do 8tt nic, pak jednoho turka denně, a teď mám v plánu vzhledem k únavě ráno rozpustné (fuj) a odpo turka.. kávovar jsme měli také, ale už jsme ho dali pryč, stejně jsme šahali spíš po normálním kafi, ale časem pořídíme taky presovač, na ten se teda těším, ale to ve hvězdách 😅

elinka7
13. jan 2012

Ahoj holky, náhodou jsem narazila na tuhle sáhodlouhou diskuzi 🙂 a protože jsem zatím nenašla odpověď, tak se zeptám. Když použijete terenní kolečka, která nejsou odpružená, jak to kočárek v terénu zvládá? netřepe se mimčo, když kočárek nemá žádné odpružení? Moc díky 😉

kilian
13. jan 2012

@elinka7 ja ich este nemam vyskusane,tak som aj ja zvedava.... 😕

kilian
13. jan 2012

jaj,co ma este napadlo.ja som nevedela,ze na bee+ je aj strieska vo farbe sand......vie o tom, niekto?

bebel
13. jan 2012

@kilian nie je

bebel
13. jan 2012

@hanahana7 tie zimné sú nafukovacie, v septembri som ich kupovala v Babyparku nové.

kilian
13. jan 2012

@bebel ale ano.pockaj ,najdem foto.

kilian
13. jan 2012
bebel
13. jan 2012

@kilian hmmm, to je novinka - takže teraz je v ponuke 2012: sand, yellow, red, pink, royal blue, black 😉

kilian
13. jan 2012

@bebel hej ...

hanahana7
13. jan 2012

@bebel @killan kocky idem si objednat pink bee..mam aj missoni strechu..mam si aj podlozku objednat?? ktoruuuuu? pls.....
a neviem neviem ci mi este treba nieco...haciky na tasku?