• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
@bebel ty si to běžela někam rychle vyfotit??? :slight_smile: :slight_smile:
děkuju.I tak je to super,já myslela,ze budou jezdit jen rovne,jako ta zadní.No,vyzkouším.
Přemýšlím,ze bych i sundala hl.korbu a táhla Maxika na saních,kdyz ho tam nějak bezpečně uchytim :wink:
20. jan 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak me tak napadá....manžel leti pr.tyden do Amsterodamu.....je Bee+ velka krabice? :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 no ja tiez este daky mesiac musim pockat, a potom zvazim ci cierne bee, len akosi stale sa mi nedari missoni strechu zohnat...a taaak by som ju chcela aby ta konstrukcia cierna vynikla :sunglasses:
20. jan 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka aha, no pojdem to pozriet
20. jan 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda nechceš kupiť jazdeny? mne včera prišlo bee+ od vas z čiech, ako nove, bez škrabanca, malo jazdene, maminka písala že maly v nom ani nepapal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: za 10tis, myslím že super cena, u nas sa predavaju používane za skoro nakuppne ceny :zipper_mouth:
20. jan 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g včera bola jedna mamička od nas zo sukromnej temy v PL a tam mali v obchode 5 limitiek na bee+ missoni, ak chceš pošlem ti link, skus zistiť či sa daju objednať aj na sk, ale asi ano :wink: :wink: :wink: :wink:
20. jan 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g napis @gabucinka - mne ju objednavala z UK :dizzy_face: :dizzy_face:

tak mi ma do dvoch tyzdnov prist... to sa vytesim a vo februari idem na bee+

95% bee+ a 5% na striebornom rame sa rozhodujem... ale black bude lepsi. snad... mala som cameleona na ciernom rame, s nim som bola spokojna, dalo sa to doladit..
20. jan 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no chci!!!Jenze jsem ještě zádný super nesehnala....
20. jan 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky mi nabízela kilian,ze bude prodávat,tak zatím čekám.....
20. jan 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda faaakt? ja tam u vas vidim kopec super ponuk :sunglasses: to moje stalo 9999 + pošta na sk a aj tak ma vyšlo dobre :slight_smile:
20. jan 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kam koukas?Ja na mimibazar....nic mi zatím nesedlo.Chci z Prahy,nikam pro to nepojedu.To uz si ho fakt muzu koupit novy,az pojedu do Vídně.Mam Eura za dobrou cenu,tak to vychází lip,nez tady za koruny.
20. jan 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ano 2 krat, a fakt ich pristup klobuk dolu :dizzy_face: a objednavala som este tak tesne pred vianocami, co som domrvila tu objednavku, a oni mi poslali mail asi 21.12. ze ci je vsetko v poriadku ako som si predstavovala, vcera som bola aj v PP v Auparku kupit zrovna zimne kolesa, no ale myslim ze radsej priplatim 20 e za postovne a mam to bez komedie, tí pani som mala pocit ze nevedia ani tolko co ja o tych kolesach, hoci je pravda ze moj manzel mal na nich aj dost jednoduche(hlupe) otazky ohladom fukania tych kolies a im to prislo divne
20. jan 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brendda z prahy prišiel, kupeny v babyparku :wink: :wink: :wink: :wink: vidieť že s nim asi ani nejazdila, mala som doteraz len nove, ale na tomto použitie nevidno :sunglasses:
20. jan 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty mrsko a kde si na nej narazila???Ten měl byt můj!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda na českom MMB :grinning: :wink:
20. jan 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka dik, to by ma potesilo
20. jan 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to si ale děláš legraci????Koukej ho vrati tam,kam patrí!Do Prahy :grinning: :grinning:
20. jan 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brendda :grinning: :grinning: :grinning: ešte že si si ho nevšimla, inak by mi ho asi na SK neposlala :wink: :wink: :wink: :wink:
20. jan 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rušim československé přátelství!!!!!!!! :wink: :wink:
20. jan 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@brendda idem ti teda niečo najsť :wink:
20. jan 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. jan 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Uz jsem něco našla,ale zádný velký vyber tam neni....Uvidíme.Je fakt,ze se tomu spiclovani :grinning: moc nevenuju,ale náhoda je blbec.Porad rozmyslim,jestli pro mne neni lepší nakonec koupit venku novy,kdyz mám ta levna eura???
20. jan 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@napredaj ospravedlnujem sa za to ze som tak stroho odpisala.
ano, nemusi to hned znamenat ze si podvodnik. prislo mi to ale zvlastne ze tu do fora si nic (mimochodom z tvojho nicku som ani nevedela posudit pohlavie :frowning2: ) nepisala a nasla som si len IP od cudzej osoby ze ci neobjednam bee.
tot vse. mozno stacilo len aby som ti napisala ze nie, ze dakujem. :wink:

a to ze mas nejake hodnotenia na bazare-tak to neskumam..lebo som si IP pozerala na mobile..a nemam na to ani cas.ty si pisala mne nie ja tebe.som si ista ze som tak vcera zareagovala lebo si mi z cista jasna poslala IP.keby si sa ma to pytala tu vo fore verejne tak tak nereagujem.prepac.
20. jan 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu napchavam..som prisla z obchodu. veeelmi sa tesim na bee..dnes sme malu v kociku missoni deku..malicka ju zboznuje ozuzlavat :grinning:
neviem kedy mi pride bee..lebo po 3 dnoch mi prislo ze platba nepresla-lebo ze mam limit na karte..tak som spravila bank.prevod a prachy odisli hned..ach jo..dalsie zdrzanie..
20. jan 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g v auparku? nevedia ani h. o bugaboo! dokonca mi vyslovene povedali(po mojej otazke ci maju aj bee)ze ho ani mat nebudu ze to je zly kocik!!!!! a pytala som sa ze to jak vedia? ze ci ho skusali?!!! ze ne..ale ze proste sa im nepozdava..tak som sa tam otocila na pate-ze ja vas teda presviedcat nebudem! nechapem to-to je ale biznis...predavaju nieco a nevedia o tom nic..v bgb by im dali keby to vedeli! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brendda nezabudla som na teba... :grinning:
20. jan 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. jan 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok