Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivett
23. jan 2012

@luciesofi tak tohle ozkoušené nemám, ale osobně si myslím, že ano, když tam pasují i sedačky z Cameleona(jakože bys vyměnila sedačku frog celou za cameleon, to jde), myslím, že je to opravdu stejné, pokud chceš kupovat Froga, tak na tohle bych se prodejce zepala, případně napsala třeba do anna and viktorie, ti prodávají kočárky bgb a jsou moc ochotní a sdílní, tak třeba by tam věděli najisto, jestli pasují, já osobně si ale myslím, že ano......nemáš zač 😉

luciesofi
23. jan 2012

@ivett Díky, řeším to teď s paní, která mi bude kočárek prodávat...zjišťuje mi to, ale radši si to ještě ověřuju sama.. Zkusím zaslat dotaz do Anna a Viktorie, děkuju za tip 🙂

ivett
23. jan 2012

@luciesofi nemáš zač, tak ať dobře pořídíš a jsi spokojená 😉

kalista
23. jan 2012

@lia 007 tmavo modry so strieborným rámom, red je farba totožná len rám čierny a 107 je taká šedá

lia
23. jan 2012

@kalista dakujem za vysvetlenie 🙂

lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lia
24. jan 2012

ahojte,

zvazujem kupu tasky bgb.paci sa mi kozena,ale teraz je v bazare canvas.je dobra ta taska?alebo ake tasky nosite na cam?

lentila.g
24. jan 2012

@lia ja som si chcela kupit tu canavas, ale znamam ma odhovorila ze ta taska je tazka, a fakt, sama o sebe a bez veci..
ale mozno ine baby maju viac skusenosti

ivett
24. jan 2012

@lia já ji měla a mě nevyhovovala, my taháme dost věcí a na to, jak je mohutná a velká, tam prdlajs vleze, navíc ty fleecové přebaly chytají každý chlup, já se jí zbavila rychle, je obrovská a na kočár se podle mě ani nehodí...

kilian
24. jan 2012

@lia ty myslis,tie novsie modely bgb tasky,ze?nie tie co spomina @ivett ,co sa dali menit tie obaly na farbu aku chces...
ja ju nemam,ale pocula som,ze nieje idealna,poprve ju vies len prevesit cez rucku,nema ziadne uchytky a na tie haciky na kocik ma prilis hruby ten remen...ale inac sa aj mne paci... 😵 😵

lia
24. jan 2012

@kilian http://www.bugaboo.com/bugaboo-cameleon-all-bla...
tie dole myslim
kamoska si objednala nejake suche zipsy na uchytenie,neviem ako to vyzera

kilian
24. jan 2012

@lia ano ,tie som myslela....maju ten remen strasne hruby,ktovie ci by to islo...

emka34
24. jan 2012

@lia ahoj, ja mám tu tasku a som veľmi spokojná. Remen je hrubý, ale super drží na rúčke ( na druhej strane má takú gumennu úpravu , takze sa vôbec nesmyka). Je to asi vec vkusu a zvyku, ja by som nemenila. Mala som aj haciky, ale vobec som ich nevyuzivala, tak som ich darovala kamoske. 😉

emka34
24. jan 2012

@lia a ešte má napadlo: na bokoch tašky sú nasite cca 3cm hrubé pasy ( na každej strane jeden), kde môžeš nasunut tie termo obaly napr. na flasku ( sú súčasťou tasky), tak si myslim, že za toto to má tvoja kamoska pomocou zipsov uchytene priamo na rame. Inak remen je posuvny, takze si môžeš výšku nastaviť ako potrebuješ.

kilian
24. jan 2012

@emka34 a ako je to vahovo?zevraj je tazka...takze na tych ramienkach by sa to dalo pripevnit na tie haky?

lia
24. jan 2012

@emka34 a mas tu najvacsiu alebo tu mensiu?

emka34
24. jan 2012

@lia @kilian
Mám čierny canvas, tu menšiu, ale pri rozmeroch 41x31x12 cm je dost velka a pevna, sama o sebe sa mi nezdá ťažká, ale ked ju naplnis, tak to cítis. Myslím, že teoreticky by to možno šlo upevniť na tie haky, ale nie som istá, či ju tie haky udrzia a tým, že je pevna ( možno trosku neforemna, skratka si drží svoj tvar) to nebude dobre vyzerať. Na tie haky sa hodí skôr niečo "vzdusnejsie".

lia
24. jan 2012

@emka34 nemas nahodou fotku prosim ta?

e.l.i.e.n.k.a
24. jan 2012

@hanahana7 kocik uz mas u seba? urcite je prekrasny 😉 tiez zvazujem, ze budem objednavat z babycare, ale bojim sa pripadnych reklamacii..

emka34
24. jan 2012

@lia zatiaľ nemám, ale zajtra môžem odfotit 😉

e.l.i.e.n.k.a
24. jan 2012

..Baby, co chcete objednavat z babycare, nedame spolocnu objednavku na zlavu 10%????????

pallacinka
25. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a Ja sa hlasim, za kolko treba objednat?

lia
25. jan 2012

@pallacinka a je to vybavene?? 😀 😉
ja idem pozriet ci nieco potrebujem 😅 😝
nevideli ste alebo nemate niekto cameleon denim s ciernou konstrukciou?ako to vyzera v skutocnosti?neviem ci mam k ciernej konstrukcii objednat denim alebo cierny canvas

nelika666
25. jan 2012

baby mam na vymenu set potahov na cameleona vo farbe hnedy flees.. mam chut na nejaku veselsiu farbu.. nechcel by niekto vymenit? 😅

kilian
25. jan 2012

@lia @bebel ma red denim a este niekto tu daval fotky par stran dozadu

nelika666
25. jan 2012

a este mam otazocku.. staci v zime do sportovej casti dat dieta do fusaku, ci mam riesit aj nejaky univerzalny nanoznik? alebo aka znacka nan sadne?

deyana
25. jan 2012

@nelika666 škoda že mám korbu a sedačku šedou, to by k sobě nešlo.. taky bych vyměnila.. mám oranžový flees.

deyana
25. jan 2012

@nelika666 záleží jakou zimu tam máte, já dala do BGB fusaku a přes to deku a malá se klepala, jak jsem ji vyndala, chuděrka, takže příště dám emitex, to je umělý beránek, min.zimu v buzzovi stačil..

nelika666
25. jan 2012

@deyana aj ja mam sedu 😉 odfotim?

deyana
25. jan 2012

@nelika666 tak zkus vyfotit, ukážu večer manžovi a dám vědět 😉