Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

nelika666
25. jan 2012

@deyana a emitexovy nanoznik nan sadne? alebo dam radsej usit.. 😕

deyana
25. jan 2012

@nelika666
promiň já zapomněla napsat že emitex fusak..

ale paní na mmb ty nánožníky šije na míru, chceš kontakt?

nelika666
25. jan 2012

@deyana to by bolo super, ak mas kontakt 😉

lia
25. jan 2012

@deyana aj ja si prosim ak mozes

deyana
25. jan 2012

@nelika666
@lia
posílám do IP 😉 Paní šije mimojiné i stříšky, za pár korun, nepromokavé, nebo jen bavlněné letní, všelijaké tašky a doplňky.. člověk se u ní může vyřádit 🙂

nelika666
25. jan 2012

foto 😉 ak by si sa rozhodla, ze moze byt, ozvi sa 😉

nelika666
25. jan 2012

@deyana dakujem 😉

pallacinka
25. jan 2012

@lia Este nie uplne, no mam pripravenu podu 🙂

deyana
25. jan 2012

@nelika666 díky, musím se zeptat manži nejdřív 😉 tak pak dám vědět, nevypadá to tak zle jak jsem si myslela 🙂 celkem se to k sobě hodí

nelika666
25. jan 2012

@deyana samozrejme 😉 rozmysli-te si 😉

lia
25. jan 2012

board je prosim vas iba jeden tip?na babycare vidim len s takym plnym kolieskom ako na starom bee.
to sedatko nepredava nikto?

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@pallacinka ..pri objednavke nad 800,- eur je zlava 5% a nad 1800,- eur je 10% zlava, ja chcem urcite bee + a tu letnu striesku, mozem prihodit este drobnosti, ako drziak na flasu, haciky a tak..pri cene kocika 479,- a doplnky je 10 % zlava potesitelna 😉

pallacinka
25. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a U mna to iste, tiez bee+ a nejake doplnky. Len potrebujem, aby do 2 tyzdnov bol doruceny, je to vobec realne?

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@lia budes objednavat z babycare alebo kupovat v kamennom obchode? uz si sa rozhodla pre cam?

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@pallacinka letite uz teraz? potrebujes to poslat do ".de" vsak?

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@pallacinka viem, ze @hanahana7 teraz dorucovali, tak sa jej skus spytat, ako dlho im to trvalo..

kilian
25. jan 2012

@lia uplne najstarsie typy maju cierne koliesko a tam sa da namontovat to sedatko ,potom mas typ co ma plne biele koleso a najnovsie mas take iste ako na bee+ to koliesko.ale na tom sa to sedatko neda namontovat.

hanahana7
25. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a co co co? nestiham citat..kocik prisiel tak za 4 dni..len tam bol este vikend..vo stvrtok mi odisli prachy a vcera mi prisiel kocik..
inak som vam chcela napisat..ze tie kolieska mi prisli-ze len to tesnenie k tomu posielaju hned co tam len nastrcite-na kolesa..
aby ste si nemysleli ze vyrobili ine kociky..vyriesili to len pridanim tych kruzkov..neviem ci chapete co myslim..papa
keby daco pytajte sa ma..ja si to potom najdem a odpoviem.

hanahana7
25. jan 2012

inak ja som to platila tak ze cez SEPA cez internet banking (csob)prevod lebo mi to nepreslo kreditkou a hned mi odisli prachy..len som im pisala mail ze nech mi poslu IBAN a SWIFT a nazov obchodu a v pohode to tak islo..
komunikacia je rychla s babycare..hned mi odpisovali..ak je kocik skladom tak hned posielaju..
jedina neprijemnost ze mi nezabalili haciky na tasku..ale tak poslu mi ich dodatocne postou..alebo mi mohli vratit prachy..na ucet..mohla som si vybrat..

hanahana7
25. jan 2012

stale sa neviem rozhodnut ci mam predat cameleon ked uz mam aj Bee...cameleon mam od juna 2011..kedy sa malinka narodila...

pallacinka
25. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a Letime az v aprili, no nasi k nam pridu o 3 tyzdne, tak by ho zo Slovenska priviezli. Inac co sa tyka platby mozme to urychlit ak zaplatime cez Paypal, bude to aj bez bankovych poplatkov.

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@pallacinka no super, ked pise @hanahana7, ze prisiel za 4 dni, tak dajme tento tyzden dokopy objednavku..platbu mozeme spravit cez paypal, mas ho aktivovany? ja som cez neho platita do usa, tak snad je aktivny..mohla by sa k nam pridat este @lia..

lia
25. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a ja ho uz mam kupeny

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@hanahana7 zvaz si, ci budem bee pouzivat aj cez zimu, malinka bude mat uz vyse roka..

e.l.i.e.n.k.a
25. jan 2012

@lia wau 😉 isla si do white off?

pallacinka
25. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a To by mohlo vyjst, len som mm slubila, ze novy bude az ked sa preda stary, no co uz. Ale my dve sa nad 1800 nedostaneme, prida sa este niekto k nam? A paypal mam aktivny tiez, to by nemal byt problem, moze to jedna z nas dvoch zaplatit a ta druha posle tej prvej peniaze tiez cez paypal 🙂

lia
25. jan 2012

@e.l.i.e.n.k.a ano,ale uplne komplet white 😅 preto sa rozhodujem ci nekupim aj tmave potahy,aby sa to tak nespinilo
babulky,este otazka,budem potrebovat na leto na vanicku ku cameleonu parazol?

face
25. jan 2012

@hanahana7 já jsem prodala Cama teď, když byl malé rok. Je přeci jen lépe odpružený, když už ho máš, tak bych si ho ještě pár měsíců nechala 🙂

kilian
25. jan 2012

@hanahana7 ja som si kupila cam teraz ,ked ma mala rok. 😀 😀
@face

face
25. jan 2012

@hanahana7 a jak jsi s beečkem spokojená? jakou máš barvu? 🙂