• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. mája 2017 
:grinning:
nasa Lea tiez nieje tolkol v kociku ako by som si predstavovala. a nasa doobedna prechadza (hodinova!)je, ze raz obideme nas barak a mozeme ist domov. a najnovsie sa bez jej maleho buzzika nepohneme. ja stale naivne zoberiem kocik, ale....nespolupracuje! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicushka, kupim ho ked ti tak prekaza...kup si za to inu ruzovu tasku :grinning: \
inak cafte maniacky :wink:
3. dec 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...ako je mozne, ze nas taham z druhej strany :grinning: :grinning: :grinning: kde sa vytratilo vas nadsenie :grinning:

mozno troska sialena otazka....neviete nahodou, ktora buggy board sa da pripnut na Beecko?
10. dec 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicushka) lascal maxi buggy board
13. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem kalista :wink:
14. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prajem vam stastne a vesele vianoce :slight_smile: a vsetko dobre do Noveho roka
20. dec 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stastne a vesele Vianoce bugaboomaniacky :slight_smile:
24. dec 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, vy ste ostali v starom roku nebodaj ?!?
7. jan 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez pozeram, ze este stale sviatkujete. co tak nejake oficialne stretko? konecne? :slight_smile:
7. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kalista ja som za :slight_smile:)) buduci tyzden???
7. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej ahojte.
Vsetko naj naj naj v novom roku zelam Vam a celym Vasim rodinkam :slight_smile:
To budete super vyzerat :wink: Taky zraz s bugaboo kocikmi musi byt perfektny. :slight_smile:
A kolko Vas bude?
7. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
noo sue, ja si myslim ze min 3, ja sa pridavam :grinning: :grinning:
7. jan 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa rada prispôsobim :slight_smile: navrhnite cas a miesto
7. jan 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka) v BEE mas teraz len origos fusak? ci pouzivas PP?
8. jan 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalista, teraz som nasadila zltu striesku a kupila k nemu cierny fusak, ale uz nie origos BGB.

Sivu striesku s fusakom som konecne oprala...uz si to ziadalo ocistu , hi hi :slight_smile:))

No a to stretko? Ja sa v konecnom dosledku tiez prisposobim...cas? no nam asi tak cca o 14hod by bolo ok...a miesto??? Auapark, Avion??? Alebo budeme mrznut von? To asi nie....:confounded:
8. jan 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avion? mne je jedno a aj o 14 mi vyhovuje, prinajhorsom budem chvilu meskat, ale malu dam spat skor a bude. :slight_smile: mne nevyhovuje stvrtok, to sme na cvicaku s hafananom.
8. jan 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute, no kedy to stretko? :grinning:
12. jan 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...nasla som pekny kocik ala Bee pre dve deti :wink:

http://www.strollers.com/Joovy-427-YE1062.html
12. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicush neviem ci som light blondynka, alebo co :grinning: :grinning: ale ja si tam podla toho obrazku to vacsie baby neviem predstavit, na zadu :sweat_smile:
12. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeana, to je takzvany standon stroller...ked trosku pozries dole na tej stranke, tak tam je aj jedna fotka.
12. jan 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale da sa vzdadu aj sadnu, ale v protismere jazdy...
12. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicushka) z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze je lepsie dat si board. jednak ho mozes odpojit a dalsia ved, ze kocik pre 2 je o hodne tazsi. ja som sa jedneho dna nastvala a kupila som si Jane powertwin a poviem ti to bol riadny fitness. mne sa velmi lubi to sedatko od BGB...ma to amia a to je super. cicush cakate druhe?
12. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klalista....nieeee neblazni... teraz ani zdaleka neplanujem druhe..tak aspon 4 roky este nie :grinning: :grinning: :grinning: Ja si viem dokonca predstavit, ze by som si na "stare kolena" spravila druhe...tak pre radost, ked uz nebudem mat co robit :grinning:
13. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte baby,

tak plati to stretko? Co tak zajtra???

Mate nejaky navrh?
13. jan 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka ja suhlasim, hocikde a hocikedy :grinning: len nech je pristup pre kocik, ale to asi by sme radi vsetky :grinning:
rada by som podiskutovala o tom relaxxe s tebou :wink:
13. jan 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka daj vediet kde,co a ako. ja sice neviem na 100% ci dojdem (vcera mi ukradli auto :angry: ), ale budem sa snazit :slight_smile:
13. jan 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalista, coze??? to sa uz co deje?? :angry: pekne nastve :angry:
13. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalista, no to nastve!!! No ak by si sa mala ako dostat, bolo by to super...hodim cislo do IP :slight_smile: daj potom vediet, ok?

Janka, tak zajtra napr o 13- 14 v Avione pri detskom ihrisku ??? A vo stvrtok s tebou pocitam, hi hi :slight_smile:)))

Kto sa este prida???
13. jan 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi skor na 14 a neskor....lebo poniektorí spinkaju cez obedik, ok???
13. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nastve :frowning2: , ale na pocudovanie som to tak pokojne zvladla az som bola prekvapena :grinning: nastastie Cameleona som nechala v tatrach takze sme prisli len o 2 maxi cosi sedacky a samozrejme 2 rocne auticko...ach. no nic zmena je zivot. aspon konecne budem mat Rav 4....hadam sa mi podari draheho ukecat :wink:

no a co sa tyka zajtrajska....my mame zajtra plavanie a uvidim ako mi bude Lea spat, ale ak by sa zobudila v nejakom rozumnom case tak dojdem...cinknem ivke a dohodneme sa :slight_smile:
13. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok