Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kalista
3. dec 2008

😀
nasa Lea tiez nieje tolkol v kociku ako by som si predstavovala. a nasa doobedna prechadza (hodinova!)je, ze raz obideme nas barak a mozeme ist domov. a najnovsie sa bez jej maleho buzzika nepohneme. ja stale naivne zoberiem kocik, ale....nespolupracuje! 😝

henri001
3. dec 2008

cicushka, kupim ho ked ti tak prekaza...kup si za to inu ruzovu tasku 😀 \
inak cafte maniacky 😉

cicushka
autor
10. dec 2008

ahojte...ako je mozne, ze nas taham z druhej strany 😀 😀 😀 kde sa vytratilo vas nadsenie 😀

mozno troska sialena otazka....neviete nahodou, ktora buggy board sa da pripnut na Beecko?

kalista
13. dec 2008

cicushka) lascal maxi buggy board

cicushka
autor
14. dec 2008

dakujem kalista 😉

kalista
20. dec 2008

baby, prajem vam stastne a vesele vianoce 🙂 a vsetko dobre do Noveho roka

ivka22
24. dec 2008

Stastne a vesele Vianoce bugaboomaniacky 🙂

ivka22
7. jan 2009

Baby, vy ste ostali v starom roku nebodaj ?!?

kalista
7. jan 2009

no ja tiez pozeram, ze este stale sviatkujete. co tak nejake oficialne stretko? konecne? 🙂

ivka22
7. jan 2009

no kalista ja som za 🙂)) buduci tyzden???

sue13
7. jan 2009

Jeeej ahojte.
Vsetko naj naj naj v novom roku zelam Vam a celym Vasim rodinkam 🙂
To budete super vyzerat 😉 Taky zraz s bugaboo kocikmi musi byt perfektny. 🙂
A kolko Vas bude?

jeana
7. jan 2009

ahojte,
noo sue, ja si myslim ze min 3, ja sa pridavam 😀 😀

kalista
7. jan 2009

ja sa rada prispôsobim 🙂 navrhnite cas a miesto

kalista
7. jan 2009

ivka) v BEE mas teraz len origos fusak? ci pouzivas PP?

ivka22
8. jan 2009

Kalista, teraz som nasadila zltu striesku a kupila k nemu cierny fusak, ale uz nie origos BGB.

Sivu striesku s fusakom som konecne oprala...uz si to ziadalo ocistu , hi hi 🙂))

No a to stretko? Ja sa v konecnom dosledku tiez prisposobim...cas? no nam asi tak cca o 14hod by bolo ok...a miesto??? Auapark, Avion??? Alebo budeme mrznut von? To asi nie....😖

kalista
8. jan 2009

Avion? mne je jedno a aj o 14 mi vyhovuje, prinajhorsom budem chvilu meskat, ale malu dam spat skor a bude. 🙂 mne nevyhovuje stvrtok, to sme na cvicaku s hafananom.

jeana
12. jan 2009

caute caute, no kedy to stretko? 😀

cicushka
autor
12. jan 2009

ahojte...nasla som pekny kocik ala Bee pre dve deti 😉

http://www.strollers.com/Joovy-427-YE1062.html

jeana
12. jan 2009

cicush neviem ci som light blondynka, alebo co 😀 😀 ale ja si tam podla toho obrazku to vacsie baby neviem predstavit, na zadu 😅

cicushka
autor
12. jan 2009

jeana, to je takzvany standon stroller...ked trosku pozries dole na tej stranke, tak tam je aj jedna fotka.

cicushka
autor
12. jan 2009

ale da sa vzdadu aj sadnu, ale v protismere jazdy...

kalista
12. jan 2009

cicushka) z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze je lepsie dat si board. jednak ho mozes odpojit a dalsia ved, ze kocik pre 2 je o hodne tazsi. ja som sa jedneho dna nastvala a kupila som si Jane powertwin a poviem ti to bol riadny fitness. mne sa velmi lubi to sedatko od BGB...ma to amia a to je super. cicush cakate druhe?

cicushka
autor
13. jan 2009

klalista....nieeee neblazni... teraz ani zdaleka neplanujem druhe..tak aspon 4 roky este nie 😀 😀 😀 Ja si viem dokonca predstavit, ze by som si na "stare kolena" spravila druhe...tak pre radost, ked uz nebudem mat co robit 😀

ivka22
13. jan 2009

Cafte baby,

tak plati to stretko? Co tak zajtra???

Mate nejaky navrh?

jeana
13. jan 2009

ivka ja suhlasim, hocikde a hocikedy 😀 len nech je pristup pre kocik, ale to asi by sme radi vsetky 😀
rada by som podiskutovala o tom relaxxe s tebou 😉

kalista
13. jan 2009

ivka daj vediet kde,co a ako. ja sice neviem na 100% ci dojdem (vcera mi ukradli auto 😠 ), ale budem sa snazit 🙂

jeana
13. jan 2009

kalista, coze??? to sa uz co deje?? 😠 pekne nastve 😠

ivka22
13. jan 2009

Kalista, no to nastve!!! No ak by si sa mala ako dostat, bolo by to super...hodim cislo do IP 🙂 daj potom vediet, ok?

Janka, tak zajtra napr o 13- 14 v Avione pri detskom ihrisku ??? A vo stvrtok s tebou pocitam, hi hi 🙂)))

Kto sa este prida???

ivka22
13. jan 2009

Asi skor na 14 a neskor....lebo poniektorí spinkaju cez obedik, ok???

kalista
13. jan 2009

no to nastve ☹ , ale na pocudovanie som to tak pokojne zvladla az som bola prekvapena 😀 nastastie Cameleona som nechala v tatrach takze sme prisli len o 2 maxi cosi sedacky a samozrejme 2 rocne auticko...ach. no nic zmena je zivot. aspon konecne budem mat Rav 4....hadam sa mi podari draheho ukecat 😉

no a co sa tyka zajtrajska....my mame zajtra plavanie a uvidim ako mi bude Lea spat, ale ak by sa zobudila v nejakom rozumnom case tak dojdem...cinknem ivke a dohodneme sa 🙂