• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@pallacinka :grinning: :grinning: plus dalsia dvacka za postu. budem siiilno uvazovat co dalej :grinning: :grinning:
29. jan 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: @lodgermaniacka, tuto @kilian sa bude musiet vzdat tej svojej, to ona ma prezradila :grinning: :grinning:
29. jan 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka @pallacinka @kilian - baby no co mam robit??? drahemu nemozem par dni po pricestovani kocika povedat, ze daj 100vku na deku. ved ho fakt trafi :grinning: :grinning: :grinning: alebo mna trafi nejaky tanier co po mne hodi :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats z čiech sa oplatí viac a ja chlapa nezaťažujem mojimi kočíkmi a doplnkami :sunglasses: je to tak lepšie, on ma svoje koníčky, ja svoje :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka len ja dalsich 100e nemam, inak by som sa ho tiez nepytala.
a kamoska pise, ze to bude mat inu strukturu, pretoze orginal urobil stoj :confounded: :confounded:
no uvidime, zajtra mi da vediet ci by to vobec vedela urobit. ak nie, tak nieco vymyslim.
29. jan 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats jasne, chapem :wink: ale o deke za 100 eur radšej nehovor :grinning:
29. jan 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka uz som ticho :grinning: :grinning:
29. jan 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats mne ma prist missoni o tyzden.. chcem beecko az na jar, ale missoni bude doma, to je hlavne! :dizzy_face:

a su veci o ktorych chlap radsej nech nevie... hlavu by mi neodtrhol, tiez ma svoje konicky...ale nebudem draazdit :sunglasses: :grinning:
29. jan 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zajo79 no ved ja doma uplne na tajnasa fungujem. :grinning: :grinning: :grinning: inak by bol dom hore nohami :grinning: :grinning:
29. jan 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas az tak nie...a hlavne co sa tyka muzovej :hearts:znacky bugaboo... no striesku a deku za tie prachy...to by si tukal s prstom na celo..a chcem este ine veci poriesit, takze nech vyzeram ze neminam

a chcem all black plusko...joooj, uz nech je jaaaaaaaaar
29. jan 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zajo79 :grinning: :grinning: :grinning: vidim, ze tu je vyskyt tajnasikov vysoky asi ako pri stokke u nas doma :grinning:
no ved ako spravna matka chce kazda z nas pre dietatko to naj!! :slight_smile:
29. jan 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats on ma svoje konicky...takze neriesim. Stokke je uzasny - ale to skladanie na dve casti pre mna nieje..zatial :grinning:
29. jan 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zajo79 mozem sa ta spytat, kde si este zohnala missoni?
30. jan 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 aj ja som nakoniec objednala;) dva dni som zvazovala tu cenu,ale túžba po nej bola neprekonatelná
30. jan 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lentila.g aj ja silno zvažujem :grinning:
30. jan 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :wink: chcem vas poprosit o radu, chicco multiway madlo pasuje aj na bee+ a ked je tam to madlo, tak pravdepodobne sa asi nebude dat zlozit, teda aspon tak mi to logicky vychadza??
30. jan 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats a ty co tu v tejto teme??? Nebodaj planujes dalsie faro dokupit :grinning:
30. jan 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g ja budem spokojna, ked bude dma missoni, s dekou sa budem asi prikyvat ja, resp. urobim z toho neaku satku :grinning: :grinning: :grinning: ... a tym padom uspokojim sa trochu na chvilu a na jar budeme krasny novy pluskovyyy

pred beeckom pride domov nova gulovnica pre nasho ocinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zajo79 ja som stále na vážkach či kúpiť to čierne,lebo ked Bgb neporiešilo tie kolesa:( a obycko mám v pohode zachovalé tak aby som nelutovala.
Ja som môjmu mužovi povedala že nová strecha je na ceste..tak teraz čakám čo vymysli on na svoju 4 kolesovu zalubu
30. jan 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g chvalabohu auta ma mm poriesene.. Akurat ak by mna neakym mini prekvapil by som nefrflala :slight_smile:))

Kolesa maju predsa poriesene..
30. jan 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 no auto aj my len on si zadovazil 4 kolku,tak ja sa mu nestaram do toho a on mne by sa nemal do mojich Bgb :slight_smile:
Ale uz sa dostáva na moju vlnovu dĺžku, lebo teraz chcem fusak Ed a povedal radšej čierny nech sa hodí k novej streche :sunglasses: Alebo chce šetriť :grinning:
30. jan 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@finda :slight_smile: ja tu potajomky deku bugaboo obdivujem :slight_smile:
30. jan 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g mm rozmysla nad stvrtym autom do reviru... A vraj mne sisi z kocikov :slight_smile:)

A missoni vynikne na black
30. jan 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Esteze rodinne mame auta poriesene
30. jan 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děvčata,hlásím novy přírůstek do rodiny.Bee+ uz mi parkuje v obyvaku :astonished: :grinning:
killian sorry,já uz to čekání nevydrzela :astonished: :grinning:
tak co bych ted????Jste mne úplne zblbly s Missoni :confused: :confused: :astonished:
30. jan 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zajo79 tak vidím že vy si to tiež viete s mm podeliť svoje koníčky :sunglasses:
30. jan 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda nieje problem,caka ich viacej... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ako si spokojna?aky si si kupila?
30. jan 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian já si myslím,že ti utrhají holky ruce :grinning: Já se jen nemohla dočkat....Spokojená jsem,tak já věděla do čeho jdu.Měla jsem ho před vánocema půjčený od kámošky na dovolené...
Je na stříbrné konstrukci s modrou stříškou,byl to dobrý kup,je vidět,že s ním paní skoro nejezdila,vyzvedla jsem si ho osobně,takže jsem ho omrkla....
Až bude čas,hodím nějaký foto... :wink:
30. jan 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. jan 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak chválím Chameleona.Byla jsem s ním poprvé na horách a sněhu bylo hromady-zvládl to na jedničku :wink:
30. jan 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok