• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. októbra 2017 
ukazala som mm missoni a bee-cka v inych farbach, jednoznacne sa mu najviac paci missoni....chudak, ani nevie co odklepol, o cene nic netusi:D
30. jan 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak tady je můj zatím nevytuněný krasavec :grinning:
30. jan 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@brendda krásný je, koupilas nový nebo sehnala jetý? co kolečka? v pohodě? já už se na něj taky šteluju :grinning:
30. jan 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda my sme sa dnes vrátili z Tatier a zimné kolesa 1* som odkukala foto čo tu niekto dal,rozhodne dobrá kúpa
30. jan 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koupila jsem nakonec jety....vypada jako novy!!!
30. jan 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..uspesne majitelky vcelicky :wink: prosiiiiim vas o radu..je lepsia ta slnecna strieska alebo slnecnik??? neviem, comu dat prednost, ale maly v kociku uz nespava, tak sa bojim, ze ked mu zatiahnem striesku, tak ju rozkuse svojimi 4 zubkami, bo mu bude prekazat..preto zvazujem slnecnik, natocis a ides :grinning:
31. jan 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a určite UV clonu, tá je perfektná, slnečník, aspoň pre nás nič moc, malý mal tendenciu hrať sa s ním (teda zničiť ho) :grinning:
1. feb 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@e.l.i.e.n.k.a ja slnecnu striesku nemam, nám postačil i slnecnik,hoci to naklánanie ide občas na nervy,ale maly nema aspoň nic vo výhľade čo by mu vadilo ako ho poznám,i ked pri skladani kocika davas ho dole a striesku nemusíš
1. feb 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@e.l.i.e.n.k.a slnečník len na bee+, na cam mi nesedí vôbec, tak aby mal nejakú normálnu funkciu ...a aj tak som mala radšej na bee+ letnú striešku, čo sa dala zatiahnúť ako cocoon.
1. feb 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daikas :grinning: takže mi tu v SC bude v lete behať konkurencia Missoni :grinning: :sunglasses:...aj jaj jaaaaaaaaj. :wink: No tak vitaj v klube.
1. feb 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel :slight_smile:mas bee missoni? nehodis nejaku real foto kocika pls?
1. feb 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daikas Nie, momentálne mám cam missoni, teda nemám ho akurát navlečený, ale je v mojom albume. :slight_smile: Na jar budeme s ním behať v hlbokej verzii. Bee+ som v septembri predala. Uvidím neskôr, či sa k nemu vrátim. :sunglasses:
1. feb 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel vdaka, ja kupujem bee+, strasne sa mi paci ta strieska, ale maly bude mat v lete uz 1,5 roka a svet si obzera svojimi velkymi ockami ani na stokke nezatahujem striesku, aj teaz v zime potrebuje vyhlad..to mi asi ta slnecna strieska nedovoli a ked nebude zatiahnuta strati svoju funkciu..nemylim sa?
1. feb 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a to je staré bee..ja ho mám...Možem len odporučiť,naj kočík aký som doposial mala a vyskúšala Stella v nom ročná spáva aj tri štyri hodiny... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A bezpečnosť myslím,že dosť vysoká..: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@e.l.i.e.n.k.a rozmyslam,ze co tam moze byt ohrozenie vonkajsieho poranenia!!vsak kocik neskladas s dietatom vnutri a nic ine nevidim, ze by mohlo niekoho zranit....... :rolling_eyes:
1. feb 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@e.l.i.e.n.k.a taky bych se tím moc netrapila....
holky,chci si koupit tu letni porody snu strisku na Bee+.
Je 1250,- dobra cena,nebo se dá sehnat levněji???
1. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian já myslím, že vynalézavé dítě může např. strčit ručku mezi sedák a konstrukci, tam se může skřípnout, ale jiné poranění mě taky nenapadá...
1. feb 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda podle mě cena ok, nová stojí přes 1700kč, pokud na to nespěcháš, můžeš najít do léta i levněji, ale 1250 je dobrý...
1. feb 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett tak nespecham.....leto je daleko....ale :grinning:
1. feb 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda chápu :grinning: cena dobrá podle mě...
1. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ted jsem našla ještě za 1100,- ale použitou z Breclavi....tahle je "pry" nova a v Praze,takže bych si ji osobně převzala.Napsala jsem pani,jestli by nešel vnikla na 1100,- :wink:
1. feb 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu za 1100 jsem viděla na mmb taky, ale jsou tam už zájemci, ta už podle mě nebude...bych brala tu z prahy, zkus ukecat slevu a uvidíš, i těch 1200 je dobrých...
1. feb 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a
@kilian
to je už dosť stará záležitosť,boli tam vtedy nejaké problémy s brzdami a bugaboo doposielal vtedy
nejaké adaptéry zdarma k tým brzdám ...bola to len určitá séria
1. feb 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@e.l.i.e.n.k.a Nestras :slight_smile: Ale ja som to uz tiez davnejsie zachytila, ze sa to riesilo a nebolo to nic zavazne. Aj Brio prepadlo v Nemecku testami materialu a ziadna hysteria sa nekonala :slight_smile:
1. feb 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka esteze zijem na Slovensku, ale myslim, ze aj tu bol problem a napriek tomu som si brio uzila :wink:
1. feb 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem trošku od veci..kamoška si bola pozerať bugaboo cameleon v auparku, kde si ho chcela aj kupiť, no tí páni ju odhovorili, že to nie su dobre kočíky a strašne zle sa skladaju, aj ja som mala na začiatku problem kym som na to prišla, ale nerozumiem, načo tie kočíky chceli predavať, ked ludí od nich odhovaraju :angry:
1. feb 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka To su trubkosi, nie aby boli radi ze predaju kocik za 900 E, oni ju odhovorili?????No comment...Inac ja som mala tiez nervvy, hlavne na to rozkladanie.....ale ja som mala 2 rocny pozicany od kamaratky.....ten mi robil dobre nervy, a j ta konstrukcia a skladanie sa mi pokazilo..ale nastastie vsetko dobre dopadlo... :wink:
1. feb 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ja som sa sklamala tam tiež,myslela som že nový predajca na SR sa zhostí toho lepšie :angry:
1. feb 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,viete mi potvrdiť alebo vyvrátiť či sa bugaboo bee plus predava normalne v obchodoch vo Viedni? dakujem :wink:
1. feb 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok