Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

domigb
3. feb 2012

@kachen no zaleži od babatka moja je dosť vysoká a nožičky su tam akurát..ttiež neviem ako to potom poriešim...ale zasa znamej chlapec tam spí a to má tri roky...Asi ako si dieťa zvykne 🙂 🙂 🙂 ináč je to ale skvelý kočík nemám voči nemu žiadnu výhradu 🙂 🙂 🙂

hanahana7
4. feb 2012

bre ranko kocky, urcite tu mate niekto fusak buggysnuggle...mate niektora nejaky pre dievcatko? ruzovy a pod?
keby som ich tak mohla nazivo vidiet v obchode..na obrazkoch si myslim ze farby skresluju..
je nejaka sanca ze nakombinujem niektory aj k missoni na bee? 😀

hanahana7
4. feb 2012

@ivett ahoj, presne mam take iste pocity z bee. ja mam druhy krat cameleon a teda ten si neviem vynachvalit.prvy krat mam teraz aj Bee-cko. ale zatial je smutno v izbe..mala bude mat 8 mes. Vcera som ho chcela prevetrat ale nakoniec som zobrala Cam. lebo mi pripada ze mala tam nema take sukromie ako v cam. neviem to opisat..zda sa mi ze v Bee je dalej odo mna a nizsie..a nie je schovana..co mi vadi napr.ked chce spinkat v nakup.centre.
ale nejdem ho hanit-urcite sa nanho tesim na jar, leto a proste ked mala troska podrastie.ked bude chodit.
najprv som aj rozmyslala ze predam cam ale esteze som tak nespravila.urcite si ho necham kym budem moct.
pri prvom dietati som mala cam a perego sí a uplne mi to stacilo..tym chcem povedat ze kebyze mi nevychadza kupit Bee tak ku cameleonu by mi urcite stacili lacnejsie golfky 😉
ale to su moje pocity.kazda sme ina.je to aj o zvyku.mozno ked ho budem mat dlhsie tak si ho nebudem vediet vynachvalit.ale teda poviem vam ze Bee skoro vcera letelo von oknom ked som sa pokusala dat tam fusak 😀

ivett
4. feb 2012

@hanahana7 já teda jsem s Bee spokojená po všech stránkách, těším se na plusko, protože bude prostornější a tak nějak ho chci prostě víc, ale i klasické Bee mi vyhovuje, tam naopak mi přijde, že boudička kryje lépe než na plusku, malá když v něm spí a je tam i s fusakem zapnutým až po bradu, tak je tam zakuklená jak larva a vůbec není odkrytá...Že je nízko mi až tak nevadí, já ji vozím jen po směru, tam to není tak pocitově znát, ale přehodila jsem si ho i proti směru a tam teda to je znát hodně, zase je na prcka ale dobře vidět a on i vlehu na mamču krásně vidí 😉
Já bych jiné golfky nechtěla, pokud bych si nemohla dovolit Bee tak samozřejmě se spokojím s jinýma, ale když Bee mít můžu, tak jiné golfky nechci...
Což nic nemění na tom, že jako jediný kočár bych ho nechtěla, musí být doma ještě jeden "pořádný" kočár 😀

tanija133
4. feb 2012

@hanahana7 Aky taky vyber Buggysnuggle maju v Babymarkete...a aj nan maju terza zlavy....Nieco jednoduchsie by si k Missioni urcite vybrala.....
Nebud smutna, na jar ked budes zasa potrebovat lahky, rychly a skladny kocik, zamilujes sa aj do Bee...terza cez zimu na von , este nie je az tak vhodny pre tvoju malicku.....Ale ked uz bude chodit , tak to bude uplne ine....Uvidis , zmenis nazor, ja osm to mala podobne....Uricte k babetku k bee treba aj druhy uzavretejsi kocik.... 😉

face
4. feb 2012

@hanahana7 ahoj, já mám limetkový buggysnuggle a ještě se mi moc líbí tento http://www.pramworld.co.uk/product/11214/Buggys... 🙂

hanahana7
4. feb 2012

@face kraaasny..ja rozmyslam aj nadtym v ruzovej verzii. pozeram ze su tam 2 rozne materialy..tento tvoj je "fur" cize zmes polyester a akryl z oboch stran taky isty material? alebo je zvnutra 100%polyester-cize taka ta akoby ikea-deka? 😅 lebo to by sa mi pacilo..ze aby zvnutra nebola taka hruba..len zvonka..neviem ci som to dobre opisala..ci sa to da chapat co myslim?
a dakujem za foto

hanahana7
4. feb 2012

@tanija133 dakujem 😉

hanahana7
4. feb 2012

@face ten link mi nejde

betka20
4. feb 2012

ahoj chci se zeptat, jak jste spokojene s velikosti sportaku u bagaboo cameleon? vejde se tam v pohode vetsi mimco s fusakem? treba ve dvou letech? nema pak pokrcene nozky?

ivett
4. feb 2012

@betka20 pokrčené nožky má tak jak tak, sportovní sedačka u Cameleona je ve tvaru "korýtka", tzn. ergonomicky vytvarovaná a polohuješ jí celou jako prknem, ne zvlášť záda a zvlášť nohy, takže nohy pokrčené mít bude...a podle mě tam snad i 2 leté dítě vleze...

betka20
4. feb 2012

@ivett diky 🙂 a to diteti nevadi, ze ma porad nozky pokrcene?

ivett
4. feb 2012

@betka20 nevím, ono to dítě do 3 let neumí říct 😀 já osobně jsem z toho neměla dobrý pocit, proto jsem kočárek prodala, ale asi to není vyloženě proti něčemu, když je to schválené a kdekdo s takovými kočárky jezdí, to není jen bugaboo, ale spousta jiných dalších kočárků, které takové sporťáky mají...já preferuju zvlášť polohování zad i nožiček, ale moje malá byla spokojená i v tom korýtku, já ale ne 😀

hanahana7
4. feb 2012

kocky a mate niektora tasku JJCole na bugaboo? 😕

hanahana7
4. feb 2012

a mate niektora bugaboo origos tasku na kocik?
ja si pamatam ze pri prvom mi ju muz kupil a ja som ho prehnala vymenit mi ju za skiphop..ale to bolo davno..no neviem ci nahodou neni super ta bugaboo.. 😅 😕

ivett
5. feb 2012

@hanahana7 já mám jj cole a je perfektní 😉 měla jsem bugaboo ten starší model s těma měnícíma přebalama a mě přišla na nic, hned jsem ji prodala...

brendda
5. feb 2012

@hanahana7 super možna je,ale mne se nelíbí ty tlusté popruhy.To ucho od tašky je proste takové široké,kdyz to navesis na kocar,vypada,ze tam vůbec nepasuje.Je to ale otázka vkusu.Ja proste nejsem na ty klasické prebalovaci tašky...Já tam rvu za kazdou cenu kabelky 😀 😀

bebel
5. feb 2012

@hanahana7 kúp si háčiky a zaves si na kočík, čo len chceš....ja mám najradšej ako @brendda viac priehradkové kabelky. 😎
A buggysnuggle fusaky sú skôr na jar akona tieto mrazy....veď zbehni do babymarketu a pozri si ich naživo s farbami na strieške.

kkristin
5. feb 2012

ahojte, chcem sa spytat neviete ktora podlozka paul frank sedi na cam, ci ta viacej vyrezana, alebo ta dlhsia??dakujem

hanahana7
5. feb 2012

@bebel dakujem. Uz som objednala ten fusak (ruzovy) priamo z ich stranky lebo tu ho nemaju. A ano, mas pravdu, tie tasky ma zase presli. Haciky uz mam. Zacnem pouzivat. Prisli mi az teraz ked som kupila bee. Krasne to mas skombinovane. Odvazne a pritom "šik" 😉 Pisem z mobilu. Pekny vecer.

hanahana7
5. feb 2012

@brendda 🙂)) no najradsej bych mala gucci diaper bag! 🙂

hanahana7
5. feb 2012

@ivett dakujem. Ano tak to stale plati ze trda bgb je na nic. Uz som zabudla aka bola 🙂

brendda
5. feb 2012

@hanahana7 moje řeč!Sup tam s ni.Gucci Diaper bag tam bude sedět nejlip 😀

ivett
5. feb 2012

a mě bude někdo říkat, že moje přebalovací taška na kočár (notabene vypadající jako kabelka a ne jako přebalovací taška, ha ha, a co jako že?) je zbytečně drahá 😀

brendda
6. feb 2012

@ivett lepší muže a okolí o cenách svých tašek neinformovat 😀 i kdyz,ten můj ma ceny zmaknute...

ivett
6. feb 2012

@brendda muži je to šumafuk, naštěstí 😀

brendda
6. feb 2012

@ivett tak to mas dobry!Ja bych bez nej měla tak tři.Zbytek jsou dárky od nej 😉 😉 😉 Vánoce,narozeniny,výročí.Vsechno se u nás dřív řešilo kabelkama.Ted uz jsem jen rada,ze si vůbec vzpomene,ze nejaky narozeniny mam 😀 😀

ivett
6. feb 2012

@brendda no kdybych si kupovala nebo chtěla kabelky za 30tisíc, tak se asi zajímat začne 😀 ne že bych ji nebrala, což o to 😀 ale zatím je třeba na důležitější věci...pro někoho je za kabelku hodně i 2-3tisíce 😉

a o vzpomenutí si na narozky je to rok od roku taky marnější 😀

lia
6. feb 2012

ahojte,

neviete mi poradit prosim vas?prisli mi adaptery na autosedacku k bgb cam.ja mam autosedacku maxi cosi pebble,na tuto sa pouzivaju ine adaptery ako na cabriofix?
nesedi mi to ☹

brendda
6. feb 2012

@lia ty brdo,to nevím.Ja myslela,ze ty adaptéry jdou na jakoukoli Maxi Cosi....tu prvni,samozřejmě.A seš si jista,ze to tam zkousis správně nasadit?Ja mám totiz hodne stary model autosedacky a i na ten to jde!