• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@petrasafr
uz chapem, preco Bugaboo na Slovensko nechce, nuz ak to nevedia vyriesit...tu zo zakona by musel obchodnik vratit financie...nuz videl som tie vibrujuce kolieska a je to des :unamused:
9. feb 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babymarket_sk fyi Bugaboo predáva predajňa Peg -perégo v Auparku
9. feb 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no tiez som bola v tom, ze kolieska na bee plus su poriesene, ze nalepovacie kruzky su len taka "poistka" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tiez mam novy a tie kruzky k nemu pribalili. :sweat_smile: Pouzivame ho zatial len po dome ked je maly nervozny ale pod pojmom vibrujuce kolieska si vselico predstavujem, dufam, ze ten moj ich zrovna nebude mat...
10. feb 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr zvedava som co tvoje nove kolieska, dufam, ze to bude ok.
10. feb 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reisi Já jsem taky zvědavá. Zatím s kočárkem teď ve sněhu nejezdím, tak pak uvidím. Naštěstí ho mám ještě přes rok v záruce.
10. feb 2012 o 07:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel
...to je síce pravda, ale nie sú oficiány predajcovia, tak ako pri značkách Stokke alebo teutonia, taký predajca môže byť ktorákoľvek z Vás :wink: ...
...je to veľmi komplikované, a keďže by som nerád spochybňoval iných predajcov je to na zvážení každého, či si prezistí, či sa jedná o oficiálneho predajcu, a ako bude o neho postarané v prípade problémov resp. reklamáciách...
...s Bugaboo sme v priamom kontakte a situácia je taká, že sa od doby, keď boli oficiálne zaradené do ponuky cez nemenovaného predajcu vyjadrili, že Slovensko je pre nich nezaujímavé, v tom čase však mali veľké finančné probémy i vďaka tomu že 3/4 kontajnerových dodávok z Číny boli chybné,a tak ich popularita rapídne, hlavne v západnej Európe klesla, no chyba mohla byť aj v tom predajcovi, to ja bohužiaľ netuším...
10. feb 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@babymarket_sk myslim ze z velkej casti je pre nich Slovensko nezaujmave, nieje tak velky trh pre nich asi..., lebo kto bugaboo chce ide do Viedne alebo do Madarska aj teraz /pripadne si ho objedna cez internet/
to aj hlavne s ohladom na sluzby, ktore su u nas bohuzial stale o triedu nizsie. nechcem tym samozrejme nikoho urazit, ale pristup a informovanost o vsetkych veciach na ktore sa clovek pyta je dost zasadny /aspon ja osobne som ho velmi pocitila/ a pristup bohuzial tiez :(
10. feb 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...nuž chyba mohla byť aj v predajcovi...avšak aj na Slovensku sú obchodníci, ktorí dokážu splniť požiadavky nadštandardných služieb pre zákazníka...
myslím si, že o túto značku je u nás záujem a verím, že v dohľadnej dobe prehodnotia svoje stanovisko a táto značka bude aj oficálne na našom trhu, aby nebolo potrebné ju vyhľadávať v zahraničí...
11. feb 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, chci se zeptat. chceme si nechat ušít nepromokavou stříšku na cameleona. máte někdo zkušenost? jsou kvalitní?
11. feb 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svoba sú na figu , ak myslíš kortexin........otrasne sa navliekajú :sunglasses: Celkom sa zapotíš, kým to navlečieš a zvlečieš.
11. feb 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
kocky nemate niektora nahadou adaptery na bee plus na autosedacu maxi cosi?
11. feb 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel jinými slovy nic moc. takže radši zůstat u jendé originální .... ? :wink:
11. feb 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett súhlas mne sa práve na bee páči že je tak nízko je to taká utulna budička :slight_smile: Výzorovo ho milujem a nechcem ani plusko,lebo tá strieška na bee je origoš..Plánujem možno o dva roky druhé bábo a bee si určite nechám...Milujem ako si oproti sebe tlačíš malinké bábo a tá buda je zatiahnutá... :slight_smile:
11. feb 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka ináč za dobrú cenu kupuješ plusko :slight_smile: možno sa zlakomím :grinning:
11. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb nakoniec mam objednany denim, tiez za super cenu, nemozem sa ho dockat :slight_smile:
11. feb 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka aj tak musíme počkať na jar... :grinning:
11. feb 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitaa777 prodávajího na mimibazaru, cena okolo 4 tis.
12. feb 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite ze aj bee+ na ciernej konstrukcii bude mat kolecka co vibruju? :confused:
12. feb 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 podla predajcu bola chybna len jedna seria,all black by uz nemal zapadat....
12. feb 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian tak preco potom pridavaju podlozky ku kocikom? :sweat_smile:

tak ale hadam to bude ok..
12. feb 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 mozno ako prevenciu :grinning: :grinning: a tebe poslali k ciernemu aj kruzky?
12. feb 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian este ho nemam, na jar ho chcem.

missoni som pustila dalej do sveta, sa mi nepacila kombinacia farieb... vela sand farby na mna
12. feb 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 ja ja ho mam,ale este len v krabici. :wink:
12. feb 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som nevydrzala...
:grinning:
12. feb 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, viete mi niekto poradit, ci ten "jedalensky" pultik, ktory prezentuju na donkey pasuje aj na bee? Je kompatabilny s kocikmi bugaboo ? Ci blbost? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vsak som ho doteraz nevidela nikomu na camovi. Mne by sa pacilo keby siel i na cama aj na bee ale to je asi utopia.
12. feb 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reisi myslím, že pasuje len na cam a donkey, pretože sa naklikáva namiesto madla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, prosím vás viete mi poradiť, či môžem striešku z pluska prať v práčke? ďakujem :wink:
13. feb 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajulaa ja periem bugaboo poťahy v pračke na programe ručne pranie :wink: pohoda, neboj :slight_smile:
13. feb 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ďakujem, idem skúsiť :slight_smile:
13. feb 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reisi na bee nepasuje.
13. feb 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok