Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

brendda
13. feb 2012

Ahoj holky,
Nějak je nemůžu dočkat jara....Bee porad parkuje jen v obýváku....
Nejaky tip na pěknou kabelku k modre strisce??

lodgermaniacka
13. feb 2012

@brendda hocičo v azure 😉 😉 😉 🙂 ale treba mať tie haky na kabelku 🙂

brendda
13. feb 2012

@lodgermaniacka haky,haky....ty přeci mám uz dávno....tak jakou v azuru 😀 😀

brendda
13. feb 2012

Já mám Gallieru,tak ta snad stačí ne..... 😀 Novou kvůli tomu kupovat nebudu.
A ke zlute strisce???

lodgermaniacka
13. feb 2012

@brendda galliera je krasna a k žltej damier ebene 😉 😎 neboj, doladíš kabelkami, mne sa kočíkove tašky nepačia, nevidela som ešte ani jednu peknu

vorllinka
13. feb 2012

@brendda co tyhle

petapetapeta
13. feb 2012

@brendda a jakou mas s timto kocarkem zkusenost? Jezdis s nim venku? V parku, ve meste... Chceme si ho koupit, ale porad vahame. 😉

brendda
13. feb 2012

@petapetapeta jako městský kočárek ideální.....

brendda
13. feb 2012

@vorllinka díky.Jednu Oilily mam,velkou,kdyz jdu s oběma detma někam na výlet.....další nechci.

vorllinka
13. feb 2012

@brendda jasně, zkus kouknout ještě sem 😉
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=432354

domigb
13. feb 2012

@bebel prosím ťa odkial máš tašku na kočík? 🙂 Vdaka

pallacinka
13. feb 2012

Ked uz o taskach, tato caka na prichod mojho ruzoveho bee, konecne budem mat kocik, ku ktoremu sa (hadam) bude hodit 🙂

lentila.g
13. feb 2012

@zajo79 missoni na bee doma, aj ty? dik za tip na pani 🙂

bebel
13. feb 2012

@domigb ak myslíš Oilily, tak z mimibazaru, ale videla som ich predávať aj v MY Bratislava na Kamennom námestí 🙂
A žirafkovú Carters mám od Marley tu z MK

domigb
13. feb 2012

@bebel dakujem pekne...Opýtam sa marley beriem do nej veci.. 🙂
@pallacinka dobre si vybrala... 🙂

reisi
13. feb 2012

@bebel @kilan dakujem. Moja nadej splasla 😝 A taky dobry napad to bol. 😀

zebricka23
13. feb 2012

baby, ako sa daju vybrat zadne kolesa na bgb cameleon ,ked ich chcem umyt???

petapetapeta
13. feb 2012

@brendda a da se s nim jezdit v parku, kde je trosku horsi teren? Nevrze? Jak dlouho jej mas?

domigb
13. feb 2012

baby off white strieška na plusko je len letná strecha čím je iná?dííík 🙂

leishmania
13. feb 2012

@zebricka23 luci na konstrukcii je taka kovova "sponka" pri tom kolese, tie dve casti tej sponky pritiahnes k sebe a tahas koleso von

kilian
13. feb 2012

@domigb je taka ista ako ine farby,canvas,len ju uz nedostat tak lahko,lebo to bola limitka.

petapetapeta
13. feb 2012

@leishmania ahojky, take mas Bugaboo Bee? Jak jsi spokojena?

leishmania
13. feb 2012

@petapetapeta ja som velmi spokojna, vyhovuje mi pomerne velky kos, otacanie sedacky, lahky, lahko skladatelny, do kolecok sa mi nezapichuju kamienky, cize aj po roku takmer vyzeraju super, pekne doplnky, este keby bola ta sedacka troska maksia, ale krpec sa nestazuje, a mozno keby bola este nejaka poloha medzi tou kolmou a pololahom...ale som spokojna s kocom

leishmania
13. feb 2012

@petapetapeta no tie vibrujuce kolecka ma stvali dost, ale zatial to prestalo s tymi nalepovacimi kruzkami co mi poslali

face
13. feb 2012

Objevila jsem slevu 10% na vše v holandském obchodě http://www.babyhuyswebshop.nl/ Mají tam i Bugaboo 🙂

boska79
13. feb 2012

@lentila.g zajo Ti uz nenapise ale odkazem

boska79
13. feb 2012

http://www.urbanlux.cz/ tu maju zajtra zlavy na tasky

brendda
13. feb 2012

@vorllinka diky 🙂
@petapetapeta mám ho krátce,ale měla jsem ho pujceny od kamarádky na dovolene,tam prosel velkou zatezovou zkouškou,jezdil s nami po plazi,neustale jsem ho skládala do taxiku a rozkladala,byli jsme ve meste,v parku,všude mozne....
To neni kocar pouze do nákupních center,jak maminky často uvádějí ve svých inzeratech,kdyz se ho snazi někomu prodat za co nejvyšší cenu:
"jezdeny pouze v nákupních centrech"-z toho jsem fakt hotova 😀
Snad neni nikdo takovej idiot,aby si kupoval kočárek jen na shopping 😎

danulavo
13. feb 2012

@brendda Myslím si, že je každého věc, na co si jaký kočárek koupí 😉 . Nevidím nejmenší problém v tom, že si koupím bee "jen" na nakupování 😀 😎 .

mici111
14. feb 2012

kocky, nemate zaujem o slnecnik ruzovy novy, pouzity asi 2x, pasuje aj na cam aj na bee..bez akejkolvek chybicky..viac info IP.. 🙂 ja som svoje bee predala..fnuk