Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

domigb
14. feb 2012

baby nepredávate niekto striešku na staré bee...? Vzala by som modrú alebo žltú... 🙂 Vdaka

petapetapeta
14. feb 2012

@brendda Tak to mas naprostou pravdu. Ja jsem take z tech inzeratu hotova, kdyz to ctu. Ja potrebuji kocarek do terenu - na dovcu k mori, do parku, do mesta a nekdy i na polni cestu, kdyz pujdu s nasim psikem. Potrebuji, aby mi kocarek vydrzel. Rozhodne nemam tolik penez, abych si ho koupila jen na nakupovani. 🙂 Co jsem ho videla v Praze na Staromaku, tak jsem z nej byla unesena, protoze vubec nevrzal ani na kostkach. Ja mam momentalne Peg Perego Skate a je super, jen uz trochu tezky a na kostkach vrze. 🙂

ivett
14. feb 2012

já teda věřím, že někdo to koupí fakt jen na nákupy 😀 teda jako, že ne s tím, že si kupuje kočár na nákupy, ale jako golfáče, má k tomu další normální velký kočár a bee má v kufru auta na rychlé pochůzky po městě, doktory, nákupy apod., tak jsem to měla já třeba doteď, teď už se těším na jaro, malá bude lítat po venku pěšo a to budu rozhodně vozit bee s sebou a konečně ho i využiju 😀 😀 😀 doteď byl ježděný fakt spíš na ty rychlé pochůzky + jedna dovča...

mici111
14. feb 2012

inak baby, co hovorite, ze nechavate golfky alebo teda bee v kufri v aute..ja som to nikdy nerobila a teraz si za to naozaj gratulujem, lebo dva tyzdne dozadu mi ukradli z auta autosedacku - romer s isofixom..asi ju mali vyhliadnutu hajzli..a keby som mala v kufri este aj kocik, tak verim tomu, ze aj ten by slohli.. 😠 😠 😠

ivett
14. feb 2012

@mici111 my máme obě auta v garáži, takže se krádeže nebojím, když vím, že delší dobu je potřebovat nebudu, beru je domů a nechávám v tech. místnosti...ale je to pech, kdyby mi je někdo ukrad, tak by mě asi švihlo a za autosedačky taky teda...

domigb
14. feb 2012

@petapetapeta ty máš PP skate? Ja som ho predala pred dvomi mesiacmi nebola som vobec spokojná..je to nádherný kočík,ale ani zdaleka praktický..Do 6 mesiacov s ním nebol problém,ale ako náhle som dávala malú do sedu bol úplne malý..A čo som nechápala ked som dcéru ako 10 mesačnú položila v oteplovačkach do skatu nezapla som nánožník-taká bola v nom narvaná 😠 Ked si porovnám bee (zdá sa byť na pohlad menšie) ale je v nom omnoho viac miesta ako v športáku.. 🙂 No nechápem 😲

ivett
14. feb 2012

@domigb já měla PP Skate taky, jako hluboký byl super, jako sporťák jsem si ho ani moc neozkoušela, protože jsem přešla na BGB 😀 ale já ho měla jen do auta právě jako podvozek pro autosedačku od PP co jsem měla...

brendda
14. feb 2012

@danulavo samozřejmě,ze je to každého věc!Bezesporu.Jen nevěřím,ze každy druhy inzerát,ve kterem je napsáno:používaný pouze v nákupním centru,je pravdivý....
Sama ho budu používat hlavne do nákupního centra 😀 😀 Ale nejen!Na větší teren a delší procházky mám Chameleona,ale kdyz poletim letadlem na dovolenou,nebo půjdu jen k doktorovi,na postu atd,vezmu si Bee.Kamkoli pojedu autem,je pro me jednodušší skládat Bee,zabere mi v kufru auta min mista...

Je tady spousta holek,nechci nikoho jmenovat,co si mohou koupit kočárku kolik chtějí,ale ani ony ho nepoužívají JEN do nákupního centra...Proc taky,kdyz je to tak super kočárek.

brendda
14. feb 2012

@mici111
@ivett taky nechávám kocar v aute,ale protože parkuju v garáži.
Bydlet někde na sídlišti a parkovat na veřejným parkovišti,nenechám tam ani kapesnicky,to chápu....

daikas
15. feb 2012

baby neviete mi poradit, odkial najlepsie objednat bee plus, na babycare.nl to odo mna pyta postovne cca 46eur a ja som bola v tom, ze postovne je odtial zadara🙂

petapetapeta
15. feb 2012

@domigb No prave, ze PP Skate hluboky byl super, prostorny, uzasne se s nim jezdilo, ale ted sportovni dil je mnohem horsi. Mam chlapecka hubenoura, takze ja s nim nemam problem. 🙂 Ale je uz dost tezky - syn 9 kg + kocarek a mam co delat jej vytlacit. Take mi vadi, ze od zacatku vrze a neda se nikde promazat. Libil se mi ten netradicni design, proto jsem si jej koupila. Nesnasim Casualplay atd. Proto hledam lehky a skladny kocarek na jaro az podzim. BGB je opet uzasny a netradicni kocarek, ale nechce se mi za nej dat takovou catsku a potom litovat. 🙂

petapetapeta
15. feb 2012

@daikas Tak to bych take rada vedela, kde vyjde nejlevneji a zda-li se da servisovat ve vsech autorizovanzch prodejnach BGB? Do Babypraku na Zlicine nejdu, tam je neochotny personal a cena je proste ... 😢

pallacinka
15. feb 2012

@daikas Na Babycare mas 5% zlavu nad 800 a 10% nad 1800 Eur, tak ak sa vas najde viac, co by ste objednali spolu, tak sa tam asi oplati najviac. Ja ho mam tiez odtial objednany, no mna postovne do Nemecka vyslo okolo 10 Eur.

andrea999
15. feb 2012

baby,nechcete niektorá kupon na 20% zľavu na nákup kočíku bugaboo? Uplatňuje sa osobne v Malvíku
v Hostiviciach...mám aj 10% zľavu na Lodger ,tiež v Malvíku 😉

bebel
15. feb 2012

@daikas nie je zdarma, ani nikdy nebolo. 😎

daikas
15. feb 2012

@pallacinka hm tak tych 10% by uz bolo aj zaujimavych, odkial z nemecka si objednala a za kolko?

daikas
15. feb 2012

@bebel uz som zistila, ked som si tu stranku aj osobne pozrela, vstahuje sa to len pre nl:D

pallacinka
15. feb 2012

@daikas Objednavala som z toho babycare, boli sme dve, takze sme mali 5% zlavu, skoda, ze si nedala vediet skor, mohla si sa pridat k nam a bolo by z toho 10% ☹ V Nemecku nie su zle ceny no z Holandska to vyslo stale lacnejsie.

daikas
15. feb 2012

@pallacinka no veru skoda, ani neviem, na co som cakala:( tak baby, ak je tu niekto, kto sa chysta kupovat bee-cko, ozvite sa🙂

nienna
15. feb 2012

ahojte, chcem sa spýtať ako je to s Cameleonom v teréne? teda veľmi ho chcem, ale ked sa pozriem na tie mini kolieska vpredu tak mám pochybnosti....ja budem kočík používať hlavne na deravých, hrbolatých dedinských chodníkoch, takže žiadna dlažba v obchoďákoch......viem že sa dajú kúpiť nejaké special kolieska, ale nezhorší sa tým jeho ovládanie? isto sa to tu už písalo, ale nechce sa mi čítať toľko strán 😅
a ešte jedna vec - veľkosť vaničky, aká je priestranná v porovnaní s inými kočíkmi? vďaka 🙂

bebel
15. feb 2012

@nienna zhorší sa jeho ovládanie a existujú zimné kolesá na výmenu. 😎
Cameleon by som si na dedinu nekupovala, kúp si radšej nejakú odľahčenú trekovú 3 kolku. 😝

nienna
15. feb 2012

@bebel ach jo, dúfala som že to nepovieš 😀 nuž čo, človek sa musí prispôsobiť podmienkam, takže papa cameleon....

boska79
15. feb 2012

@nienna ja som ho mala na dedine - a v pohode sme fungovali. Dokonca aj na futbal na ihrisko s nim muzo chodil s mini koleckami

veve39
15. feb 2012

@mici111 prosim ta kde ti ukradli autosedacku ? minule som rozmyslala, ci aj autosedacky kradnu - tiez mam Romerku, prekvapilo by ma keby nie 😝 , len som sa s tym zatial nikde nestretla....

mici111
15. feb 2012

@veve39 Bratislava - petrzalka..ale toto je slusna stvrt, zijem tu skoro od narodenia..tiez som zostala prekvapena..a nasrata hlavne 😠

veve39
15. feb 2012

@mici111 no sila 😝 takze odteraz aby som myslela aj na to, ci v aute odparkovanom pri dome najdem sedacku 😝...ak teda najdem auto ☹

mici111
15. feb 2012

@veve39 ty si tiez z BA? noo, kazdopadne, kocik v kufri nenechavat..

veve39
15. feb 2012

@mici111 tiez z BA, Petrzalka...mame aj garaz v dome, ale ja tam neviem parkovat (narocny vstup) 😀 , tak parkujem pri dome....no kocik v aute nenechavam, bala by som sa presne ukradnutia, len ta sedacka ma stve - clovek aby sa aj o nu bal...oooch Slovensko 😠
ked sme v Rakusku tak muz obcas ani auto nezamyka 😖

ivett
16. feb 2012

holky dotaz, může se prát stříška od bee+ v pračce? když je tam jedna jakoby všitá ta lamela? neponičí se to? a prát asi na ruční, že?

ivett
16. feb 2012

a ještě jeden dotaz, to madlo od chicca pasuje jen na staré bee? nechávala jsem si ho, že mi pásne i na plusko a ono tam chybí asi 1,5cm, četla jsem teda, že je konstrukce širší, ale myslela jsem si, že ho tam připnu i tak bez problému, takže asi ne? nebo jsem zase levá? 😀