Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

napredaj
16. feb 2012

Baby prosím vás kde sa dá ešte zohnať missoni set na bee+?poprosim ip dakujem

napredaj
16. feb 2012

Poprosim písať do ip dakujem 😀

ivett
16. feb 2012

@napredaj já viděla na ebay, u nás už nikde podle mě...

napredaj
16. feb 2012

@ivett a aké sú tam ceny prosím ťa?Dakujem

l.d
16. feb 2012

@ivett tohle madlo jsem také zkoušela dát na BEE + a opravdu tam kousek chybí ☹

napredaj
16. feb 2012

@ivett a deky?komu sa viac hodí missoni chlapcom či dievčatkam ?

ivett
16. feb 2012

@l.d díky za odpvěď, takže je mi na nic...jiné tam asi nepasuje, že?

@napredaj mě osobně se missoni nelíbí, resp. nejsem z ní tak uchvácená, jak jiní, takže neporadím, asi záleží jak je zrovna ustřihnutá, ale mě přijde univerzální, jak pro holku, tak pro kluka...a deky mají na ebay taky, stačí tam zadat bugaboo missoni a vyjede ti všechno v tomhle designu 😉

l.d
16. feb 2012

@ivett to bohužel nevím, jiné jsem nezkoušela. Taky bych ráda nějaké sehnala, malý je nerad připoutaný.

ivett
16. feb 2012

@l.d hm, tak třeba nám tu někdo poradí, nebo pokud seženeš, dej sem vědět..,já malou poutám jen 3bodama, ale o madlo se vždycky opírá a kouká ven, tak bych ho taky ráda zase měla...

tanija133
16. feb 2012

@ivett ja mam madlo od chicco univerzalne a sedi mi na Bee+, skus ho trosku natiahnut jemne... 😉 ale sedi ,len ked je dieta v smere jazdy.... 😉

ivett
16. feb 2012

@tanija133 jo to vím že jen ve směru jízdy, měla jsem ho na starém bee, ale na plusko ho prostě nejde natáhnout, no ještě to zkusím...

tanija133
16. feb 2012

@ivett neviem ti poradit, ja ho mam od novoty na Bee+ a sedi mi tam....(Chicco multiway...) 😉

ivett
16. feb 2012

@tanija133 je to zvláštní, protože se i přímo u nich, když je někdo prodává píše, že na plusko nepasují,tak máš asi štěstí na širší model, no já to každopádně ještě zkusím, ale fakt mi to nejde...

tanija133
16. feb 2012

@ivett kuk, mas take iste?

ivett
16. feb 2012

@tanija133 jj, mám to stejné, fakt mi to tam nejde...😀 resp. teď se mi to povedlo, ale drží to hodně fest, nemá to vůli a přijde mi, že to tu konstrukci trochu stáhne, což podle mě není dobrý, ale drží...🙂 takže jde to, ale nevím jestli dobře 😀

tanija133
16. feb 2012

@ivett Dobre to je , to sa ti prisposobi...konstrukcia stiahne a madlo natiahne... 🙂

ivett
17. feb 2012

Zdravím, viděl jste někdo naživo barvu stříšky na plusko Jade Green? Je hezká? Dost mě láká, limetka mi přijde taková bledá, tahle druhá zelená se mi líbí moc...
A odpovíte mi někdo na to praní? Dá se stříška prát v pračce na ruční praní, když je tam ta všitá jedna lamela? Neponičí se? Díky...

tanija133
17. feb 2012

@ivett na strane 297 sa to riesi, ze ano, ze striesky peru v pracke na rucne pranie...JA som este neprala...Ta zelena strieska je krasna, aj ked som neni na zelenu, ale tato je fakt pekna... 😉

mici111
17. feb 2012

@ivett ahoj, ja som prala na rucnom prani a uplne v pohode.krasne to vypralo a strieska bola ako nova.. 😉

ivett
17. feb 2012

@tanija133 díky za info, tak se toho nebudu bát, snad to stříška přežije, nerada bych tu off white zničila, chci ji prodat 🙂
a tu zelenou jsem si už objednala, snad mě nezklame...

@mici111 díky, tak to přes víkend zkusím...

daikas
17. feb 2012

baby, akurat mi dosla nova missoni strecha na bee a je fakt krasna! akurat ze som asi uchylna, ale chcela som, aby ten farebny cik-cak vpredu zacinal napr. ruzovou, zltou a fialovou, kedze mame dievcatko, nam zacina oranzovo-zeleno-zlto. nevymenite niekto?:D

tanija133
17. feb 2012

@ivett a kde si ju objednala? daj potom foto... 😉

ivett
17. feb 2012

@daikas to už tu někdo řešil, že to začíná oranžovo zelenou 😀

@tanija133 v babyparku 😉

brendda
17. feb 2012

@ivett ta zelena je kraaaasna!Hod pak foto🙂

ivett
17. feb 2012

@brendda jsem na ni hrozně zvědavá, pak se ráda pochlubím 🙂 a dojde mi i ta kožešina, jak jsme si psaly 😉 tak to fotnu i s tím 😉

pallacinka
17. feb 2012

@daikas Super 🙂 Nas kocik dnes prisiel, cize od odoslanie objednavky to trvalo presne 10 dni. Dufam, ze aj ten vas pride coskoro 🙂 A ozaj, aky si vlastne objednala?

daikas
18. feb 2012

@pallacinka no tak to ked zratam, tak budem cakat minimalne tri tyzdne, ako to vydrzim?!🙂 zobrala som ten s ruzovou strieskou.

pallacinka
20. feb 2012

@daikas Mozno to bude skor, uvidis 🙂 A naozaj, v tomto pocasi je to jedno, nas este stale caka na prvu jazdu. Ja som povodne tiez chcela ruzovy, no nakoniec som kupila denim a ruzovu striesku k nemu 🙂