Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

fafetka
20. feb 2012

kočky mám otázečku 😵 vy to jistě budete vědět.Pokud mám Cameleona staršího typu,tzn.ještě s nafukovacíma kolama,je možné tato kola vyměnit za pěnová?Moc moc díky za radu 😵

ivett
20. feb 2012

@fafetka je to možné 😉

daikas
20. feb 2012

@pallacinka tiez zaujimava kombinacia, ten denim je cierny? na obrazku tak posobi.

kilian
20. feb 2012

@lia ta strieska a ta sedacka all white je prekrasna 😵 😵 😵 😵 uplne ina ako off white....

pallacinka
20. feb 2012

@daikas Ten denim je naozaj taky az skoro cierny, no nie uplne 🙂 Mne sa velmi paci, preto ma zatial podlozky atd. az tak nelakaju, nemam chut ho zakryvat 🙂

duplicka
20. feb 2012

@pallacinka a ako sa v nom vozi, uz si skusala 😉 😉

pallacinka
20. feb 2012

@duplicka Skusala som zatial iba po byte. Vozi sa fajn, len si musime na seba zvyknut, hlavne na tu "vysku" 🙂 Oproti stokke je to riadny rozdiel, ale s tym som pocitala.

duplicka
20. feb 2012

@pallacinka 😉 😉 😉 😉 no vyskovo jednoznacne, plusko je taky nizsi, ale myslim, ze si ho oblubis 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a teda hlavne mala 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

pallacinka
20. feb 2012

@duplicka Mala v nom bola vysmiata, myslim, ze sa jej pacilo, ze je taky otvoreny (a ze je konecne po niekolkych tyzdnoch, co sme neboli vonku, v kociku 🙂). Ked si ho prezleciem do ruzovej tak ho urcite budem milovat 🙂

gawin
21. feb 2012

Jej že tu je aj taka stránka. Za 10 dni nám dôjde bee s 3 stieskami a 45 potahom paul frank. Tak sa tesim miccccccc veľmi že uz áni nespavam 😀

gawin
21. feb 2012

@gawin xxx 4 potahom som chcela 😀

ivett
22. feb 2012

@gawin na bee existuje potah paul frank?

gawin
22. feb 2012

Len ked si Das sit. Inak nie no ja som si dala zopár🙂() uz sa tesim potom Ukážem🙂))

tanija133
22. feb 2012

Musim to napisat.... Na bazariku predavaju stare Bee s fusakom za 450 E 😨 😨 😨 😨 Neveriiiiim..... 😕 😕 😕

pepiminarik
22. feb 2012

@gawin aka? prosim uverejnis link? dakujeeeem.

kilian
22. feb 2012

@tanija133 to som si dnes rano vsimla aj ja........otras,za tu cenu ho v zivote nepreda.... 🙄

lodgermaniacka
22. feb 2012

@tanija133 aj ja som sa rano na tom zabavila 😀 😀 😀 pani asi nevie, čo pýtať, alebo čaka, že sa niekto chytí..aj to modre stare bee za 400, ja normalne neverím 😕 😕 😕

lodgermaniacka
22. feb 2012

dievčata, tak u nas v stajni už parkuje aj stare bee 🙂 🙂 🙂 budeme mať na prestriedanie s pluskom 😵 😵 😵 ale strieška je super, na leto určite lepšia 🙂

lodgermaniacka
22. feb 2012

@gawin a kočík už maš? či pride až v marci?

tanija133
22. feb 2012

@lodgermaniacka strasne, ved ani nove stare bee tolko nestoji..tusim ty si ho @kilian videla za 299 nove... 😉SUper, nove vozitko....aku farbu mas? Ano strieska je super vacsia..ale u nas je aj tak strieska stale stiahnuta....a nezda sa ti privelmi uzky?

lodgermaniacka
22. feb 2012

@tanija133 ešte som netestovala, zoberiem ho teraz von, pridate sa? akurat som striešku hodila do pračky, tak pôjdeme bez 🙂 a mame žltu strechu 😵 😵 😵 🙂

kilian
22. feb 2012

@tanija133 ano,u nas ho predavali za 299 € s modrou strieskou....

@lodgermaniacka ty si uz nemala to stare bee?

lodgermaniacka
22. feb 2012

@kilian nie, len som sa na stare dllllho chystala 😀 kupovala som od kamošky a nevedeli sme sa stretnuť a ona ho kupovala pre svoju malu nove v rakusku, tak aspon viem že neprešlo už stovkami ruk a za tu cenu som aj spokojna 😝 😉 novo nevyzera, dosť s nim precestovali, ale určite ešte dobre poslúži

klariks
22. feb 2012

@pallacinka Tak jsem chtěla jen informovat, že nakonec se z Babycare ozvali, potahy poslali...ale trvalo jim to...a to chtějí poslat tu špatnou stříšku zpět 🙂 takže já kvůli jejich chybě budu mít ještě starosti ☹ Ale hlavní je, že kočárek je komplet 🙂

pallacinka
22. feb 2012

@klariks Dakujem, ze si sa ozvala. Skoda tych starosti, ale ako pises, hlavne, ze kocik je v poriadku 🙂 Mne medzitym uz objednavka prisla a nastastie vsetko sedelo, tak som si vydychla 🙂

klariks
22. feb 2012

Já z babycare nakupovala už víckrát a vždy vyšli vstříc, jen tentokrát to trochu trvalo...

lodgermaniacka
22. feb 2012

@tanija133 už otestovane bee 😉 je super! nie je uzky, ved tie bočnice sa prispôsobia, oni nie su napevno, maly mal hrubu bundu a uplne normalne sedel ako v bee+ ešte aj nad hlavičkou mame miesto, nema taky kolmy sed ako plusko, to sa mi na nom pači, takže za mna su super obidva, nechavame, ved sa ešte minimalne rok budeme kočíkovať aspon príležitostne 🙂 a tie bočnice su dobre, aspon nie je taky otvorený z bokov

gawin
22. feb 2012

@lodgermaniacka
@lodgermaniacka kocik by mal dôjsť uz v pondelok predsa dôjde poštou a poťahy som myslela Dneška ale tak asi zajtra. No uz veľmi čakám. 🙂))

lodgermaniacka
22. feb 2012

@gawin super 🙂 tak nam napíš ked pride ako si spokojna 😉 aj s podložkami a strieškami ak by zajtra prišli 🙂

tanija133
22. feb 2012

@lodgermaniacka supeeer, ano , ten sed na nom je lepsi, nie je taky kolmy.... 😉