• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. júla 2017 
kočky mám otázečku :dizzy_face: vy to jistě budete vědět.Pokud mám Cameleona staršího typu,tzn.ještě s nafukovacíma kolama,je možné tato kola vyměnit za pěnová?Moc moc díky za radu :dizzy_face:
20. feb 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fafetka je to možné :wink:
20. feb 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka tiez zaujimava kombinacia, ten denim je cierny? na obrazku tak posobi.
20. feb 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia ta strieska a ta sedacka all white je prekrasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uplne ina ako off white....
20. feb 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daikas Ten denim je naozaj taky az skoro cierny, no nie uplne :slight_smile: Mne sa velmi paci, preto ma zatial podlozky atd. az tak nelakaju, nemam chut ho zakryvat :slight_smile:
20. feb 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pallacinka a ako sa v nom vozi, uz si skusala :wink: :wink:
20. feb 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka Skusala som zatial iba po byte. Vozi sa fajn, len si musime na seba zvyknut, hlavne na tu "vysku" :slight_smile: Oproti stokke je to riadny rozdiel, ale s tym som pocitala.
20. feb 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka :wink: :wink: :wink: :wink: no vyskovo jednoznacne, plusko je taky nizsi, ale myslim, ze si ho oblubis :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a teda hlavne mala :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. feb 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@duplicka Mala v nom bola vysmiata, myslim, ze sa jej pacilo, ze je taky otvoreny (a ze je konecne po niekolkych tyzdnoch, co sme neboli vonku, v kociku :slight_smile:). Ked si ho prezleciem do ruzovej tak ho urcite budem milovat :slight_smile:
20. feb 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Jej že tu je aj taka stránka. Za 10 dni nám dôjde bee s 3 stieskami a 45 potahom paul frank. Tak sa tesim miccccccc veľmi že uz áni nespavam :grinning:
21. feb 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gawin xxx 4 potahom som chcela :grinning:
21. feb 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gawin na bee existuje potah paul frank?
22. feb 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len ked si Das sit. Inak nie no ja som si dala zopár:slight_smile:() uz sa tesim potom Ukážem:slight_smile:))
22. feb 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim to napisat.... Na bazariku predavaju stare Bee s fusakom za 450 E :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Neveriiiiim..... :confused: :confused: :confused:
22. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gawin aka? prosim uverejnis link? dakujeeeem.
22. feb 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 to som si dnes rano vsimla aj ja........otras,za tu cenu ho v zivote nepreda.... :rolling_eyes:
22. feb 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanija133 aj ja som sa rano na tom zabavila :grinning: :grinning: :grinning: pani asi nevie, čo pýtať, alebo čaka, že sa niekto chytí..aj to modre stare bee za 400, ja normalne neverím :confused: :confused: :confused:
22. feb 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata, tak u nas v stajni už parkuje aj stare bee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budeme mať na prestriedanie s pluskom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale strieška je super, na leto určite lepšia :slight_smile:
22. feb 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gawin a kočík už maš? či pride až v marci?
22. feb 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka strasne, ved ani nove stare bee tolko nestoji..tusim ty si ho @kilian videla za 299 nove... :wink:SUper, nove vozitko....aku farbu mas? Ano strieska je super vacsia..ale u nas je aj tak strieska stale stiahnuta....a nezda sa ti privelmi uzky?
22. feb 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ešte som netestovala, zoberiem ho teraz von, pridate sa? akurat som striešku hodila do pračky, tak pôjdeme bez :slight_smile: a mame žltu strechu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
22. feb 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tanija133 ano,u nas ho predavali za 299 € s modrou strieskou....

@lodgermaniacka ty si uz nemala to stare bee?
22. feb 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian nie, len som sa na stare dllllho chystala :grinning: kupovala som od kamošky a nevedeli sme sa stretnuť a ona ho kupovala pre svoju malu nove v rakusku, tak aspon viem že neprešlo už stovkami ruk a za tu cenu som aj spokojna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: novo nevyzera, dosť s nim precestovali, ale určite ešte dobre poslúži
22. feb 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka Tak jsem chtěla jen informovat, že nakonec se z Babycare ozvali, potahy poslali...ale trvalo jim to...a to chtějí poslat tu špatnou stříšku zpět :slight_smile: takže já kvůli jejich chybě budu mít ještě starosti :frowning2: Ale hlavní je, že kočárek je komplet :slight_smile:
22. feb 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klariks Dakujem, ze si sa ozvala. Skoda tych starosti, ale ako pises, hlavne, ze kocik je v poriadku :slight_smile: Mne medzitym uz objednavka prisla a nastastie vsetko sedelo, tak som si vydychla :slight_smile:
22. feb 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já z babycare nakupovala už víckrát a vždy vyšli vstříc, jen tentokrát to trochu trvalo...
22. feb 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 už otestovane bee :wink: je super! nie je uzky, ved tie bočnice sa prispôsobia, oni nie su napevno, maly mal hrubu bundu a uplne normalne sedel ako v bee+ ešte aj nad hlavičkou mame miesto, nema taky kolmy sed ako plusko, to sa mi na nom pači, takže za mna su super obidva, nechavame, ved sa ešte minimalne rok budeme kočíkovať aspon príležitostne :slight_smile: a tie bočnice su dobre, aspon nie je taky otvorený z bokov
22. feb 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lodgermaniacka
@lodgermaniacka kocik by mal dôjsť uz v pondelok predsa dôjde poštou a poťahy som myslela Dneška ale tak asi zajtra. No uz veľmi čakám. :slight_smile:))
22. feb 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gawin super :slight_smile: tak nam napíš ked pride ako si spokojna :wink: aj s podložkami a strieškami ak by zajtra prišli :slight_smile:
22. feb 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka supeeer, ano , ten sed na nom je lepsi, nie je taky kolmy.... :wink:
22. feb 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok