• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
@euphoria No přece za beečko :wink:
25. feb 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett aha....tak to zkus vyprat ,no.To by byla skoda,kdyby to ztroskotalo na tomhle....
tak jdu do ni :wink:
ta co jsem měla pujcenou,nepelichala.Ale je pravda,ze ta byla prana uz několikrát...
25. feb 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novamaminka Ked mas stokaca, tak to ano, ako na rychle presuny uplne staci Zapp, ja som ho chcela tiez, pacilo sa mi ze sa dala sedacka otacat...ale skoncila som nakoniec j pri Bee p...To ano , si este mladucka, mozno pri druhom si splnis sen.... :wink: ale aj Zapp je v pohode....Ja chcem zasa najnovsie Maclaren....uz naozaj posledny kocik... :slight_smile:
25. feb 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 macleran maniu mam uz za sebou:grinning:
25. feb 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett
ja jsem zkousela dát ten muj drzak na piti (mam bee plus) a ten je na tu tensi trubku konstrukce (ta ktera se da polohovat) a tim padem to jde upevnit i mezi ty dve penove casti na rukojeti....ja jsem ani nevedela ze jsou 2 ruzne klipy :confused:
25. feb 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 like like like maclaren juicy couture moj sen.. :grinning:
26. feb 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky kde kúpim madlo chicco multiway? nemožem na intrenete nájsť.. :confounded:
26. feb 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak vy které chcete kupovat Bugaboo Cameleon, tak jsem našla levný, za 21tis základní sestava.
koukněte na mimibazar: nick vanyy ID 195808
26. feb 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garzonka díky, no už vím, že to je jiný klip a koupila jsem si ho, tak snad to bude ok...
26. feb 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slucky Do dnešního dne je sleva v Babyparku 20% na vše, tak to vyjde ještě výhodněji a se zárukou v babyparku :slight_smile:
26. feb 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb Treba kupit, ale co skor vlasne Juicy Cotoure, lebo Bee Plusko?Uz si predala stare Bee, ci si to stiahla? Ja chcem Modre XT..... :wink:
madlo skus sa spytat v www.best4baby.sk ja som kupila madlo osobne tam, ale maju aj internetovy obchod....
26. feb 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...nasla som madlo chicco liteway...je to to iste ako na kocik chicco multiway? Teda neviem,ci ho kupit,aby mi sedelo na bee+?
27. feb 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 ahoj,aj ja planned objednat z babycare.nl,som z Ba,uz si objednavala?ak nie,mohlo by sme objednat spolu,mozno sa este niekto prida
27. feb 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 nie nie len som to stiahla mala som dve záujemkyne hned v prvý den.. :sweat_smile: Ale zatial sa ho ešte nevzdávam.. :slight_smile: Počkám kupim madlo ako sa jej bude hopať a na jar to poriešim.. Ináč dík za link :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133
@asimon baby aj ja som našla len to madlo chicco liteway aj toto napasujem? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matilde v pohode.chcem objednat za 2-3 tyzdne...hm? :slight_smile:
27. feb 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule prosim vas vie mi niekto poradit ako dam fusak bugaboo do bee +? Asi som divna,ale nejde mi to.
Velmi dakujem
27. feb 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy,chcela by som sa spytat,ci vie niektora porovnat Maclaren XLR a bugaboo Bee,chcela by som Bugaboo,ale neviem vyhody a nevyhody.Dakujem Vam za rady :slight_smile:
27. feb 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb mne sa zda to madlo take iste ako multiway...ale aj tak neviem,ci ho mam objednat...bolo by super,keby ho tu niekto mal a odporucil,na zaklade skusenosti :wink:
27. feb 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@napredaj musíš vycvaknout na zádové opěrce zezadu dva bílé čudlíky dole, ne ty horní, jen ty dva spodní. Pak provlékneš pásy skrz, nasadíš fusak a čudlíky zase zacvakneš. :slight_smile:
27. feb 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asimon @domigb chicco liteway nepasuje,ja som prednedavnom tiez zhanala multiway,nikde uz nieje na predaj,iba ak natrafis na nejake pouzivane v bazari.vsetky internetove obchody mi napisali,ze sa bohuzial uz nepredava zvlast. :rolling_eyes:
27. feb 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1, matilde Baby, ja by som si chcela objednat Cameleona v priebehu marca z babycare.nl, rada by som sa pridala :grinning:
27. feb 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian dakujeeem..este ze som si ho neobjednala :-\
27. feb 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian A za kolko sa to madlo predavalo? Nasla som za 20, zda sa mi to dost, no asi ho objednam, kym este je :slight_smile:
27. feb 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, chcem sa poradit, babo cakame zaciatkom aprila, mam cameleon potahy flees cierne, a letnu striesku ku ktorej som dokupila este clonu, myslite ze mam kupovat este aj latkove potahy, dik
27. feb 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka odkial moja? ideš ibjednať vraj není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
27. feb 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1
@matilde baby ked dovtedy predám bee asi objednám s vami..som síce z východu ale predsa sa to vyplatí :slight_smile: kedže nezoženiem madlo k bee chcem plus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chavele taak to budeme štyri? super asi bude aj zlava či nie? :sunglasses:
27. feb 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, jedno madlo mam v bazare. nie je to chicco, mali sme ho na zapp xtra, a kedze tie konstrukcie by mali byt rovnake, mal by pasovat aj na bee
27. feb 2012 o 12:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb hej hej zlava by mala byt. Kontakt na seba som nechala matilde :grinning:
27. feb 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok