Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

pallacinka
27. feb 2012

@domigb Poslem ti do IP. Ono pasuje iba na bee? Alebo aj na bee plus? Mam v tom chaos.

matilde
27. feb 2012

@zuzana_1
@domigb
@chavele tak super baby,zatial sme 4,cize niekedy v strede marca by sme mohli objednat
potom je aky postup s peniazmi a uhradou, babule, co ste uz objednavali?

domigb
27. feb 2012

@pallacinka niekto tu vravel že na plus to nechce sadnúť,ale boli tu už baby čo im to aj sadlo 😝 😨

pallacinka
27. feb 2012

@domigb Hej, uz som si o tom precitala aj na nemeckych forach, zda sa, ze pasuje iba na stare bee a na bee plus zatial nepasuje ziadne ☹ Tak ak je pre teba madlo dolezite, asi zostan pri starom 🙂

domigb
27. feb 2012

:@pallacinka popravde ani neviem,či je doležité,lebo sme ho ani nikdy nemali 🙂 Ale na bee mi vadí že ten sed není taký vzpriamený ako na plus ale taký troška v ležme 😝 tak asi preto ho vymením 😲

zuzana_1
27. feb 2012

@chavele
@chavele baby tak u mna sa to zmenilo a potrebujem kocik hned,tak ja objednavam asi v stredu...

zuzana_1
27. feb 2012

Kocky kde pls viem vidiet bee+ vo viedni????

ivett
27. feb 2012

madlo od chicca (na mlutiway) pasuje i na Bee+, myslela jsem, že ne, ale pasuje, chce to jen víc síly a když se zapne, tak se ani nehne, na Bee mi klouzalo občas dolů, na plusku drží jak přibité...

pallacinka
27. feb 2012

@ivett Ja som sa prave docitala, ze tou silou naviac si mozes poskodit ram a moze sa to odzrkadlit na jazdnych vlastnostiach. Najprv skusime bez madla, mozno nam ani chybat nebude. Len dufam, ze ak si to rozmyslim, budem ho este mat kde kupit...

ivett
27. feb 2012

@pallacinka nevím jestli to je možné, každopádně já si to myslím taky, proto jsem ho měla jednou, dneska na procházce, ale vadí mi, že to je tak na sílu, takže ho sundávám a asi ho prodám, sice se prý natahuje to madlo, ne konstrukce, ale i tak...nelíbí se mi to...

kilian
27. feb 2012

@pallacinka ano stalo okolo tych 20 €.....na internete su sice v ponuke,ale potom ti napisu,ze bohuzial ten tovar nemaju.ale skus,som zvedava,ci sa ti podari....

@dosa a ake madlo to je?gesslein?

kilian
27. feb 2012

@zuzana_1 ano,maju ho vystavene.

dosa
27. feb 2012

@kilian asi je to gesslein, nie je na pevno, prisposobi sa sirke, vobec netlaci do konstrukcie silou...

kilian
27. feb 2012

@dosa to je lepsie ako chicco,pretoze sa da uchytit aj v protismere jazdy...ked to je naozaj gesslein... @pallacinka

dosa
27. feb 2012

@kilian ono je take ohybne, ale zato ked sa zapne, tak je pevne. nosila som ho na zapp a zlozila som konstrukciu aj s nim, nebolo treba davat vobec dole - a to sa teda zapp sklada uplne ze na minimum... bee nemam odskusane, tak neviem ci aj v protismere, ak by tam bol kus konstrukcie, tak mozno aj hej. ono sa este polohuje aj vyskovo...

kilian
27. feb 2012

@dosa ano,uz som kuk do tvojho inzeratu...je to ten gesslein...ale uz aj zaujemca sa nasiel.... 😀 😀

dosa
27. feb 2012

@kilian ano, uz asi pojde 😅

pallacinka
27. feb 2012

@kilian Ja som ho nasla nove na Ebay, 10 kusov, tam nehrozi, ze by napisali, ze ho uz nemaju 🙂 No ale asi nebudem riskovat, dakujem za uprimny nazor @ivett 🙂

zuzana_1
27. feb 2012

@kilian a kde presne ?

kilian
27. feb 2012

@pallacinka ja som si zohnala pouzivane,a to sadne presne na bee+...nedavam ho tam na silu......

kilian
27. feb 2012

@zuzana_1 babyone v scs,v dohnale,popripade gutwein...

pallacinka
27. feb 2012

@kilian Aha, tak to mi je novinka. Takze ty si s tym multiway a bee+ problem nemala?

kilian
27. feb 2012

@pallacinka nie,ale mozno preto sadne ako uliate,lebo bolo uz pouzivane....vies uz bolo roztiahnute....samozrejme na mojej ciernej konstrukcii sa bojim trocha skrabancou.....

pallacinka
27. feb 2012

@kilian Uz mi je to jasne 🙂 Myslis na tej tvojej ciernej konstrukcii ktoru si mi este stale neukazala? 😀

kilian
27. feb 2012

@pallacinka no kabel... 😀

pallacinka
27. feb 2012

@kilian Jasneeee 😀

kilian
27. feb 2012

@pallacinka idem ho hladat.... 😝 😝 😝

pallacinka
27. feb 2012

@kilian No huraaaa, ja idem z prace domov, ked pridem nech uz mam fotky v schranke 🙂

kilian
27. feb 2012

@pallacinka neuveris,ale dnes mam asi stastie.uz som ho nasla 😀

kilian
27. feb 2012

@pallacinka denim na ciernej konstrukcii s missoni

sorry,otocila som fotku,a tak ci tak je naopak.