Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

albireo
2. feb 2009

ahojte,tak sa pridavam do"klubu". vcera sme si kupili bugaboo Bee, ako druhy kocik do domacnosti. Planujeme ho pouzivat pri cestovani a vzdy tam,kde by bola nasa jednicka, teda Teutonia Mistral S nespratna.
Musim povedat,ze moj manzel bol do Bee-cka zamilovany uz davno, ale dohoda bola jasna,na bezne pouzivanie potrebujeme priestranny kocik,kam sa zmesti babo a aj poriadny skandinavsky fusak.
Kocik sme kupovali v ramci zimnych zliav, zobrali sme si vystaveny kus, stal 2999dkk. K nemu sme za 199dkk dostali vlozku pre novorodenca v ciernej farbe, velmi rada sa jej v aprili zbavim,ak by niekto z vas mal zaujem, piste🙂 paci sa mi,ze Bee je lahky a skladny.Hadam nam dlho vydrzi.

emamamamu
2. feb 2009

jeee..tak to ja si objednavam dopredu🙂 my ho budeme mit asi zluto cerny...ale ja chci i ruzovou boudu....tak nemuzeme mit tu vlozku zlutou🙂 takze jestli si na me vzpomenes, tak ji urcite beru🙂
a zavidim, ze uz ho mate doma..😀

albireo
2. feb 2009

ema: ak si z PHA, skoc sa kuknut do Anny&Viktorie v pasazi Cerna ruze. V lete tam mali aj Cameleona aj Bee, vratane doplnkov, aj dodacie lehoty boli celkom fajn.a predavacka bola skusena, kociky poznala, vedela s nimi robit a ochotne sa nam venovala cca 20 min., aj ked sme jej uz na zaciatku povedali,ze o znacke Bugaboo len uvazujeme,ale nie sme rozhodnuti. Mozno tam kocka este pracuje🙂

emamamamu
2. feb 2009

tak ja se tam stavim a reknu ji, ze me posilas...😀 mam to pet minut z prace..ze bych tam zasla misto poledni pauzy..?😀

maximilian
2. feb 2009

ema ja budem kočík kupovať tak mesiac pred pôrodom, len niekedy sa stane , že bugaboo nemaju na skalde a treba na ne čakať. 🙂

senja
2. feb 2009

Holky a kolik stoji ta krasa? My jsme s manzelem byli v lete ve Spanelsku a tam kazda mamina tlacila bud Bugaboo nebo golfac MacLaren. Ale kdyz jsem se pak na netu mrkla na cenu... chut me rychle presla, i kdyz setrit na kocarku neplanujeme ☹

emamamamu
2. feb 2009

holky ja ted byla okouknout bee a ten je miniaturni..dyt to decko se tam nevleze ani tesne po porodu ne? 😢

maximilian
2. feb 2009

ema píšu n, že je do 18kg a 4 rokov. Je to menší kočík. Si sklamana? Videla si ho aj s tou vložkou pre novorodencov?

emamamamu
2. feb 2009

prave ze s tou vlozkou a byla v ni panenka a byla v tom uplne nacpana...navic to nejde dat uplne do rovna a ani tam ta taska na novorozence neni nijak jistena..proste jen polozena... ☹ ..ale je uplne malinky..ja bych ozelela hodne veci..ale uplne to bilo do oci, tak je uzky.. 😔

maximilian
2. feb 2009

no asi treba omrknut niečo ine. Mne sa pači na cameleonovi, že ma veľku vaničku, ale už menej sa mi pači, že športovačasť sa polohuje celá. A máš nejakého favorita č. ?

emamamamu
2. feb 2009

tak prvni byl Bee 😢 a druhy Jane..ale ted zjistuju, ze vlastsne nevim.....ten muj na tom chce dost usetrit....ted jeste rekl, ze budeme mit kocar po synovci...takze..asi uz nemusim nic vybitar....byla jsem rada, ze bee nestoji tolik a ze se mu libi...ale zklamala me ta velikost..mozna bych v tom potrebovala videt opravdove mimco.. 🙄

maximilian
2. feb 2009

no tak jedine, že poprosíme Henri o skúsenosti a či by drobca nevyfotila v kočíku. Henri ak budeš mať chuť napíš či má drobec dosť miesta a ak sa ti bude chciet, tak ho vyfot. Budeme vďačné. Dakujeme.

emamamamu
2. feb 2009

zase kdyby to byl tak nepouzitelny kocar, tak ho nema tolik lidi ne? 😒

maximilian
2. feb 2009

ved určite 🙂

batigolka
2. feb 2009

Ahojte bugaboo funinky 🙂 mohli by ste mi poradit aky typ autosedacky maxi cosi je vhodny na cameleona? dik

henri001
2. feb 2009

ahojte spekulantky 😀 tak ja vam zajtra maleho vyfotim...a napiste mi chcete ho vyfotit v zimnom overale, ako ked ide von, alebo v dupackach doma ??? 😅 😀 😀 😀
emi, ty rodis v septembri, takze maly bude mat v zime vyse 2 mesiacov, horsie by bolo keby bol novorodeniatko napr v listopadu 😕
batigolka, cameleona nemam, ale myslim ze vsetky...dokupis si nastavec a ides 😎

kalista
2. feb 2009

baby ja osobne by som sa vôbec nebala ist do Bee so septembrovym miminom, ved cez zimu bude vo fusaku!!! a keby bola velka kosa kupis kozeny a pohoda. mne sa don zmesti 110cm chalan a 100 cm LEA v riadnom kozenom fusaku. urcite sa nemusite obavat, ze babenku bude zima a ako ma Henri maleho v overale a vo fusaku je v pohode. ja som maleho nosila 2.mesacneho tiez tak a vo väcsich mrazoch ako je teraz.
inak real fotky ma bejby v albume pozrite 🙂
na cameleonovi sa ani mne nepacila sportova cast a teraz by som nemenila 😎

emamamamu
2. feb 2009

no jo holky...ale ja videla v tom kocarku panenku v tom fusaku pro novorozence a bylo j it omale..o to mi jde... 😲

henri vyfot to jak muzes..i muze tam pofot v nem klidne..😀 dej ho s overalem, bez....😀 zleva zprava..😀 a utes me, ze to bude dobry...😀

henri001
3. feb 2009

cafte 🙂
emi , ja len pisem dopredu, aby si tu nenakukovala kazdu pol hodku, ze idem dnes do mesta a vratim sa az poobede a az potom budem fotit...takze fotky dam asi az na vecer 😀 😀 😀 ale ako pise kalista , proekopnicka beecka bude to absolutne v poriadku 😉 pozri ako ti odporucila album bejby zatial 😉 papa

maximilian
3. feb 2009

Henri dakujeme si zlatíčko, budeme vďačné. Tiež mám pôvodne vybratý kočík s hlbokou korbou, ale aj tak mi cez zimi v tom asi bábo nevydrží, tak asi pôjdem do BEE.
Kalista ako sa ti jazdí po snehu s Bee?

emamamamu
3. feb 2009

henri si me trochu vystihla..jak si vedela, ze budu cumet kazdou pul hodku?😀 cekame jeste na tvoje fotky a asi do nej pujdem..muj v nem vcera fotil synovce, ktery ma ale 8 mesicu a 80 cm....tak jsem mu vysvetlila, ze tak velke dite urcite neporodim a ze vsichni ho maj..tak nevim, proc nam by se tam nevsel...😀

maximilian
3. feb 2009

emi pozerala si na oficialnej BGB stranke demo BEE, su tam detičky v BEE v roznom veku.

kalista
3. feb 2009

BEE v snehu? asi tak ako kazdy kocik s malymi kolieskami 🙂 celkom sa da

emamamamu
3. feb 2009

ted me pro zmenu zacinaji stvat ty kolecka....ze bych si koupila na zimu nejaky normalni kocar a na jaro konecne bee??? ja uz fakt nevim.... 😔

batigolka
3. feb 2009

ahoj henri dik za odpoved 😅

emamamamu
3. feb 2009

juchuu..🙂 bobek maly si musel rikat, ze se mamka zblaznila..😀 dik🙂

henri001
3. feb 2009

ema ty si cislo 😀 😀 😀 bola som s bee minuly vikend v spindlu, kolieska su na udupanom snehu oukej, na kasovitom trochu blbsie, ale da sa 😎 no na hlbokom napadanom bez komentara 😀 boli sme pri vlekoch a trosku sme vysli aj na kopec , cakali sme tatina 😅
ake take foto som porobila, malicky dneska nespolupracoval 😝
tak zatial pa ... 😉

maximilian
3. feb 2009

henri super si jednička, dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

maximilian
3. feb 2009

Henri a maly je krasne babetko!!!

marika6
3. feb 2009

ahoj bugaboo faninky. Ja som tiež zalúbená do BEEčka a chcem si ho kúpiť, keby niektorá predávala Bee, tak sa mi ozvite, ja ho potrebujem až v júli.