• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@dosa a toto je to stare,ci nove? :grinning: boze, uz som z nich debil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 toto je nove, to sa predava teraz
5. mar 2012 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1
@dosa
ja som tiez z toho uplny magor :grinning: Len potrebujem, nech pasuje :dizzy_face: Tak dik, vyskusame. Hlavne, ze som pred par dnami isla okolo a este pozeram, ze idem sa tam opytat ... a nesla som! :confounded:
5. mar 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dosa A presny nazov toho madla je tiez na Gesslein Swift? Tebe ho objednavali, ci si ho tam rovno kupila?
5. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tara_ ano, je to gesslein swift, taketo ohybne sa zacalo robit preto, aby sa nemuselo davat dole z kocika ked sa sklada, kedze swift sa sklada do dazdnika. ani na zappe som ho nemusela dat dole :slight_smile: aspon sme ho nestratili. a ked som kupovala, najskor som volala, vraveli, ze ho maju na sklade, tak som si sla pren. radsej si zavolat, aspon sa zbytocne neprezenies...
5. mar 2012 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik :grinning:
5. mar 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dosa a da sa to madlo zo strany odopnut? ked sa tam dava dieta...
5. mar 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 ano, jasne, da sa odopnut a otvorit...
5. mar 2012 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dosa dakujem ! tak idem asi to gesslein madla :slight_smile:
5. mar 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam to madielko gesslein skladacie a som s nim velmi spokojna :wink:
5. mar 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahoj holky,mám dotaz.Kde se dá to vase doporucivane madlo sehnat?Nejaky odkaz?A pak jak je to teda s tema koleckama??Nejak teď nemám čas procitat dozadu....mne to nedělalo,pak jsem nabourala do schodu,měla takovou drobnou kolizi :grinning: a začalo to,tak jsem myslela,ze je to tím.... :frowning2: ty podložky seženu kde???
děkuju!!!!!
5. mar 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to madlo mě taky zajímá, budu ráda za odkaz, pokud možno na čr stránkách :grinning:

a @brendda ty kolca mě docela serou, já už psala do babyparku, prý není problém mi poslat ty podložky, ale musím jim poslat kopii dokladu o koupi a fotku s výrobním číslem kočárku, zítra nebo pozítří jim to tam pošlu a psali, že ty podložky opravdu pomůžou, tak jsem zvědavá...jinak se samotné podle mě koupit nedají, ale zjištěné to nemám, dají se koupit s novými koly za 2200kč a nebo natrefit na někoho, kdo je prodává na MMB, je tam ale jen jedna holčina, co je prodává...
5. mar 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 toto je madlo pevné gesslein
5. mar 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana_1 a zapnuté v opačnom smere sedu
5. mar 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@asimon a da sa prosim to tvoje madlo zapnut aj ked mas dieta otocene tvarou k sebe?
5. mar 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 no pojdem asi aj ja do kocikova, jaaaj akurat minule som sla okolo :slight_smile: A nevies maju ich skladom alebo na objednavku?
5. mar 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett to je paráda....já koupila Bee plusko jeté,takže žádný doklad o koup z Babyparku u mně nehrozí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett na to naše ježdění po nákupáku :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax na objednavku
6. mar 2012 o 06:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax jo po nákupáku :grinning: tam já s ním ještě nebyla :grinning: já koupila taky jeté, ale ještě v záruce, tak snad mi to pošlou bez problému...

holky to madlo gesslein, dá se koupit i u nás?
6. mar 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax dá sa aj opačne...čo je super :wink:
6. mar 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett @brendda - no napriklad tu - je to dovozca u vas, tak urcite... len nie je na stranke bezne na predaj, treba si ho vyziadat... http://www.gesslein.cz/
6. mar 2012 o 08:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dosa díky, jdu tam hned napsat :slight_smile:
6. mar 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa vam niekedy stalo, ze sa vam dieta v lahu v bee prevratilo?
6. mar 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opakujem svoju otazku, neviete mi pls. odpovedat?

baby, chcem sa vas spytat - mate normalne fusak BGB v Bee? Nejde mi do hlavy, ze ma L sed a predsa, ked je Bee na lezato ... ako to potom je?
7. mar 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daikas nie, tebe ano?ako?

@tara_ mam tam bgb fusak a normalne to je, ved to neni tvrde zo spodu to sa prisposobi
7. mar 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania dik, nikdy som fusak nevidela na zivo :wink:
7. mar 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania a nevies mi prosim ta povedat, chcela by som kupit fusak, ale nie uplne novy. Vsimla som si napr. tu ma konikovi, ze niektore su vnutri inej farby a niektore vo farbe. To su nejake novsie/starsie typy?
7. mar 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tara_ to sú staré typy pre frog alebo gecko. :sunglasses:
Najnovšie sú tie so sťahovacou gumičkou vpredu, a 2 gumičkovými očkami na vrchu pre uchytenie do bee+. :wink:
7. mar 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel Dakujem. A prosim ta a tie stare typy to su tie co maju vnutro vo farbe ci inej farby?
7. mar 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok