• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
@tara_ všetky bez šnúrky a tých očiek na vrchu. Aj materiálovo sú neporovnateľné.
7. mar 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tara_ ono s tymi fusakmi je to tak, ze aj Lodger ma L sed, a sedi vo vsetkych kocikoch, je to prisposobene hlavne na sedenie, s L sedom sedia super, aj v korytkach ale aj v normalnych kocikoch.....a aj v lahu sa prisposobia.... :wink:
7. mar 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daikas eee, neprevratilo...preco?
7. mar 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 lebo mne sa vcera mala prevratila, aj ked pravda je ze nebola priputana a dost sa tam hmyrila az sa prevazila s kocikom dozadu, prilis sa posunula nakoniec....ale aj tak ma to vystrasilo, dufam ze to bude s taskou v tejto polohe ok.
7. mar 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dosa
@zuzana_1 baby a kde ste/ci budete kupovat to madlo na bee+?
7. mar 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i.e.n.k.a da sa na gesslein.cz aj kocikovo.sk
7. mar 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@e.l.i.e.n.k.a ja som tu pisala, ze vo forbaby - to je vyhradny dovozca gesslein na SK, ale objednat sa da vsade kde predavaju gessleiny - ak je ochota
8. mar 2012 o 06:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja ho budem kupovat cez forbaby ako hovori dosa :sunglasses:
8. mar 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matilde @chichinka baby,ja uz mam doma tasku bugaboo,modru strechu,cup holder ,len ta jedna malickost mi este chyba :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: kurnik,sopa,kazdy den,kazdych 5 min kukam maily ako svihnuta :unamused: :frowning2:
8. mar 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 @chichinka @jessicax aj ja, ale vykaslali sa na nas, kazdy den im pisem a ani raz neodpovedali, uz som sa zmierila s tym, ze cakame do toho cca. 15
8. mar 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matilde @chichinka @jessicax ja som im dnes tiez pisala.zajtra asi uprosim manzela,aby im tam cinkol!!!
8. mar 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 podla mna je to zbytocne, oni tie kociky budu mat po 15. ako maju na stranke a neriesia to
8. mar 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 ja som cakala dva tyzdne, nez mi kocik odoslali a to na stranke pisali, ze ich maju skladom! len mi oznamili, ze moja objednavka bude dokoncena vtedy a vtedy a hotovo. ale potom mi to prislo za 6 dni uz.
8. mar 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daikas wow :frowning2: takze 3 tyzdne,ako sme predpokladali :frowning2:
8. mar 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 to cakanie je dlhe:( inak v den predpokladaneho dokoncenia objednavky som im poslala mail poobede, kedze sa stale nic nedialo. do hodiny mi odpisali, ze dakuju za trpezlivost a na druhy den bude kocik odoslany a rovno mi aj prisla sms, ze mi strhli peniaze z uctu.
8. mar 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daikas dakujeme :wink: a ono sa to neplati pri objednavani ?
8. mar 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matilde odkial ste objednavali a co ked tolko cakate?
8. mar 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 @matilde @jessicax babulky ja som od zaciatku cakala, ze to trosku potrva, zdalo sa mi to rpilis super, ze by tak rychlo prisli, ked pomaly cela Europa od nich objednava :grinning: ale aspon dufam, ze ked su cerstvejsie vyrobene (nie skladove zasoby) ze budu mat tie nevibrujuce koliecka, ci som naivna a poslu nam lepiace kruzky? :sweat_smile:

@zuzana_1 Zuzi aku tasku mas na bee-cko? obraaaazok :slight_smile:
8. mar 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 z babycare.nl :wink:
8. mar 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka takuto :
8. mar 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana_1 jaaaj, ta je sympaticka :slight_smile: ale asi by ma muz uz zabil.. :grinning: maju ju aj v modrej? ci som to zle pochopila?
8. mar 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 aha len cierna a hneda...mmmm :grinning: pockam na Teba, obzriem si ju u Teba... ale pozijem s mojou babymel, aj ked asi nebude az tak ladit... inak kocik za 450 eur a dalsich 400 by sa dalo minut na prislusko :grinning:
8. mar 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chichinka no kazdopadne je dost draha,ja som ju kupila novu od jednej cesky za 150 eur ! nova stoji okolo 200 :angry: :angry: :angry: je iba cierna a biela ,potom je taka velika kozena,ta je tiez iba v ciernej.su aj latkove,tie su okolo 100 eur a tie su v ciernej,hnedej :slight_smile:
8. mar 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 jaaj tak ja teda kukam latkove.. Mam pocit ze mimo Slovenska je vsetko lacnejsie :grinning: pri prechode cez hranic vsetko nabera nevidanu hodnotu :grinning: uz sa tesim ako si ju u Teba omakam, je fakt pekna :slight_smile:
8. mar 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_1 inak som teraz muzovi hovorila, ze s kocikom denne travim tolko casu, tlacenim, skladanim etc... Ze vobec mi to nepride prehnane co sa tyka robenia " vedy" okolo kocika... Vsak my sme stale s Damim vonku. Uz som zvedava na beecko :dizzy_face:
8. mar 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko, mám na Vás dotaz.. mám bugabo cameleon už rok a pár měsíců, nyní jsem syna chtěla vozit po směru, myslím tím obličejem ode mě a v té 3 poloze, kdy úplně sedí, protože se mu to max. líbí, ale přitom jsem zjistila, že rám konstrukce, je opřený o kolečka, respektive tu horní část, že se to dotýká, takže jsem přehodila do polohy druhé, polosedu a napsala babyparku, ale ti mi napsali že je to normální, takže jsem včera měla syna v poloze sedu úplné a už mám v té pěnové ochraně vytlačený jako půl kroužek jak to tlačí.. Prosím Vás opravdu je to normální? Vy co máte camelona, taky se Vám to skutečně v této 3 poloze dotýká? Mě se to nějak nezdá... Moc děkuji za Vaši odpověď...
9. mar 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 ale ale ze ahoj zuzana :D inak ta taska je super mam ju doma uz vyse pol roka :sunglasses:
9. mar 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcem sa spytat, ci mate niekto skusenost s pripevnenim madla na bugaboo bee plus.
Nasla som tri typy v e-shopoch, ale predajcovia mi nevedia povedat, ci by to sedelo:
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/26164?storetype=store&store=71
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/37722?storetype=store&store=71
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/productdetail/oc/2960/product/bezpecnostne-madlo-na-kocik.xhtml

Mate pripadne niekto nejake ine, ktore sedi?
Vdaka!
11. mar 2012 o 10:24  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanamv stranu dozadu sa riesilo madlo, su tam aj fotky... z tvojich troch typov by sedelo to britax, ale nasilu...
11. mar 2012 o 11:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dosa Diky, popozeram
11. mar 2012 o 12:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok