Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivett
19. mar 2012

holky nemáte někdo možnost odněkud objednat to madlo na gesslein? já jim psala, no neobtěžují se ani reagovat, tak jako nevím, samotné těžko někdo bude prodávat, ale nemáte někdo tip na stránky, kde fakt víte a máte ověřeno, že ho prodají? díky

home1
19. mar 2012

@ivett avio som mala zrovna v dobe ked tu napadalo dosť snehu a prešla som nim neodhrnute chodniky uplne v pohode a prešla som s nim do potravin čo je cez pol dediny...tak ak by bolo aj bee take-tak nemam o čom rozmyšlať.... aj moje concord neo ma predne kolečka male-a jazdím nim všetky možne tereny-no je pravda že zadne už ma velke...ach baby zlaté ja sa nikdy nerozhodnem 😀 😔 ☹

tanija133
19. mar 2012

@home1 ja si tiez myslm ze Cam uz tak nevyuzijes, radsej by som kupila Bee plusko, ide predsa, jar, leto jesen, a mala uz na zimu bude velka, velky sportak uz nebudes na zimu potrebovat, malicko ti bude chciet byt v kociku...Teraz potrebujes maly , lahky, skladny a krasny kocik... 🙂 Mne tiez vadilo na Cam to skladanie na 2 casti... 😉

home1
19. mar 2012

@tanija133 🙂 😉 😵 dakujem 😉 Iny kočík ako cameleon alebo beečko ma nenapada ktory by sa mi pačil..tak sa rozhodujem už len medzi týmito....začnem počítať kto je za cam a kto za plusko a hotovo 😀 od cam ma fakt odradza to skladanie aj ked nezaberie to vela času....no som už zvyknuta u nea že len zložím a šupnem do kufra 😉 t

ivett
19. mar 2012

@home1 já plusko můžu jen doporučit, mám ho, ale k němu ještě velký terénní kočárek, prostě bee+ beru fakt jako golfky na rychlé přesuny a v zimě s ním nejezdím i proto, že mi přijde škoda ničit ho na sněhu a rozsolených cestách, ale o to až tak nejde, mě se s ním na sněhu fakt jelo dost hrozně, i se zaaretovanýma předníma kolečkama...ale asi je to o zvyku, já zvyklá nejsem, jezdím všude autem, kočárky mám vyloženě jen na procházky...

home1
19. mar 2012

@ivett najidealnejšie by asi bolo kupiť si aj cam aj bee 😒 neo už nechcem-takže tento šporťak ide preč....tak riešim nahradu s ktorou by som už zostala a neriešila další kočík.... ale asi to nebude take lahke 😅 😔

face
19. mar 2012

@home1 taky myslím, že pro vás bude plusko lepší. 🙂 navíc pro mě je Plusko takový menší sporťák, já ho mám na procházky a jako golfky na nákupy do auta mám maclarena quest. Měla jsem beečko i na prvního syna a odjezdila s ním zimu úplně v pohodě, městský terén zvládne i v zimě. 😉

home1
19. mar 2012

@face 🙂 😉 dakujeem 😵

miska1981
19. mar 2012

@boska79 dakujem na nazor a ake velke dietko si v nom vozila? ovlada sa lahko? da sa dat do lahu? nevies ho porovnat s beeckom?

miska1981
19. mar 2012

@home1 rozmyslam aj nad avio, mozes ho porovnat s beeckom? ide lahko a je priestranny, da sa dat do lahu?

domigb
20. mar 2012

miska1981 suseda má avio,je skvelý len mi vadí že je taký tvrdý nie je odpružený ako bee... 😒

lenocka23
20. mar 2012

@domigb @miska1981 my mame Avio a ja som max spokojna... odpruzene ma zadne kolieska, ale je jasne ze to nie je take odpruzenie ako maju "velke" kociky s nafukovacimi kolesami.... miesta je tam dost, nas maly sa tam stale v pohode vyspi a to sme este pred tyzdnoma pol nosili aj klasicky fusak... 😉 mna zas bee pride trochu ako stolicka, no je to len moj nazor, ktory nie je dolezity.... 😉 🙂

boska79
20. mar 2012

@lenocka23 aj ja som natesena z avia..ta strieska, pohodlne sedenie.... 😵 😵 😵 😵 je to moj milacik!!!

boska79
20. mar 2012

@miska1981 je priestranny, da sa dat do lahu, lahucko sa snim chodi.. strieska velka- to jedine je minus na bee+ ze ta strieska je taka mini pidi.

boska79
20. mar 2012

a do avia som davala syna, ked mal 2,5 roka a v pohode sa tam zmestil.. ale kupila som bohuzial vtedy nieco uplne ine, co lutujem...mohla som ho kupit skor, by sme si ho viac uzili. teraz ho mam pre mladsieho takmer 10mesacneho.. a je to kocik ako pre nas! ♥

miska1981
20. mar 2012

@boska79
@lenocka23 zienky a nemozete mi zmerat na aviu opierkovu cast a sedak? len, aby som si to mohla porovnat s bee, dakujem 😉

lenocka23
20. mar 2012

@miska1981 sedanka ma 24cm, ked sa "vyklopi" opierka na nozky 32cm, chrbtova opierka ma 52 cm... 😉

home1
20. mar 2012

@miska1981 ja som mala avio-do lahu ide aj do pololahu....s beečkom ho neviem porovnať lebo bee som zatia nemala....avio je krásny kočík-hlavne v tej fuxia farbe,tu som mala ja... no dlho sa u mna neohrial....prišel mi taky "tvrdy" aj ked to je možno len moj pocit lebo som ho porovnavala z concord neo a to je asi blbosť porovnavať tieto 2 kočíky lebo jeden je šporťak a druhy golfač.... takže v podstate mu nemam čo vytknuť,no ja som chcela bee tak či tak a avio bola len taka prechodna zastavka....neda sa sedačka otočiť ku mne-mne to vadilo lebo v tej dobe mala dcerka 8-9 mesiacov.... je to ale cele len o zvyku a o tom čo komu vyhovuje..inak vyzorovo bol uplne super 😉 😵 Uplne super je na aviu strieška-ma ešte taky šilt ktory sa vysunie ak svieti moc slniečko 😉 Malej sa tam spinkalo super-lebo to neni take to korýtkove ležanie-ale pekne takmer do roviny 😉 široky je dosť 😉 škoda že nedomysleli tu opierku na nožičky dlhšiu-ale asi sa nedalo kvôli skladaniu....ale aj toto postačuje a ked už bude dieťa väčšie-ma tam stupienok na nohy 😉

home1
20. mar 2012

@miska1981 a aby som nezabudla-ide dosť lahko 😉 mala som ho v dobe ked u nas napadlo kopec snehu a prešla som v pohode cez pol dediny po ušlapanom snehu a miestami aj neodhrnutych miestach a kolečka sa spokojne točili 😵 😵 😵 😉

face
20. mar 2012

Holky, prosím vás, kdo objednával v německém my-babyshop.de, za jak dlouho jste měli objednávku doma? 🙂 Dík moc za info 🙂

lentila.g
20. mar 2012

@face ked som objednala v utorok v noci bola objednavka v piatok na SR(nebyť poštara,kt.nevedel nájsť ulicu tak by bola aj doma)ale su fakt rýchlo vybavené objednávky a veľmi milé pani tam,akýkoľvek maler kt.vznikol z mojej strany nebol problém vyriešiť

domigb
20. mar 2012

@face neskúsiš babycare.nl? je to lacnejšie.. 😉

face
20. mar 2012

@lentila.g děkuji moc, já objednávala dnes odpoledne a už mi večer psali, že je to odeslané, takže jsou fakt super rychlíci 🙂 tak snad v pátek bude balík doma 😀

face
20. mar 2012

@domigb objednávala jsem jen denim střechu a sedačku, to na babycare.nl nemají 🙂

kika9449
20. mar 2012

Ahoj maminky,ked sa uplne vytiahne ta cast na nozicky,aka je lozna plocha pre dietatko v Bee+?dakujem 😲

tara_
21. mar 2012

Neviete mi prosim poradit nejaku plastenku na bee plus, ked nemam original? 😒 Dik

silvia74
21. mar 2012

dievcata, nemate skusenosti so slnecnou clonou na Bugaboo Cameleon?

http://www.kociky.sk/detske-kociare/kombinovane...

konkretne ma zaujima, ci ju viem pripnut aj na striesku BGB, ked mam este maleho v hlbokej casti

dakujem

deyana
21. mar 2012

@silvia74 tak já myslím že jo, ta stříška je stejná

domigb
23. mar 2012

Baby ak by ste chceli tak známa vie zohnať madlo na Chicco multiway..mne už ide domov...píšte ak by ste chceli aby vedeli kolko má pozhánať...🙂 cena je 25 eur.. 😉

face
23. mar 2012

Tak v mybabyshop.de jsou opravdu rychlíci 🙂 V úterý objednáno a v pátek ráno zásilka doma 😀 denim potah a stříška na Plusko jsou super, jsem nadšená 😀 a růžová podložka nádhera 😀