Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tehula
30. mar 2012

Baby mozem otazku ohladom BEE a BEE+?
O co je lepsie BEE+ co sa akoze strechy tyka oproti staremu BEE? Nemozem dojst tomu na rozum, preco u BEE+ je ta strecha mensia a kratsia, to ma byt akoze lepsie?
Ci v com su tie vylepsenia, ked som aj citala, ze plusko malo vadne kolieska?

kilian
30. mar 2012

Mal by niekto zaujem o sedacku a kosik pod kocik vo Farbe Sand na cameleona?

lodgermaniacka
30. mar 2012

Ahojte, ak by mal niekto missoni striešku s modrým cikcakom v prednej časti vymenila by som 😉 moja je uplne nova a je tam ten fialovy taky vyrazny, pripada mi babska, ale ked nie, nevadí 🙂 modry mam až v druhej časti 😎

chichinka
30. mar 2012

@tehula BEE+ ma lepsiu sedacku, da sa predlzovat a prehlbovat (aj pre vacsie babo)... tato nova strieska je kratsia, nerobi "tunel" ako ta predtym, ale myslim si, ze by mohla stacit..

no a nema nove BEE+ take bocne "kridla"...ale v praxi som nemala BEE... teraz mam BEE+ par dni ale zatial sme ho este vonku nemali a este asi mesiac-dva nebudeme, len na male mini trasy ked potrebujem z bytu k autu prejst, ked potrebujem napr. niekoho odviezt v aute (moj klasicky kocik zabera cele auto 😀)
inak su aj videa na webe ked si das BEE+ kde ich porovnavaju...skusim pohladat...a ano, BEE+ ma/malo vadne kolieska, vraj seria vyrabana od maja -sept. 2011... teraz davaju take nalepovacie kruzky, ktore tomu maju zabranit...
inak Ty mas Donkey?

chichinka
30. mar 2012

@tehula tu kuk, tu ich porovnavaju 😉

https://www.youtube.com/watch?v=y4N2iX_QeSA
home1
1. apr 2012

Ahojte,tie čo mate bee plus,prosím vas aku ma dlžku ked dieťa leží? napr.ročnemu dieťatu ktore meria 77cm budu už nôžky pretrčať? 😕

ustrachana
1. apr 2012

kocky dobry vecer prajem, prosim Vas kde je najlepsie objednat becko? dakujem

lodgermaniacka
1. apr 2012

@ustrachana babycare alebo my-babyshop 😉 v babyshope maš už poštovne zdarma 🙂

lodgermaniacka
1. apr 2012

@ustrachana https://www.my-babyshop.de/suche/ergebnisse.htm...

http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-bee-c-34_106...

pozeram že aj babycare zdvihol ceny..alebo skus zavolať do auparku do peg perega, predavaju tam bugaboo kočíky, len neviem či aj bee+

home1
2. apr 2012

@lodgermaniacka
@chichinka
@kilian ahojte,prosím vam,vedeli by ste mi povedať v bgb bee plusku aka je dlžka-sedacia časť a chrbtova....vyspinka sa tam ročne dieťa ktore meria 77-80cm bez toho aby mu pretrčali nôžky?alebo už teraz by mojej malej pretrčali keby ležala? 😕

garzonka
2. apr 2012

@home1
Ahojky, sedacia cast aj opierka chrbta sa da predlzit.
Rozmery najkratsie: sedacia cast 27cm, opierka chrbta 43cm
Rozmery najdlhsie: sedacia cast 37cm, opierka chrbta 50cm
Podla mna rocne dieta sa tam urcite vyspi bez toho aby mu trcali nohy. Ja tam vozim 2,5 rocneho spuntika, nohy mu sice pri tych max. rozmeroch trcia, ale asi len od lytok ... 🙂

kilian
3. apr 2012

@home1 vyspi sa v pohode.moja ma 16 mesiacov,nozicky jej nevytrcaju,mozno len spicky.a netreba zabudat nato,ze male deticky nemaju uplne vystrete nohy pri spanku.... 😉

zuzana_1
3. apr 2012

baby,tak my uz veselo ficime v beecku a skacem z neho 3 metre 🙂 ODPORUCAM!!!! 😀

home1
3. apr 2012

@kilian to si ma potešila 😵 😵 😵 bala som sa že ked ho kupim ročnej dcerke-že už teraz je nožičky budu prevísať....
@garzonka dakujeeeem 😵 😵
potešili ste ma,už neváham 😵 😵 a to som mala v uzkom vybere bgb camaleon,brio go a beečko plusko...

kilian
3. apr 2012

@home1 no s cameleonom a s briom sa neda moc porovnavat,bee je skor kocik typu Buggy...

home1
3. apr 2012

@kilian viem viem...preto som nad cam a briom rozmyšlala lebo som myslela že v beečku jej budu už teraz prevísať nôžky....no kedže vravíte že nie-tak kupim ten 😉 šporťak mam concord neo... 😉 a bee beriem ako take golfky-na vyspanie na prechadzke ked už bude unavena...teraz ked je pekne beriem von trojkolku na kratšie prechadzky na ihrisko alebo si odcupita pol cesty a potom ju dam do kočíka 😉 beečko je skladne a nema "korytkove" spinkanie čo je fajn 🙂

kilian
3. apr 2012

@home1 tak to ano. 😉

boska79
3. apr 2012

@home1 cam a brio su velke sportove kociky.

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ellysa
3. apr 2012

@sandria no mne na kockách dosť liezol na nervy, nehŕkajú ani tak koliečka ako rúčka, ale keď ju zaťažíš, dáš na ňu tašku je to lepšie, my sme chodili bez tašky a naozaj som z toho mala hlavu v smútku, aj my máme celé mesto "vykockovane"

kilian
3. apr 2012

@sandria najlepsie ide na kockach stokke xplory. 😉

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ellysa
3. apr 2012

@sandria no podľa mňa z buggy ti bude hrkotať každý, ja mám teraz maclaren XT, ten ide sa mi zdá na kockách tichšie ako bee, ale tiež hrká, nejde úplne ticho, len ten nestál 500 EUR, tak mu to viem odpustiť

ellysa
3. apr 2012

@sandria a bee staré sa ti nepáči, ono nemá tú hrkotajúcu rúčku

domigb
3. apr 2012

baby neviem ktorá ste chceli vidieť ako vyzerá madlo na bee tu je to.. 🙂

pallacinka
3. apr 2012

@lodgermaniacka Nasla si niekoho na vymenu? Ako sa mi missoni na zaciatku moc nepacil tak teraz zacinam po nom viac a viac pokukovat 🙂

pallacinka
3. apr 2012

@kilian V akej polohe mas na bee opierku a sedak? Nam tam totiz mala spala zatial iba raz, a to jej teda nozky trcali a dokonca nimi zo spanku tak smiesno-divne kopkala vo vzduchu. Tak rozmyslam, ci ten sedak nemam vytiahnut uplne dopredu aby mala viac opory, ci je to hlupost?

kilian
4. apr 2012

@pallacinka mam vsetko vytiahnute na maximum,ked viem ,ze urcite zaspi.inak operadlo na najmensom,este to nepotrebuje vysunute...

domigb
4. apr 2012

@pallacinka ani mne sa missioni nepáčilo vobec a teraz už ho možem... 🙂

duplicka
4. apr 2012

@pallacinka uplne vytiahni urcite 😉 😉 😉 bude mat lepsiu oporu aspon nozicky 😉 😉 😉 😉