• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. júla 2017 
@skripova Na Bee + sedia madla Chicco Multiway, alebo Gesselin Swift..... ja som madlo Chicco kupila v obchode www.best4baby.sk osobne v Ba v Retre, ale maju aj internetovy obchod..a baby vraj brali madla na objednavku Gesslein z obchodu kocikovo.sk tak skus ti zavola tam aj tam, ze co maju, alebo co sa da objednat....a spominam si aj pred rokom madlo Gesslein Swift mi vedeli objednajt aj v Enikibeniki.sk ...tak poskusaj.... :slight_smile:
5. apr 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skripova ja som teraz kupovala madlo Gesslein Swift vo For Baby v BA na Rajskej. na stranke ho nemaju, ale v obchode fyzicky ano. stalo 19,90€.

@tanija133 mozem sa ta opytat, ci nevies, ci je rozdiel v konstrukcii Bee a Bee+? lebo ja mam stare Bee a to madlo Gesslein mi tam teda vobec nedrzi :frowning2: doteraz som mala madlo Chicco, ale ste tu chvalili toto Gesslein, ze je lepsie, tak som ho kupila, ale mne to tam vobec nedrzi, smyka sa dalo a neda sa poriadne uchytit :confused:
5. apr 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mvranka staré bee o o 1,5cm užší v konstrukci než bee+, sedí na něm pěkně chicco madlo, na plusku zase naopak madlo chicco sedí blbe, hrozně pevně a stahuje podle mě tu konstrukci, pokud máš madlo gesslein a chtěla bys ho prodat, měla bych zájem, já to chicco měla na starém bee a sedělo perfektně, ale na plusko už ne, tak jsem ho prodala a sháním to gesslein, ale tady mi nejde sehnat...
5. apr 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett aha, tak uz mi je to jasne :frowning2:
tak v tom pripade ho urcite budem predavat, je mi tymto padom na nic. no len ty si asi z CR, tak neviem ako by sme sa vedeli dohodnut. madlo je nove, takze cenu nechavam 19,90€.
5. apr 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mvranka písnu ti IP, mám možnost poslat to na SK a manžel mi to pak veme :wink:
5. apr 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mvrnka ja mam zase chicco a potrebovala by som gesslein...
5. apr 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mvranka tak vidis, uz vies, ja som vobec nevedela ze to madlo Gesslein nesedi na stare Bee...Na nove sedi aj , aj....ja by som mozno tiez vymenila, ale madlo swift som este neskusala....ale uz mas 2 zaujemcov o to madlo, pojdem ho ja skusit na tu Rajsku....kde to tam je, pri hoteli Kyjev niekde?
5. apr 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ono je to v podstate za Tescom (teraz MY), na rohu je obchod s kocikmi (ako je Dunajska), vedla toho velkeho parkoviska. ja totiz neviem presne kde je hotel Kyjev :grinning:
ked si pozries ich stranku, tak odtial to urcite pochopis :wink:
5. apr 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mvranka uz chapem, som to aj nasla na ich stranke...dik....pojdem vyskusat... :wink: ci nie je nahodou lepsie...ved chicco sa da vzdy predat.... :wink: gesslein sedi vraj aj v oboch smeroch....lebo Chicco sedi iba v smere jazdy.... :wink:
5. apr 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 no ved aj preto som chcela to Gesslein, lebo by malo sediet v oboch smeroch. no ale mne to proste na starom Bee nesedi :frowning2: takze uz som ho aj predala :wink:
5. apr 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mvranka a to chicco kde zozenies? inac je to blbe , take fajn kociky, trendy, drahe a kvalitne a nemaju origo madlo.... :frowning2:
5. apr 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 ja mam Chicco :slight_smile: doteraz som pouzivala Chicco, ale tu ste chvalili Gesslein, tak som kupila. chcela som Chicco predat, ale kedze Gesslein nepasuje, tak si nechavam Chicco a predala som Gesslein :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a s tym origo bgb madlom mas pravdu, ani ja to nechapem...
5. apr 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mvranka ja ho zoberiem
5. apr 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skripova posli mi cislo uctu hned ti urobim prevod
5. apr 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skripova uz som ho predala ivett
5. apr 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mvranka :frowning2:nevies kde ho kupim lebo som obvolala vseky obchody internetove a uz ho nikto nepredava
5. apr 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skripova no v tom forbaby ho maju, teda este minuly tyzden ich mali. skus napisat na ich e-mail. ja som sa pani pytala, ci sa da kupit aj on-line, alebo jedine osobne a uz mi neodpisala :frowning2: tak som tam poslala moju mamu.
ale tak skus napisat, e-shop maju, len tie madla nemaju na stranke.
5. apr 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skripova madielko dostanes kupit v kocikove :wink:
5. apr 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aanetta nemaju ho tam :frowning2:
5. apr 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 Karolinka kolko ma teraz cm.....fuuuuh:slight_smile: davno som ju nemerala, al dost sa teraz vytiahla, asi okolo 84cm odhadujem od poslednej prehliadky.
5. apr 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka dakujem, hlavne nech je uz treti mesiac za mnou:slight_smile:))
5. apr 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daikas dakujem-pytam sa len preto aby som si spravila obraz o "velkosti" a dlžke beečka-podla tej fotky ktoru si pridala :wink: už som pren na 100% rozhodnuta :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skripova volala si tam?
5. apr 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano volala
@aanetta
5. apr 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skripova a povedali ti ze nemaju?aj keby nemali na predajni tak objednaju a za tyzden mas.ja som kupovala minuly tyzden.
5. apr 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aanetta povedali mi ze uz nieje a ze uz nevedia zohnat :unamused: tak neviem ze co mali posledne sa vypredali ze asi to prestali vyrabat....to je asi normalne lebo co ja chcem tak to nemam
5. apr 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skripova bavime sa o madle gesslein ano?
5. apr 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aanetta ano tak mi povedali volala som tam
5. apr 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skripova tak to je divne.ja som ho kupovala minuly piatok a este jedno tam mali.Ale podla mna ho urcite niekde zozenies.Vsade kde predavaju kociky gesslein ti ho objednaju.Teda ak ho neprestali vyrabat,co si myslim ze nie. :wink:
5. apr 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to mi povedala ze uz ho nevyrabaju ze mi to nemozu uz objednat
5. apr 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok