• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@jessicax ahoj. na strane 315 (19. mar o 16:40) pises, ze sa bude robit objednavka z NL stranky. Uz sa robila? Lebo ak nie, ja by som sa chcela pridat, mam zalusk na Bugaboo Bee plus. Kedy sa ta objednavka asi bude robit?
Dakujem
9. apr 2012 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janocka ahoj my uz sme objednavali asi pred mesiacom, toto co som pisala na str.315 som myslela vseobecne nech sa ta kocka s niekym spoji a ze ich to vyjde z NL lacnejsie. Skus jej napisat a pohladajte este niekoho aby ste mali zlavu a mozte objednavat :slight_smile:
9. apr 2012 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tehula to sice ano, ale radši bych nějakou šikovnou paní na doporučení - abych měla jistotu, že mi nepříjde pak kus hadru, ze kterého polezou nítě(kamarádka takhle obj.stříšku na bee :angry: )
9. apr 2012 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivetm ja som si na ceskom MMB dala sit nanoznik na BJMC, este som si pren nebola v CR, sama som zvedava. Ale tak pozrela som fotky, zdalo sa mi, ze pani sikovna a pekna robota. Uvidime, ake to bude v reali
9. apr 2012 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jessicax aha, tak som to presvihla.... Ale dakujem za info. Tak snad sa ku mne casom niekto prida kto by chcel este objednat:slight_smile:
9. apr 2012 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminky,mám prosbu, viete mi poradiť kde je možný pozáručný servis kočárkov Bugaboo Bee? Mám povodnú verziu, často cestujeme a tak často kočík skladám do auta a začala mi "vyskakovať" páka na polohovanie opierky na jednej strane, akoby sa uvolnil nejaký šrob a celé sa to nakloní a nedá sa polohovať do sedu :frowning2: Kočík sme kupovali v Babyparku, inak je skvelý a nerada by som oň prišla!
9. apr 2012 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janocka
@tehula
@jessicax kočky neviete mi poradit kukala som na youtube časty problem ma bugaboo bee+ s koliecka mu hrkocu mala to nejaka z vas?
9. apr 2012 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skripova koliecka vibruju,ako keby sa trasu, kolekcia 2011 sme to mali asi vsetky.....a pomahaju take tesniace nalepovacie kruzky co sa nalepia pod koleso....
9. apr 2012 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sshiva pozarucny by som tiez riesila tam kde si ho kupila.....u vas v Cechach je toho vela, u nas nic....Ja som riesila pozarucny vo Viedni v obchode ,kde bol aj kupovany a opravili mi ho... :wink:
9. apr 2012 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skripova a Ty to mas?
9. apr 2012 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sshiva Cetla jsem ted nabidku, ze Anna a Viktorie nabizi "garancku" na Bugaboo :wink: , takze bych to zkusila tam. A je pravda, ze kdyz jsem neco potrebovala, tam mi pokazde pomohli, maji tam na Bugace fakt sikovneho pana...
9. apr 2012 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby neviete ako je to s výrobou bee+, ci su uz nove kociky v predaji alebo este s tou vadou koliesok, myslim, ked sa objedna zo stranky babycare, kde predpokladam, maju najvacsi odber ?
10. apr 2012 o 01:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sandria ja som objednavala vo februari z babycare a kolieska mi nevibruju, ale jedna mamicka, ktorej prisiel kocik asi dva tyzdne pred mojim mi spominala, ze jej koliecka vibruju.....tak neviem..
10. apr 2012 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@boska79 nie len som chcela kupit no ale ked som videla co to robi tak neviem
10. apr 2012 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@skripova ved mne do albumu si pisala, ze bee+ mas a je to tvoja srdcovka a chodis s nim len po meste...lebo po terene nechodis... tak neviem teraz ze kde je pravda :wink:
10. apr 2012 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@boska79 ak sa môžem zapojiť ma aj cameleona aj moje byvale posledne bee+ :wink: :slight_smile:
10. apr 2012 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pardooon, tak to bude zvlastnou styylistikou a ja nechaaapem potom
10. apr 2012 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@boska79 tabletky:wink::wink::wink:
10. apr 2012 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby nema niektora krivu sedacku -nozickovu na bee+? ja som z toho na nervy...ona nie je krivo urobena,ale krivo presita a vyzera,ze je cela kriva..uz som to skusala vseliako polohovat a dnes rano som sa na to pozrela a dnes som to uvidela :grinning:
mam ho asi 2 tyzdne.objednavala som z babycare.nl...mam to reklamovat? a zacalo mi nejak vrzgat predne lave koleso :angry: co vy na to? mate niekto skusenosti s reklamaciou na babycare?
11. apr 2012 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana_1 ahoj, na to vrzganie skus prestriekat olej WD 40, vyber kolesko a prestriekaj ho vsade zvnutra zvonku, to pomoze...ale to krive, to si neviem predstavit, skus dat foto...ale urcite by som to reklamovala.....Ja nemam skusenost s reklamaciou na babycare.... :frowning2:
11. apr 2012 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “veci na predaj patria do bazaru”
11. apr 2012 o 21:33 • klariks
@skripova Já jsem s kolečkama nikdy problém neměla, ale je pravda, že u mě toho moc nenajezdil :wink: . Byl zakoupen na konci února 2011 a choval se naprosto stejně jako ten, co jsem koupila v červnu 2010.
11. apr 2012 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana_1 posli im foto.. na servis. a poslu Ti info... myslim ze rovno novu sedacku. pripadne natoc na video
11. apr 2012 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzana_1 Zuzi coooze? Posli fotku, som zvedava to co :frowning2: nechapem co mas krive, to vies, pokrocila hodina :grinning: ..ja som mala krivo sedacku a ankoniec som zistila ze je zle nasadena :grinning: :grinning: :grinning: ale v prvom momente som myslela ze ma vykoti :grinning: verim, ze Ti to poriesia... jedna babula tu davnejsie pisala, ze kupovala bgb na babycar.nl ale reklamovala to cez bugaboo samotne, chceli len dake udaje - tusim cislo faktury a cislo seriove kocika (snad netrepem) a vsetko vybavili... drzim palce!!!
11. apr 2012 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Mal by niekto zaujem o bledoruzovu alebo novu koralovu striesku na bee plus?
12. apr 2012 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Slnecnik a striesku na cameleona z limitky bugaboo by Bass by som mala tiez na predaj...:wink:
12. apr 2012 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kilian to je aka limitka? :fearful:
12. apr 2012 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lodgermaniacka to bol ten cely biely kocik s kresbami a oranzovym vnutrom:wink:
12. apr 2012 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kilian ty maš doma ake poklady :slight_smile: :wink: musim kuk cez google, netuším :slight_smile:
12. apr 2012 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kilian no nenašla som :sweat_smile: hod link :wink: síce nemam cameleon ale zaujima ma to :sunglasses:
12. apr 2012 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok