• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

14. septembra 2017 
@kilian
@duplicka mne sa páci ten slnecnik aj strieska, ale hlavne je zaujímavý kontrast, ze zvonka je to biele a vnutri oranzove. Inak niektoré kreslene postavičky, ktoré ten dizajner vymýšla sú dosť aj strašidelné :sweat_smile: :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. apr 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ten biely bee vyzera ako by ho vtaciky okakali, nemozem si pomoct. Inak suhlas, ze keby len strecha biela, tak je to zaujimave, aj ked zrejme hrozne nachylne na spinu.
13. apr 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehula inac to je nieje bee. :wink:
13. apr 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
prave citam,ze gramatikou som vyspela....to je tou zmenou ovzdusia dnes.... :grinning: :grinning:
13. apr 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian mea culpa. cam. Som obzerala nejake striesky tak som sa sekla.
13. apr 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby s čím čistíte nakupný kočík na bee? mám tam flak neviem od čoho a nechce to ísť dole... :angry:
14. apr 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domigb ja som ho dala do pracky
14. apr 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “veci na predaj patria do bazaru”
15. apr 2012 o 09:50 • gawin
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
15. apr 2012 o 10:00 • gawin
Ahojte.Baby,prosim ktore mate madlo gesslein na beecku ako ho mate pripevnene?Ja ho mam upevnene az na tom ciernom lebo na striebornom rame mi to nejako nedrzi :frowning2: Teraz je este v pohode ale ked bude maly vacsi tak tam uz bude natrepany lebo to madlo ma velmi blizko.Dakujem
15. apr 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ma niekto tu letnu sivu UV striesku ako ste to prli?? nase je spinavemne sa tam viliala malinovka a neviem ci aj tie sa daju dat do pracky???
15. apr 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax chcem sa opytat potrebujem poradit kedze si mala carmelona ako si bola spokojna?ja ho chcem pre 6 mes babo
15. apr 2012 o 18:35  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule chcem Vás poprosiť o pomoc neviete mi niektorá poradiť alebo prípadne či nemáte podobnú skúsenosť zasekli sa mi tie polohovacie kolieska na cameleone myslím tie čo sa stlačia aby som mohla sklopiť sedaciu časť ostali vo vnútri a teraz sa sedátko nedá zastaviť v žiadnej polohe ako by sa to dalo opraviť prípadne či neviete o niekom kto by to vedel dať dokopy Ďakujem
15. apr 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenak v tomto ti velmi neporadim lebo ja som mala cameleona doma len par dni ale posunula som ho dalej lebo som ho kupila ked mal maly uz vyse roka a zdal sa mi zbytocne velky, neskladny a rozhodla som sa pre becko, ktore sa mi zdalo sikovnejsie a aj v kufri zaberie menej miesta. Obe moje deti boli odchovane na stokke tam by som ti poradila lepsie :sweat_smile:
15. apr 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 dakujem a mas adresu na servis pls? lebo mail mam iba na order a na stranke je iba "formularô na dotazy..poslala som to tam,ak by sa neozvali,poslem na servis este raz (teda ak mas mail).lebo v tom formulari nie je priestor na fotky :frowning2:

@tanija133 inak,takto to vyzera,na jednej strane je to od toho presitia 13 cmn a na druhej 14 aj nieco...ale vyzera to teda "super"
16. apr 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 no mne sa zda byt tiez krivy a cudny na tych fotkach.
16. apr 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 serviceus@bugaboo.com a skus sa zaregistrovat cez bgb stranku nech mas kocik registrovany a este to skus riesit tam.... mas fakturu? to obycajne vyzaduju... a pisala si do babycare.nl? mas od nich kocik?
16. apr 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 hej,pisala som do babycare,od nich je ten kocik...dakujem ! :slight_smile:
16. apr 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 uz som to pochopila, ano je to krive, reklamuj to uricte....nech ti aspon novu sedacku daju.... :wink:
16. apr 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_1 to by aj mne vadilo :unamused: nevadí mi špinavy, ani škrabnuty kočík, ale krivy by som nezniesla, vždy by mi tam ostali oči :grinning:
16. apr 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no ved mne to tiez lezie na nervy...ved preto to riesim po 2 tyzdnoch,lebo som sa s tym skusala zzit,ale neda sa :angry: :grinning:
16. apr 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_1 :grinning: :grinning: :grinning: ja by som vedela od začiatku že sa s tým nezžijem :sunglasses:
16. apr 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 dobra je ta adresa,pls? lebo som im poslala mail a napisalo mi ze mail delivery failure :angry:
16. apr 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 service@uk.bugaboo.nl a nasla som aj takuto... tak neviem. skus aj tam
16. apr 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 dakujem ! :slight_smile:
16. apr 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 nieje zaco, hadam to bude ok a to poriesia..este sa Ti spytam kamosky,ta cez nich nieco riesila, len nieje na fb, tak to budem vediet az neskor. pisnem do IP
16. apr 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 ale nie je ani ta dobra :frowning2: napisala som cez bugaboo.com stranku -cez formular :angry: :angry: :angry: :angry: kurnik sopa,nemozu mat normlne vycapenu adresu?
16. apr 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 ach!!! to vazne? tak pockam co napise kamaratka.. a este ich otravuj aj cez babycare.nl
16. apr 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 hej,tam som napisala cez formular,dam im par dni,ak nic,caka ich "mily" telefonat...som zvedava,co napisu z bugaboo.com ...ak vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dali sme si ušiť dečku do bee :wink: nie je tam správne pozapichovaná,lebo malá už chcela isť von.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok