• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. mája 2017 
@siuzi007 keď budeš vedieť kde sa servisuje Bgb tak mi daj pls vedieť. Mne nejak tiež začína Cam. dosluhovať, ale tak predsa len je to dôchodca a samozrejme fakturu nemam a kupovala som ho v holandsku no..... síce ho už moc nevyužívam, ale tak nech je v poriadku keby nahodou aaaaaaaa tešíme sa na Bee :slight_smile: ( @lodgermaniacka ) ja som vedela, ze to pride, ale že tak skoro???? :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@domigb Krasna decka, tento vzor som uz davno a dlho okukavala :slight_smile:
18. apr 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka veru aj ja videla som niekde ten fusak... :slight_smile: je skvelá a Stella chce s nou byť aj v noci zakrytá :grinning:
19. apr 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyy, dnes mi dosla missoni sada na bee+, tolko vzrusenia som naposledy zazila ako male dieta pri rozbalovani vianocnych darcekov :grinning: Bola som strasne zvedava, co za kombinacia farieb na strieske na mna vykukne len som si hovorila, hlavne aby bola viac dievčatkovska :slight_smile: A jééé ! Normalne mi odlahlo. A hned treti cik cak od zaciatku je červený, čo ma fakt potešilo ! Modra tam ani nieje len v strede pri zositi uplne malinko, takze nechááááme si missoni outfit, juj ja sa tak teším.
19. apr 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Práve teraz som zistila, ze je to presne tá istá strieška, ktora sa mi najviac pácila, co som tu pisala minule na 321 strane, ty brďo mne sa splnil sen :slight_smile:
19. apr 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
holky, co mate camaleona, co davate v lete a co v zime ditku do kocarku? v zime jenom fusak? a v lete? deku? nebo mate perinsku s polstarem?
19. apr 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista kupuješ plusko? :grinning: ty maš krasny kvalitny vozový park :dizzy_face: :wink:
19. apr 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tuto striesku musim mat :grinning:
19. apr 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote ja som mala vsetko :grinning:
19. apr 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jen chci taky trochu přispět do diskuze ze skušeností s Bugaboo donkey (kočárek pro dvojčátka). Je naprosto super, úžasný a fakt se investice vyplatila.. Ten jezdí skoro sám. :grinning:
19. apr 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yashmin ten je uzasny :-P nevis jestli bude i tady? nebo ten denim co tam take predstavili?
19. apr 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote z vlastnej skusenosti viem ze Vien to isti ,lebo napr.v Prahe som chcela iba dazdnik drziak na flasu a podlozku a ,ze na objednavku 6 -8 tyzdnov vo Viedni hned v obchode... :sunglasses:
19. apr 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yashmin aha tak Viden je z Brna za rohem :slight_smile: a za kolik tam BGB vychazi? Stejne jako u nas? Nevis, kde je tam prodavaji?
19. apr 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote ja som kupila na Favoriten plaz ale maju ich aj v SCS
19. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitote vychadzaju priblizne rovnako
19. apr 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yashmin super to vubec nevim kde je, nemaji weby? :grinning:
19. apr 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela19 to je nádherná strieska, fakt vydarená, páci sa mi asi najviac zo vsetkych co som videla. Tuto fotku beecka si pamatám, to si hovorila hned od zaciatku, ze sa ti velmi páci. Tá kombinácia je super pre dievcatko :dizzy_face:
Normálne ti závidím, v dobrom samozrejme, missoni je taká loteria a ty si vyhrala a este k tomu prvu cenu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja idem objednávat bee+ z babycare.nl este s jednou maminou odtialto, ale bolo by fajn keby sa este aspon jedna pridala, lebo sa to viac oplati.
19. apr 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ak je tu niekto z BA a okolia, kto by si chcel kupit bee+, tak sa ozvite. Zatial sme dve a budeme objednavat z babycare.nl. koncom mája.
19. apr 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lodgermaniacka :slight_smile: uz len vybrat All black alebo denim??? alebo??? Ze to pride tak skoro som netusila :slight_smile: , ale tak preco si nespravit radost :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviet kolko priblizne vychadza postovne cez babycare.nl?
19. apr 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista ked objednás len jeden tak postovne je 53,78 eur, pri objednávke troch bee+ vychadza postovne len 30 eur
19. apr 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista ja som platila postovne cca24eur, standartnou postou, nie UPS a mala som to za tyzden doma.
20. apr 2012 o 07:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista určite su pekne oba, sestra ma denimovu sedačku a vždy k nej farebnu striešku a vyzera to úžasne, krajšie ako čierna sedačka, ale ked je aj strieška denimova tak je to take smutne..all black mam vo vo fotoblogu aj s missoni, môžeš pokukať :wink: zase all black sa mi nepači s čiernou strieškou, je to moc tmave, treba nakombinovať :slight_smile:
a cena jedneho je tak ako píše @tyrra aspon to tak byvalo..
20. apr 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Videli ste uz novu offwhite farbu na bee plus?novinka:wink:
Aj cocoon offwhite.koncom aprila dostupny v obchodoch...
20. apr 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian vieš hodiť link? aky je rozdiel medzi "starou" off white a novou?
20. apr 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka www.bugaboo.com

Ten cocoon je uzasny v tej Farbe.neviem aky je rozdiel,vo stvrtok sa hodim do obchodu a kuknem,uz ho budu mat.
20. apr 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyi novinka Neon :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@bebel uuuuuu,ten je uzasny!!!!!!!
20. apr 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian v kombnácii s missoni to musí byť absolútna dokonalosť.
20. apr 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel ktovie odkedy na trhu dostupny?
20. apr 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok