Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
20. apr 2012

@bebel viem si to dobre predstavit aj s tou novou koralovou farbou.

lodgermaniacka
20. apr 2012

@bebel neon je najkrajšia limitka aká kedy bola 😵 😵 😵 😵 😵 škoda, že nebola ked som mala cameleon ☹ ktovie či nebude aj neonove plusko 😝 😵

kilian
20. apr 2012

@lodgermaniacka ja si myslim,ze plusko bude tiez,len kedy!!!aby pre nas nebolo neskoro... 😒

kalista
20. apr 2012

@lodgermaniacka @bebel @kilian no dievcata pekne ste mi zamiesali kartami 🙂 ten Cam je paradny.
Inak All black s off white a my potrebujeme aj cocoon. Inak ciernny som videla kaki a vyzeralo to zaujimavo. Nooo uvidime, ale uz som sa prezradila tatinovi a on samozrejme, ze ho potrebujeme, lebo Cameleon musime mat u nasich 😀 😀 😀

danulavo
20. apr 2012

Jé, já bych chtěla taky neonové plusko 😵 . Škoda jen, že ještě není a až bude, tak pro nás bude pozdě 😒 .

lodgermaniacka
20. apr 2012

@kilian ved to, do neonoveho pluska by som išla bez vahania 😎
@kalista ty chceš ešte jeden cameleon, či neonove plusko? nechapem 😀

kalista
20. apr 2012
lodgermaniacka
20. apr 2012

@kalista ak bude do septembra, aj my ho ešte kupime 🙂

tinkalinka
20. apr 2012

Ahoj holky, nečetla jsem celou diskuzi, tak nevím jestli už to tady nněkdo nepsal, ale nevíte náhodou kde se dají sehnat náhradní díly na bee ten první model ne plus.Koupila jsem velice špatně na mmb☹Potřebuji akutně to polohování boudičky?A úplně se děsím co odejde na první vycházce☹Dřív jsem na mm bazaru viděla náhradní díly a vše na bee, ale ted to nemůžu najít☹
prosím nevíte někdo??Ach jo a já se tak těšila na kočárek☹a místo toho mi přišla taková ojetina☹

danulavo
20. apr 2012

@tinkalinka Kde sehnat ND na staré bee bohužel nevím, ale pokud kočárek neodpovídá popisu, tak bych ho vrátila! Lepší je kočárek vždy vidět a pak koupit 😒 .

tanija133
20. apr 2012

@tinkalinka nejake nove nahradne diely na Bee maju tu... http://www.babycare.nl/bugaboo-m-40.html?page=1... ...neviem ci ti staci vymenit iba sedacku...ci je tam nove to polohovanie.... ☹ skus to vratit ak sa da.... alebo cihat na MMB na ine nejradne diely...

kilian
22. apr 2012

na porovnanie koralova farba na bee + a cervena limitka na cam.velky rozdiel nevidim.....

kilian
22. apr 2012

jaj,a ak by niekto mal zaujem o letnu striebornu striesku na bee +alebo denim 107 striesku,tak IP.

lucyda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nemsim
22. apr 2012

ahojek holky,pořídili jsme pro prcka bugaboo cameleon,ale chtěla bych si dokoupit i jinou barevnou variantu potahů,ale vůbec se v tom nevyznam.Našla jsem potahy Tailored set fabric fleece.Jaké to jsou potahy-myslím materiálově?Mám u kočárku takové chlupatější oranžové a černé (ale ty černé jsou klasické-stejný materiál jako je kočárek) Díky za rady 🙂

kilian
23. apr 2012

Cam neon dostupny na trhu koncom maja😉

lodgermaniacka
23. apr 2012

baby, ak by ste mali zaujem o novinku striešku na bee+ vo farbe jade-zelena, tak mi pošlite IP, mam aj setík off white strieška + fusak off white na bee+

pillinka
23. apr 2012

baby nemate niekto na predaj potah na sedacku na cam sivu alebo bielu?

tara_
24. apr 2012

baby, pls tie ktore mate bee plus a buggysnuggle - viem, ze sa tu uz spominalo, ze tam tento fusak sedi ...
Ja som to dnes skusala a ine nervy mam, nedrzi mi to tam hore. V podstate to nemam o co uchytit a pada mi ten vrch ... 😒 Vam to ako ide?

face
24. apr 2012

@tara_ já ten hořejšek schovávám pod stříšku, a drží to tam. 🙂

tara_
24. apr 2012

@face Dik, skusala som to tam teda narvat, ide to tam tazko, su tam na to mozno 3 cm ... Hadam to teda bude drzat. Ale toto mi to robi na strieske 😒 ...

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kilian
24. apr 2012

Takze kto by chcel cam neon pop-da sa uz objednat-stoji 999€ ,fusak 120€.
Je tmavomodrej farby,aj konstrukcia a tie kriklave casti su cervenej neonovej farby.😉

kilian
24. apr 2012

Jaj a kolekcia Bude pokracovat s bee plus.

chichinka
24. apr 2012

@lodgermaniacka babulka nepokusaj ma s tou jade a off white 😵 😀

ela19
24. apr 2012

Pozrite nová limitka

lodgermaniacka
24. apr 2012

@chichinka už je to všetko predane 🙂 ale ta jade je prekrasna, fakt odporúčam 😉

boska79
24. apr 2012

@kilian kedy bude nove plusko? neon pop?

raz pozriem na cama neon ze...oooo, divne to je...raz ze oooo, kraaaasny. som schiza? 😀

chichinka
24. apr 2012

@lodgermaniacka tak rychlo??? No som smutna ale o kus spokojnejsia 😀

kalista
25. apr 2012

tak tu novu limitku chceme...Lea ju bude milovat 😉