Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
26. apr 2012

@kalista Bola som v obchode.este ho nemaju...😉

patka1987
26. apr 2012

@tanija133 aha, ale gesslein som v eshope nenasla... A treba tam to madlo vlastne?

ela19
26. apr 2012

@boska79 to fakt sa ti pácia viac ako missoni? Ale zase ty by si pri tomto mala istotu, ze ti nepride v sand farbe 🙂
Hoci uz táto dalsia verzia sa k sand blíííži 😀

tanija133
26. apr 2012

@patka1987 no neviem v akom E shope ho maju, ja som ho kupila v jednom obchode v Ba....a zalezi od diatata, mamicky, zvyku, ci madlo chce alebo potrebuje....MOj krpec musi mat madlo......drzi sa zan a pozera na svet....a aj nechce sa mi ho velmi priputavat, nema to rad, a to madlo ho drzi ,aby nevypadol.... 😉

arli
27. apr 2012

Ahoj holky,mám na vás dotaz,koupila jsem Bee plus loni v 11.11 a už v lednu jsem ho musela reklamovat kvuli velkému kmitání předních koleček,samozřejme reklamace nebyla uznáná,což nechápu,protože kočárek je nepoužitelnej jakmile s tím človek jde trošku rychlejc. Nemáte s tím náhodou zkušenost? Dekuju za odpoved... 🙂

kalista
27. apr 2012

Baby ak by ste mali niektora navyse klip na slnecnik na Bgb rada kupim. Dakujem 😵

gabina_84
27. apr 2012

@arli nám taky kolečka kmitala a jakoby se nadzvedala od země a tudíž "trošku" horší jízda....nicméně, jsem četla, že se to stává....manžel sundal kolečka, promazal je a v pořádku..... pro jistotu jsem zajela do Babyparku - měli jsme objednaný náhradní kolečka v rámci výměny od bugaboo (dle výrobního čísla), nakonec nám byly dány do koleček takový vložky - namísto nových koleček......sice už nám to neblblo, ale ty vložky jsem tam nechala .... tak třeba to zkus takhle - promazat a popřípadě ty kolečka, ty v baby parku dávají ;) - alespoň to mi bylo řečeno.....

gabina_84
27. apr 2012

a prosím taky o radu - stále koukám na organizér na bugaboo bee+, tak se chci jenom zeptat na zkušenosti - pokud jej někdo máte?? malému už jsou teda skoro 2 a kočárek používáme už méně, ale plánuje se druhé, takže stále nad ním přemýšlím - nechce se mi už tahat velká přebalovací taška.....mám ale strach, aby byl alespoň trošku praktický - nějaké to místo na nejnutnější věci a hlavně, ráda bych ho měla na madle, ale připadá mi, že se pak musí kočárek špatně držet :-/ ....moc děkuji 🙂

betyna81
27. apr 2012

Ahojky, chystám se objednávat Cameleona z NL stránek, máte s tím některá zkušenosti a chtěl by se někdo případně přidat? Ještě je čas, termín mám až v půlce září, ale nevím, jaká je tam dodací lhůta, chystám se tam psát. Díky.

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
betyna81
27. apr 2012

A z toho origoš webu http://www.bugaboo.com, jste někdo objednával? Díky?

kilian
27. apr 2012

@gabina-84 do original organizeru sa ti zmestia dve plienky a vlhke utierky.nic ine,mozno kluce.takze pre babatko budes prebalovaciu tasku podla mna potrebovat.

tara_
27. apr 2012

@gabina_84 ako hovori kilian vela veci sa ti tam nezmesti a pre male babo potrebujes viac ... Ja ho nosim pripnuty na strieske, ked mam maleho od seba, ale ked ho mam otoceneho k sebe, tak som tiez nevedela kam ho dat, dala som ho na rucku a chvilu mi trvalo, kym som si zvykla, lebo aj mne trosku zavadzalo, ale inak da sa 😉
Nosim este tasku, ktoru davam do kosika, kde mam pre maleho jedlo, oblecenie, plienky ... organizer na to nestaci.

gabina_84
27. apr 2012

@kilian
@tara_ moc moc děkuji....mě jde teď spíš o toho staršího prďolu s tím, že určité věci bych měla naházené v košíku dole - ale tahám pořád tu obr tašku, která mi tam překáží a házím ji dolů, když ale potřebuji telefon, pití, mlsku atd., tak sem už opravdu líná ji neustále vytahovat....tak budu ještě přemýšlet 😀, ale vypadá to tak akorát :-/ dilemaaaaaaaaaaaaa

zuzanamv
29. apr 2012

Ahojte, chcem sa opytat, mate niekto podlozku do kocika?
Kupila som nie original bugaboo, ale taku handmade, presne na mieru, ale neviem, ako prestrcit tie bezpecnostne popruhy, mam tam otvory ako v tej original, ale ako to spravit, ked horny a bodny popruh su spojene? Da sa to nejako odpojit od sedacky , prestrcit a zase pripojit?
Vdaka!

zuzanamv
29. apr 2012

Aha, uz nic, prisla som na to 🙂

mycats
29. apr 2012

omyl 🙂

aanetta
30. apr 2012

Ahojte.Baby prosim ako sa pripevnuje slnecnik?Ja som asi mimo ale neviem na to dojst ☹
@kalista aky BGB mas?Ja mam dva klipy tak neviem ktory potrebujes 🙂

boska79
30. apr 2012

prosim - ako je to s madlom na plusko? Od gessleinu mam pozerat? gesslein ma len jedno madlo? ze ake mam pozerat, prosim tip..dakujem.

face
30. apr 2012

@boska79 já mám od chicca multiway, sedí jen ve směru jízdy, ale je perfektní, ani jsem nemusela stahovat konstrukci, jak tu někdo psal, že ho měl hodně natěsno. nám sedí napevno, fakt super. 🙂

kalista
30. apr 2012

@aanetta mam aj aj, ale klip potrebujem na plusko tusim 3?

boska79
30. apr 2012

@face nevies ake je to gesslein? je penove? ci pevne? vobec netusim... a ked sa sklada kocik, treba ho davat dole?

sandy84
30. apr 2012

Ak by som chcela dat 3meacne dietatko do bugaboo bee plus, da sa dat do uplneho lahu? Nosili ste niektora takto take male babatko v tomto kociku? Chcem ho kupit, len sa neviem rozhodnut, kvoli chrbtici,a by sa dietatku nieco nestalo?

face
30. apr 2012

@boska79 to gesslein neznám. já plusko vůbec neskládám, tak ani nevím, zda se musí dávat pryč. 🙂

face
30. apr 2012

@sandy84 zkoušela jsem dát do Pluska malou už v těch 3-4 měsícíh, ale u nás jsou všude kostky, takže to s ní hrozně drncalo, takže až do roka jsem jezdila jen s Camem a Plusko měla jen jako podvozek pod autosedačku. Ale na rovné plochy je podle mě Plusko klidně i pro mimi. 🙂 Nejde do úplné roviny, ale je to takový skoro leh.

sandy84
30. apr 2012

@face dakujem, pomohla si mi. 🙂 😉

boska79
30. apr 2012

no..madlo ohybne som nasla od gesslein... 1500czk...fuuu..neako moc, nie? ale uz len musim zistit, ze ci to je to"lepsie" na beecko..

ivett
30. apr 2012

@gabina_84 já organizér mám a přijde mi super, nevozím ho na plusku vzadu na té zádové opěrce, měla jsem ho tam chvíli, ale blbě se do něj leze, když je zádovka sklopená, tak jsem ho měla chvíli na rukojeti, mě nepřekáží, ale věřím, že někomu může, pak jsem ho měla chvíli na bohu konstrukce vedle sedáku, tam byl pro mě nejlepší a nejpohodlněji přístupný, ale hrabe mi v něm dcera 😀 takže ho vozím zpátky na rukojeti a v pohodě...vleze se tam všechno nejnutnější, mě přijde velký akorát 😉