• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
a co se týče madla gesslein, mám ho, občas používám, ale mě klouže dolů, tak na to moc nemám nervy :grinning: navíc malá z kočárku furt leze tam a zpět, takže hos tejně furt odepínám, je ale podle mě lepší než chicco, to mi tam strašně pevně drželo a stahovalo to tu konstrukci...gesslein je navíc polohovací a dá se s kočárkem složit a když ho sundáte, tak se dá složit na 3části, jakoby ho prostě stočíte do klubíčka a hodíte pod kočár a nikde nic netrčí, chicco je pevné, rovné a v košíku dole dost zavazí teda...
30. apr 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivett dakujem :slight_smile:)
30. apr 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista Clip na plusko cislo 3.
30. apr 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 je to konkretne madlo na Gesslein Swift....Maju ho v obchode v BA For baby za 19, 90 E.......
30. apr 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 dik,skusim pozriet-maju myslim aj v nr predajnu. To je to ohybne? Nechapem potom tu cenu v cechach..
30. apr 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 http://www.forbaby.sk/index.php?mod=page&id=38 toto je ich stranka, na nete ho vsak neponukaju... To v cechach bolo mozno na nejaky iny typ Gessleina....Swift su take llahke golfky...ano je ohybne.....ale neviem ci sa da zlozit aj s nim, baby pisu ze hej....drzala som ho raz v rukach.....Hlavne super drzi, ked mas babo k sebe..to je jeho naj vyhoda....Chiccove drzi, iba ak mas babo od seba...
30. apr 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandy84 ja som mala v plusku mojho maleho 2 mesacneho vobec mi nevadilo, ze to nieje uplny lah a malemu sa v nom lubi. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista :wink: :wink: :wink: aj moja mala ho ma veeelmi rada, ja mam pod nou spodok z cocoon vlozky a co sa tyka polohy podla mna je uplne ok :wink: :wink: :wink: :wink:
30. apr 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandy84
Ja som malého dala ked mal 14 týždňov do bee+ presne v takomto ročnom obdobi lebo vanicku cameleon odmietal kvôli dlhopretrvávajucim soplikom,nenosila som ho ani v tej cocon vlozke lebo bolo teplo,ja som mu dala na spodok len tak zav.s kokosovo vyplnou aby ho netlacili popruhy ani som ho nepriputala ved som chodila po chodníkoch a nie poliach a je zdravý,spokojný,bez pokryvenej chrbtice...
V Bgb športovom bol skruteny a stratený-lebo ten je dost široký..
1. máj 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivett Moc děkuji za zkušenost - už jsem ho objednala.....stále ty drobnosti nosím po rukách, nebo ve stříšce a prostě - snad se to užije ;) a zbytek větších věcí naházím dolů..... moc děkuji za zprávu :slight_smile:
1. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina_84 dekuju za odpoved,už jsme to naštestí vyřešili,kočárek jsme kupovali v Malvíku a už jsme je tam v lednu reklamovali a jejich přístup katastrofálni :angry: ,podle vyjádření prodejce,žádná vada,tak jsem se dozvedela,že babypark je oficiálni dovozce tak jsem jim volala a jejich přístup užasny,behem 5 min byla závada pryč.přesne jak si psala stačilo tam dát jen ty vložky a kočárek funguje... :slight_smile:
2. máj 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz som sa pytala, ale ziadna odpoved .... Neviete mi pls. poradit nejaku plastenku proti dazdu? Okrem originalu ... :wink:
2. máj 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tara- kup si nejaku universalnu,ta urcite bude pasovat...
2. máj 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Veci na predaj patria do bazaru”
2. máj 2012 o 21:32 • vikiba
@kilian dakujem, vyskusam :wink:
2. máj 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Veci na predaj patria do bazaru”
3. máj 2012 o 20:21 • kilian
Jade Green na cameleona by som mala tiez....este ani raz pouzity-pre mna je farba velmi chlapcenska....
4. máj 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby Expo vo viedni uz zacala.bugaboo cameleon neon Pop maju vystaveny tiez.:wink:
4. máj 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian ako sa lubi neon pop? Mna moc neoslovil, ale v reale ?????
4. máj 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista maju nanho dobru cenu....da sa hned kupit.

A nove denim je tiez na svete......uplne tmave az cierne....
4. máj 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
je este mozne zohnat niekde Missioni na Cam?
4. máj 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista ano.ja som si v pondelok objednala a dnes mi doslo!!!!
4. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ja teraz dražím cez ebay off white breezy striešku na cam...ak by to nevyšlo, pls nevidela si v obchode?
4. máj 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel pred tyzdnom som predala moju.:frowning2:pockaj pozriem sa .
4. máj 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel v dohnali maju posledny kus offwhite breezy.
4. máj 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian ahoj, prosim ta maju tam aj toto?konkretne bee ma zaujima. Dik
4. máj 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@elelel toto bolo osobne vyrobene pre nejaku hviezdu...nebolo nikdy na predaj ani v ponuke. :wink:
4. máj 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
teda, ty si ale informovana :slight_smile: dakujem pekne za info a som rada, aspon usetrim, lebo to by som musela mat! :slight_smile:
4. máj 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elelel pre Douzen Kroes to bolo specialne vyrobene. :wink:
4. máj 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok