• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
@kilian ano, uz som si to nasla :wink:
4. máj 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Baby, inak ten neon pop je podla mna otrasny...
4. máj 2012 o 17:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka1987 mna tiez akosi moc nie
4. máj 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja by som len tie kolesa z neho chcela,ale bohuzial sa nedaju zvlast objednat.
4. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian aj mna na nom zaujali len tie kolesa
4. máj 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian neviete mi poradit ci sa vanicka v bugaboo da polohovat?
4. máj 2012 o 20:37  •  čaká bábätko, termín má v júni 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalilali chrbatik zvlast nie,len cely ram. @bebel ma niekde Foto,kde to vidno.
4. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian nove denim beecko???? ooooooooooo. nemas foto? oooooooo, oooooooooo. to ako pre mna. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. máj 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 zatial len cameleon ma nove denim...ale nepaci sa mi,uplne cierna riflovina.neskor ,ked budem mat cas,hodim Foto.
5. máj 2012 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian dakovala popredu :sunglasses: a konstrukcia je strieborna ci cierna?

videla som denimove co sa predava teraz, ta sedacka je super denimova, ale strieska farebna je na nom krajsia. ... alebo potom cele cernocernee..

a ze ake jednoduche vybrat kocik, ked je tolko moznosti...
5. máj 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska79 strieborna konstrukcia je na novom cameleone denimovom.ale zaujimave je,ze doteraz mali denim oznacenia 007,red denim a potom vysiel 107.a tento novy ma oznacenie len denim 2012.ked sa dostanem k PC poslem fotku,teraz som len na Telefone...

Ja mam tiez to denimove plusko na ciernej konstrukcii a tiez mam k tomu radsej farebne striesky.
5. máj 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiliandakujem. to all black bude lepsi.. a ked zatuzim po denime, da sa kupit sedadlo
5. máj 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boska79 aj ja si myslim.....
5. máj 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,toto si nemozem odpustit a musim vam to ukazat!!

to babo nema este ani dva roky. :confounded: :confused:
5. máj 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian nepaci sa mi ten novy denim, strasne tmave a smutne...preco nespravia nejaky trendy modry denim, ako na to obrazku pre tu modelku??? A to babo, tak to je ina buchticka.... :grinning: Chcela by som vidiet rodicov.... :grinning:
5. máj 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To babatko je v kociku bugaboo bee plus? lebo mi to nepripomina ten kociarik..ale to sa len pytam, nic v zlom, ja som ten kocik dnes videla naozaj po prvy krat. A nas syncek je tiez riadny buchtosik, takze je prepoklad, ze bude tiez takto vyzerat.
Ak ma kocik ciernu konstrukciu, nemoze sa ta konstrukcia nejak velmi nahriat a popalit dietatko? nemam s tym skusenost...
5. máj 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som ho bola pozriet v auparku, a je parady ten kociarik aj manzel schvalil. Neviete este o nejakom kamennom obchode v BA kde ich predavaju, okrem auparku?
5. máj 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandy84 to je cameleon...
5. máj 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian dik, uz som sa zlakla ze potom z toho nic. Nemas este nejaku fotecku kde sedi take vacsie babatko ale bee +?
5. máj 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, mám bee + a musím říct, že jsem nepoznala lepší kočárek, syn v něm jezdí od 1 roku, ted mu jsou 2 a neřekla bych, že mu je malý.. naopak
5. máj 2012 o 16:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandy84 prosim ta v auparku mali vystavene na predajni beecko? Ja som tam bola minule a mali len cameleon a predavacka povedala, ze teraz ani nebudu mat bee+ na ukazku :unamused:
inak tu mas 3 rocne dieta v beecku http://mummysmiles.com/baby-products/bugaboo-bee-a-stroller-review-and-new-limited-edition-colours/
5. máj 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandria Ahoj, mali v auparku posledny kus, ten s ciernou konstrukciou, tak ak chces tak tam bezkaj, kym nekupim ja :D Ti poviem, som bola prekvapena, aky je lahucky a krasny aj manzel odobril, a to som sa cudovala, lebo stale ofrflal moj vyber kocika, ale tento hned, ved vezmi....
5. máj 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandria Ten pan predavac hovoril, ze teraz pred tyzdnom prisniesli asi 10 kusov a ze 9 uz posli a tento ostal. Dopyt po nom je. Aj som bola na ihrisku a jedna mamicka ho mala, tak som len poskulovala a ked isla na kockovi chodnik tak som nepocula ziadne cerkotanie.
5. máj 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandy84 ja mam objednany z babycare dojde o tyzden, uz sa nemozem dockat :slight_smile:
5. máj 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandria ja som tiez rozmyslala nad tym,ale vaham kvoli pripadnej reklamacii.
6. máj 2012 o 03:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandy84 tak co tu baby spominali, reklamaciu ti vybavia aj v cechach, alebo sa to da riesit cez oficialnu stranku bgb
6. máj 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, aky je rozdiel medzi novym a starym BGB fusakom? Viem, ze sa to tu uz riesilo, no nechce sa mi to hladat. Dakujem!
8. máj 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka je o nieco hrubsi,teplejsi.a je univerzalny na vsetky BGB kociky..
8. máj 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok