Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
9. máj 2012

@home1 Super......ten moj asi uz pojde tiez do prec...... to ano , tie svetle striesky sa trosku spinia...Ta pink pre dievcatka je naj...podla mna...a na nej nevidno az tak spinu....

lentila.g
9. máj 2012

@home1 ked objednas nad 400 tak je Pošta zdarma,ale ja objednavam viac menej preto že na SR nebolo
Kde kupovať a teraz uz mám asi vsetko okrem stupatka pre staršieho ale zatiaľ Stokke stupatko bude stačiť pokial sa kocik osvedčí

lentila.g
9. máj 2012

@tanija133
Ty si kúpila maclaren xt nakoniec?ja uvažujem že o rok by som pre
Staršieho na dovolenku ho kúpila,tak že či je provnatelne po jazdných vlastnostiach s bee+,

tanija133
9. máj 2012

@lentila.g ano ,kupila, ale pride mi az buduci tyzden....tak ho nemam este odskusany....Ocakavam od neho vela...viac ako od Bee...co som pocula nazory bab co mali aj,aj.... tak vraj su jazdne vlastnosti lepsie ako u Bee,...a strieska sa da stiahnut az k madlu, ma UV 50 a nepotrebujes ziadne clony...Tak uvidiiim... 😉

home1
9. máj 2012

@tanija133 ano ta pink je nadherna,tá farba je moja srdcovka 😵 😵

marulka83
9. máj 2012

Zienky,prosiiiim ,poradte mi. potrebujem kupit kocik hlavne kvoli castemu cestovaniu lietadlom. Planujem kupit novu Bee,aky mate nazor? Je to fajn maly kocik? Dakujeeeeem

lentila.g
9. máj 2012

@tanija133 hmm dosť mi vrta v hlave pre staršieho,len ja mám teraz na ceste Stokke a chcem ho
Skúsiť či sa osvedčí a do akého veku a rozhodnúť či nechám pre staršieho bee alebo vymenime za maclaren.len keď bee je srdcovka

andrea999
10. máj 2012

ahojte...kupovali ste niektorá doplnky na bugaboo z kočíky sk? majú teraz niečo na sklade alebo je všetko na objednávku? napr. slnečná strieška,podložka,organizér...ja som objednávala pred časom slnečnú clonu na cam.
a objednávku mi stornovali ...vraj " ani pri maximálnom úsilí nie sme schopní Vám dodať tovar, ktorý ste si
objednali" ..tak neviem,nemám ani chuť tam volať,hlavne že majú na stránke super výber ☹

hanahana7
10. máj 2012

@ivett @martinano @lentila.g baby velmi pekne vam dakujem 😉 takze musim pozhanat staru podlozku(ruzovu chcem, alebo bielu-teda off w.)alebo teda novu a mozem ju davat aj do Cameleooonka..
co sa tyka dovolenky, tak ja nechcem tu striebornu strechu-lebo vlastne to nie je len ze UV?? ja mam tu striebornu strechu na Cameleon a podla mna netieni..jedine ze je to iny material na to Beecko..a nechcem tu striebornu na Bee lebo mam missoni strechu a teda snad ju nebudem davat dole 😎 ..tak preto si musim tu strechu nejako predlzit ak by tam mala spala napriklad..tak ze by som nejaku tu pripinaciu clonu pouzila(kamoska poradila od Bria ale neviem ci by isla dat na Bee-ci by sedela) co myslite? ci je nieco lepsejsie? http://www.bambini.sk/sk/7450/116/brio-slnecna-... .Alebo teda mala bude aj tak v tieni.. Co sa tyka slnecnika tak ten ja neznasam..Mala som ho este davno pri prvom dietati na Cameleone a nervy prenervy som mavala nanho..skoro aj letel kade lahsie..Na Cameleone som mavala letnu striesku este pri prvom no teraz ju uz kupovat nebudem..pride mi zbytocna..lebo tiez netienila-resp.tusim svietilo slnko cez tie priesvitne miesta..jedine ze je vzdusnejsia..Dakujem kocky. ak si budem objednavat tak asi tiez z nemecka a s kamoskou..dvom sa lepsie oplati..ze si rozdelime postovne aspon..

tanija133
10. máj 2012

@lentila.g uvidis, mas druheho chlapca na ceste, verim ze sa k nemu k Macuskor ci neskor dopracujes, aj cez Stokke aj cez Bee....neda ti to nevyskusat.... 😉 aj pre mna je Bee srdcovka....ale Mac tiez musim mat....a 3 kociky doma mat nechcem...tak jeden pojde prec, uvidm pootom ktory... 😉

slucky
10. máj 2012

Ahoj, jakou přebalovací tašku máte na Cameleon? Nemůžu si vybrat...díky

evuliki
10. máj 2012

Ahoj dievcata,uz dlho polujem po BGB bee,myslite,ze je to vhodne aj pre novorodenca??? Viem,ze sa tam da dokupit ta vlozka ako spacak,alebo co to je 😅 Ale ci sa to nahodou nezosuchuje,kedze to nie je take pevne,ako vanicka. Budeme mat babo na zimu,nastastie po starsej dcerke mam este Quinny buzz,tak mozno na zimu vyuzijem skor ten...
Tak teraz neviem,ci mam vobec kupovat ten cocoon alebo nie 😕

drake
10. máj 2012

ahojte baby
mam bugaboo bee plus
chcem sa opytat ci ste niektora davali podlozku pinkiee do bgb bee plus? ako to ide cez tie pasy?

inak moja skusenost so slnecnikom: mam origos bgb ale teda nieje to ziadna slava 😒 podla mna zbytocnost radsej by som kupovala clonu,ten slnecnik ma jedinu vyhodu ked sedkam na teraske popijam kavicku a dieta mi sladko spinka a ja s nou nemusim tocit 😀 😀 😀 😀

bebel
10. máj 2012

@slucky oilily

@evuliki ja by som si buzz nechala a bee+ kúpila ako šporťák.

@drake ja som jej písala pri objednávke, aby urobila otvory pre bee+....

hanahana7
10. máj 2012

@drake myslis ci sa to zmesti-ci pimkie podlozka ma dostatone velke otvory? alebo ako sa odopinaju tie pasy na bee? bo pasy idu tak troska blbsie..ale prisla som na to..podla navodu som musela 😀 ..
ak bude treba-ak nevies odopinat tie pasy tak ti to pojdem pozret a napisem.

hanahana7
10. máj 2012

@drake ja som mala podlozku pimkie do vajca este..ale nebola som spokojna..podla mna troska nekvalita..sa mi to prave v tom otvore prethlo..ako som tom davala prec v rychlosti..proste je to len taka latocka a vnutri molitan..bojim sa ze by sa mi tam mala v lete potila.preto chcem asi najlepsie original bgb podlozku..ale to je len moj nazor 😉
neviem kolko stoja tie pimkie..

hanahana7
10. máj 2012

ahaaaa..az teraz vidim ze bebel uz pisala 😅

drake
10. máj 2012

@hanahana7 no ja mam pinkie podlozku,mala som ju v quinny buzz,ale neviem tie pasy rozobrat 😀 😀 😀 aby som to prevliekla
ale kaslem uz nato dala som na bazar a ked tak dam usit,alebo kupim nieco 😕 😵

hanahana7
10. máj 2012

baby mate teda niektora tuto strechu na bee? ja sa obavam ze ta spodna cast nebude tienit..a teda hladam clonu aby tienila..lebo to strieborne(co aj tieni ) je vlastne len po uroven strechy-ci jak to mam napisat..nizsie uz to je len taka ta sietka a ta netieni..(lebo ja mam na Cam tu sietku striebornu co sa pripaja k strieske-ale teda malej cez to svieti slnko...) hm???

hanahana7
10. máj 2012

@drake ale ved sa to nauc..aj tak to budes potrebovat ked budes fusak davat 🙂)) zas neni to take hrozne!! to len tak vyzera prvy krat 😀

hanahana7
10. máj 2012

@drake ale teda je pravda..ja ked som to riesila tak cele beecko skoro letelo von oknom od nervov 🙂)) aj celkovo skladanie kocika ked je babo otocene ku mne.. 😀

ivett
10. máj 2012

@hanahana7 já tohle mám a kryje to víc než normální střecha, protože ta je jen na dvě části, tohle je na tři protože jedna část, ta nejblíž zad jde sepnout nebo odepnout zipem a prodloužit, takže jakoby o jednu část je delší než standard stříšky + je tam ta moskytiéra, co sahá až k sedáku...je to z UV matroše, takže do slunka prý super, já ji mám novou a nepoužitou, nevyužiju ji a prodávám ji...

ivett
10. máj 2012

@drake já podložku pinkie měla a žádná sláva, víckrát bych ji nekoupila, ale do Bee i pluska sedí dobře...

drake
10. máj 2012

@hanahana7 ze diky 😀 😀 😀
do zimy mam cas na fusak 😀 😀 😀 a ked nepojde po dobrom................... 😅 😅 😅

no a skladanie.hm tak v prvy den mi to neslo tak som ho cely zlozeny dala do auta 😀 😀 😀 potom vecer som sklaldala ako drak cize ani mi nevrav ze sa to da skladat aj inak ako otocena sedacka ked je odomna 😕 😕 😕

drake
10. máj 2012

@ivett ja som ju moc nepouzivala v quinny cize ju neviem ohodnotitmale napriklad s dekou som spokojna a dokonca sa mi da super pripnut aj na bee 😉
ale teda mas nejaky typ na podlozku a deku? nieco pekne a dobre?

drake
10. máj 2012

pridam sem foto so slnecnikom,nechcem nikoho odhovarat,ale podla mna ee
nieje to pekne a ani prakticke podla mna 🙄 🙄 🙄

ivett
10. máj 2012

@drake bee+ se určitě dá složit po obou směrech 🙂 a k podložce, já mám origoš tu starší verzi a sedí perfektně, jinou bych nechtěla a mám i slunečník, no je to asi stejně na nic, jako ta stříbrná stříška, akorát je to méně vidět, my ho stejně používáme jen když malá na dovči usne, takže ne moc často 😀
deku mám od emitexu se šňůrkama na přichycení, je teplá a dobrá, stači mi a na zimu mám fusak...

drake
10. máj 2012

@ivett musim skusit ked ja som sa to bala aj zlozit 😀 predsa len nestoji ten kocik malo a pri mojom stasti by hned nieco odletelo 😅
a nanoznik je aky najlepsi?

hanahana7
10. máj 2012

@drake ja som beecko kupila v zime a teda poviem ti to bola morda ho zlozit 🙂))) lebo tam bol fusak cize som na jednej nohe skackala a nevedela som trafit nohou na kocik ked som to potrebovala nohou tlacit..a skoro som vzdy capla na zem..tak som to vzdala..a zacnem ho pouzivat az teraz..bez ziadnych fusakov a pod...
perfektna vec je ten deka-fusak(ale to na jesen, resp.nie v lete) znacky buggysnuggle http://www.buggysnuggle.com/ lebo tam su suche zipsy a to das krasne cez pasy...som bola nadsena 😀 😀 😀

hanahana7
10. máj 2012

@ivett dakujem krasne za odpoved.zatial si nie som ista ci tu striebornu "onu" chcem..ale dakujem.
lebo este chcem vyskusat normalne clony..co len pripnem na missoni strechu..