• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
caute kocky, neviete nahodou kolko stoji denim bee+ u dohnala alebo v babyone vo viedni? len orientacne...d.
15. máj 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, neviete nahodou kolko stoji denim bee+ u dohnala alebo v babyone vo viedni? len orientacne...d.
15. máj 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicushka tak ak si ju otvorila požiadaj admina, nech ti nechodia odpovede alebo zatvorí tému a otvorí sa iná.
15. máj 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanahana7 proč? já je kupovat nebudu :slight_smile: třeba by ti je poslali na slovensko :wink:
15. máj 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam modru ten starsi model, kupovala som ju len, aby som si urobila strih, cize je nepouzita a predavam
15. máj 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face jaaaaj ja som zle pochopila ze ty si si odtial kupila :slight_smile:
15. máj 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, odporucila mi kamoska hanahana7 , ze len staru podlozku do bee musim mat :pensive: Tak musim pozhanat tu medzi vami dievcatami.
15. máj 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, este je ten starsi model tuto v inzercii ,ale cervena a pouzivana :wink: :wink:
15. máj 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanahana7 nene, mám jen tu jednu růžovou :slight_smile: ale fakt je fajn, mě přijde, že sedí pěkně, hlavně, když jsou vytažená záda i nožičky na max. Jediné, co mě překvapilo, že už není oboustranná jako ten starý typ, to je škoda ...
15. máj 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. máj 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
fakt je vacsiiii a o dost:slight_smile:))) aj sirsi vsak? to mas all black a k tomu denim striesku?
15. máj 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista super to vyzera.ten novsi cocoon je ale ovela vacsi ako ten stary....
15. máj 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian :wink: :wink: :wink: no ved to, ja mam ten starsi model a aj tak je to bozskaaa vec :wink: :wink: :wink: :wink: , no ale ten novsi model je sirsi a aj vacsi, hmmmmmm
15. máj 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka aj striesku, aj cocoon a urcite je väcsi, hlavne sirsi
15. máj 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian ja mam aj modry a ten je malinkyyyyyyy
15. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista prosim tao kolko je dlhsi a sirsi? daakuujeemm
15. máj 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka zajtra to checknem a pisnem Ok :slight_smile: este ma vyhodu, ze je pevnejsi ako latkovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved dobehni okuknut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face ja teda mozno budem mat staru bielu a ruzovu si kupim neskor novu-tu by som mohla mat pekne v ciernom cameleone..mam ulozenu tu tvoju fotku vasho beecka..velmi sa mi to paci.. :dizzy_face: super to vyzera..len ja uz mam missoni tak kaslem na strechy..mozno o rok :grinning:
16. máj 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista kalista krasne mate beecko :dizzy_face:
16. máj 2012 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista naaadhera!
16. máj 2012 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanahana7 ale však môžeš mať všetky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som škrečok hrabivec nenažraný :sunglasses: Navlečený mám Missoni . :wink: , a preto suším doma komplet canvas oranžový set, ružový, limetkový, denimový, 2 šité striešky a čoskoro nám pribudnú 2 letné . :grinning:
16. máj 2012 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kalista ja sa neviem vynadivať ako to super vypada ta denim zostava spolu s čiernou konstrukciou.mna tieto kociky zrujnuju po psychickej stránke a muža po finančnej :sunglasses:
16. máj 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bebel ja to uplne chapem..ano mozem mat..ale viem ze by to tak dopadlo..ze missoni navleceny a ostatne po skriniach :slight_smile:) lebo kebyze mam iny navleceny tak zas oduvam hubu ze missoni trci doma :slight_smile:)))) a hlavne uz sa mi nechce menit..ked mas dve a viac deti uz sa ti nechce s tym serkat tolko :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
a keby som sem nezacala fcul chodit a nevidela vase fotky tak mam pokoj svaty!!!! ale teda rezervovali sme dovolenku takze uz rozmyslam co a jak... :grinning: a zacinam sa tesit..tak preto ma to draplo..ze vymyslat nieco...
16. máj 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista ja ked som objednavala v zime bee tak som aj rozmyslala na riflovym (k missoni) ale bala som sa ze ta riflovina je moc tmava-taka az do cierna..nechcela som riskovat..ale opak je pravdou..je krasny..ale uz sa nezblaznim! keby som mala chlapca tak by ma to viac serkalo ze ho nemam :slight_smile:))))))
16. máj 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel a bojim sa nieco predavat aj ked to nepouzivam-lebo vsak URCITE by som to potom potrebovala! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: och..ale mi je dobre! koniec koncov..ze taketo pucacinky riesim...
16. máj 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pardon..prkotinky tam malo byt :sweat_smile:
16. máj 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Veci na predaj patria do bazaru”
16. máj 2012 o 10:04 • drobcek24
@hanahana7 @bebel no to mi prezliekame poctivo!!! Toť foto za 2 týždne :grinning: :grinning: :grinning: a s Bee to nieje inak, to už máme asi 5 striešok :dizzy_face: ešte súrne potrebujeme Missioni :sunglasses:
16. máj 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok