Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tucika
15. máj 2012

caute kocky, neviete nahodou kolko stoji denim bee+ u dohnala alebo v babyone vo viedni? len orientacne...d.

tucika
15. máj 2012

caute kocky, neviete nahodou kolko stoji denim bee+ u dohnala alebo v babyone vo viedni? len orientacne...d.

bebel
15. máj 2012

@cicushka tak ak si ju otvorila požiadaj admina, nech ti nechodia odpovede alebo zatvorí tému a otvorí sa iná.

face
15. máj 2012

@hanahana7 proč? já je kupovat nebudu 🙂 třeba by ti je poslali na slovensko 😉

duplicka
15. máj 2012

ja mam modru ten starsi model, kupovala som ju len, aby som si urobila strih, cize je nepouzita a predavam

hanahana7
15. máj 2012

@face jaaaaj ja som zle pochopila ze ty si si odtial kupila 🙂

reisi
15. máj 2012

Ahojte, odporucila mi kamoska hanahana7 , ze len staru podlozku do bee musim mat 😔 Tak musim pozhanat tu medzi vami dievcatami.

duplicka
15. máj 2012

baby, este je ten starsi model tuto v inzercii ,ale cervena a pouzivana 😉 😉

face
15. máj 2012

@hanahana7 nene, mám jen tu jednu růžovou 🙂 ale fakt je fajn, mě přijde, že sedí pěkně, hlavně, když jsou vytažená záda i nožičky na max. Jediné, co mě překvapilo, že už není oboustranná jako ten starý typ, to je škoda ...

kalista
15. máj 2012
duplicka
15. máj 2012

fakt je vacsiiii a o dost🙂))) aj sirsi vsak? to mas all black a k tomu denim striesku?

kilian
15. máj 2012

@kalista super to vyzera.ten novsi cocoon je ale ovela vacsi ako ten stary....

duplicka
15. máj 2012

@kilian 😉 😉 😉 no ved to, ja mam ten starsi model a aj tak je to bozskaaa vec 😉 😉 😉 😉 , no ale ten novsi model je sirsi a aj vacsi, hmmmmmm

kalista
15. máj 2012

@duplicka aj striesku, aj cocoon a urcite je väcsi, hlavne sirsi

kalista
15. máj 2012

@kilian ja mam aj modry a ten je malinkyyyyyyy

duplicka
15. máj 2012

@kalista prosim tao kolko je dlhsi a sirsi? daakuujeemm

kalista
15. máj 2012

@duplicka zajtra to checknem a pisnem Ok 🙂 este ma vyhodu, ze je pevnejsi ako latkovy 😝 ved dobehni okuknut 😵 😵 😵

duplicka
15. máj 2012

@kalista 😉 😉 😉 😉 😉

hanahana7
16. máj 2012

@face ja teda mozno budem mat staru bielu a ruzovu si kupim neskor novu-tu by som mohla mat pekne v ciernom cameleone..mam ulozenu tu tvoju fotku vasho beecka..velmi sa mi to paci.. 😵 super to vyzera..len ja uz mam missoni tak kaslem na strechy..mozno o rok 😀

hanahana7
16. máj 2012

@kalista kalista krasne mate beecko 😵

hanahana7
16. máj 2012

@kalista naaadhera!

kalista
16. máj 2012

@hanahana7 dakujem 😉

bebel
16. máj 2012

@hanahana7 ale však môžeš mať všetky 😝 ja som škrečok hrabivec nenažraný 😎 Navlečený mám Missoni . 😉 , a preto suším doma komplet canvas oranžový set, ružový, limetkový, denimový, 2 šité striešky a čoskoro nám pribudnú 2 letné . 😀

lentila.g
16. máj 2012

@kalista ja sa neviem vynadivať ako to super vypada ta denim zostava spolu s čiernou konstrukciou.mna tieto kociky zrujnuju po psychickej stránke a muža po finančnej 😎

hanahana7
16. máj 2012

@bebel ja to uplne chapem..ano mozem mat..ale viem ze by to tak dopadlo..ze missoni navleceny a ostatne po skriniach 🙂) lebo kebyze mam iny navleceny tak zas oduvam hubu ze missoni trci doma 🙂)))) a hlavne uz sa mi nechce menit..ked mas dve a viac deti uz sa ti nechce s tym serkat tolko 🙂)) 😀 😀 😀
a keby som sem nezacala fcul chodit a nevidela vase fotky tak mam pokoj svaty!!!! ale teda rezervovali sme dovolenku takze uz rozmyslam co a jak... 😀 a zacinam sa tesit..tak preto ma to draplo..ze vymyslat nieco...

hanahana7
16. máj 2012

@kalista ja ked som objednavala v zime bee tak som aj rozmyslala na riflovym (k missoni) ale bala som sa ze ta riflovina je moc tmava-taka az do cierna..nechcela som riskovat..ale opak je pravdou..je krasny..ale uz sa nezblaznim! keby som mala chlapca tak by ma to viac serkalo ze ho nemam 🙂))))))

hanahana7
16. máj 2012

@bebel a bojim sa nieco predavat aj ked to nepouzivam-lebo vsak URCITE by som to potom potrebovala! 😀 😀 😀 😀 och..ale mi je dobre! koniec koncov..ze taketo pucacinky riesim...

hanahana7
16. máj 2012

pardon..prkotinky tam malo byt 😅

drobcek24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalista
16. máj 2012

@hanahana7 @bebel no to mi prezliekame poctivo!!! Toť foto za 2 týždne 😀 😀 😀 a s Bee to nieje inak, to už máme asi 5 striešok 😵 ešte súrne potrebujeme Missioni 😎