• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

6. decembra 2017 
@kalista jj, to se musí :grinning: nádhera :sunglasses:
16. máj 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalista waaaaw!!!!! a to prostredie kraaasne! no umelecky zazitok! :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
16. máj 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Cistili ste niektora tu striebornu striesku na Bee+? na stitku je napisane, ze sa to nesmie prat, tak preto sa pytam. Kupila som si z bazaru a je trochu spinava, chcem to vycistit no neviem ci mozem:sweat_smile:
16. máj 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.aj ja si chcem kupit bugaboo bee,ale nasla som ho na strane SOI.KOPIRUJEM

Detský športový kočík "Bugaboo", pôvod: Taiwan
Poradové číslo: 3881
Prijaté opatrenia: dobrovoľné opatrenia - informovanie spotrebiteľov
Typ: Typ "Bee"
Riziko: riziko vonkajších poranení
Oznámenie od členského štátu: Holandsko
Číslo notofikácie oznámenia/rok: 0764/2009
co si o tom myslite?
17. máj 2012 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liinda podle mě o nic nejde, navíc je to snad 3 roky staré, takže bych se toho fakt nebála...stejně jako se může dítě poranit na Bee se může poranit na kterémkoli jiném kočáru...
17. máj 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivett mate bee?a ste spokojna?no ja som si ho uz rezervovala a u jednej pani takze ho urcite beriem.a vidim,ze
@ivett kopu mamiciek pise ze su spokojne tak myslim ze to bude v pohode :slight_smile:.len ma to zaskocilo,taky oblubeny kocik.
17. máj 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liinda měla jsem staré Bee, teď mám Bee+ a jsem spokojená, byla jsem i s tím předchozím modelem, určitě by mě to neodradilo od jeho koupě :slight_smile: Je to jeden z nelejhčích a nejsnadněji ovladatelných kočárků, pro dítě dost prostorný, super skladný, odpružený, podle mě fakt jednička ve své kategorii, lepší městský kočár/golfky jsem nenašla :slight_smile:
17. máj 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivett dakujem.ja som tiez mala vela kocikov a som bola velmi spokojna tfk buggsterom je aj cenovo :dostupny.len malicka ma len 4 mesiace a neda sa otacat sedacka.a kym je taka malinka je mi lepsii bugaboo.len sa obavam toho skladania.zdal sa mi dost velky a manzel ma vzdy plny kufor naradia.tak hadam sa nejako popraceme cela rodinka. :slight_smile:
17. máj 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liinda po složení moc velký není, teda ne na délku, většina "golfek" je právě úzkých a dlouhých po složení, Bee je na placku, tzn. je placatý, krátký, ale trošku širší, nicméně pořád nejskladnější kočár, jaký jsem měla :slight_smile:
17. máj 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate niektora na bgb bee plus tento organizer?ake to je? dobra vec? zide sa ?
17. máj 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake já ho mám a peněz za něj nelituji, tohle a origoš podložka mi přijdou jako super věc a nelituju, že jsem je koupila, na rozdíl od nějaké stříbrné střechy apod. :slight_smile:
17. máj 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drake Veron, ak by si kupovala ten organizer, tak daj vediet, aj ja nad nim vazne rozmyslam, ze by sme kukli nieco spolu...
17. máj 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@drake veronika, ja to mam, predam, ak chces...v zivote som to nepouzila :slight_smile:
17. máj 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nattaly8 ja chcem, ja chcem
17. máj 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mvranka jeej, ake lahke...oukej :slight_smile: musim kuk, co to stoji, ja si to uz ani nepamatam :slight_smile:
17. máj 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nattaly8 a preco to nepouzivas? nie je to dobre? mne sa to lubi, lebo niekedy mi je velka taska zbytocna a nepaci sa mi ked mi visi na tych hacikoch jak taky obesenec :frowning2: kazi to celkovy dojem :grinning:
17. máj 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mvranka pre mna je to moc male, ja som to nevyuzila, ale niekto, kto potrebuje nico taketo, ze len von vybehnut s kocikom, klucami a mobilo, je to idealne
17. máj 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nattaly8 no presne take teraz potrebujem, lebo vacsinou chodim len tu na dvor s detmi
17. máj 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mvranka vlastne ano, pre teba ako stvorene :slight_smile:
17. máj 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dockaj, chcela som byt pod tebou :slight_smile:))) :grinning:
jak volakedy :slight_smile:
17. máj 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby surne zhanam white off alebo pink podlozku do bgb stary typ.dakujem.ak by naaaaahodou niekto chcel predat napr.spolu s kocikom a pod.. :fearful:
17. máj 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi poradiť, ktorá podlozka je lepšia do cameleona? Novy alebo starší model? Ďakujem:slight_smile:
17. máj 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do cameleona by som chcela tu novu..ale osobne som neskusala..len niekde na nete som videla foto..
17. máj 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
podle mě na tom odkaze je jasně vidět, že nejlíp to sedí do donkey, v bee se mi to nelíbí a v cam mi tak ypřijde, že nesedí 100%
každopádně @silviatt do cam bych asi zkusila radši tu novou...
17. máj 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett zdielam totozny nazor, pretoze d.je uzky a oni pisu ze obojstranna a niekde som citala ze stara bola z dvoch odlisnych materialov...ze tato je rovnaka z oboch stran..
17. máj 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g
@ivett
@hanahana7 ďakujem:slight_smile: práve som googlila a našla len 2fotky v cameleone, ta novsia sa mi zda úzka dolu a ta staršia dost široká. Na nemeckej stranke som ich našla za 45€ a všetky k odberu. Uz len vybrať farbu a typ :slight_smile:
17. máj 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silviatt odkial si? aj ja si chcem objednat.nakolko som nezohnala staru :((( ..ak nahodou chces mozme si spolu objednat a rozdelit postovne...lebo tam je tusim 20 euri..mozem to ja objednat.
17. máj 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt jaaaj a ja som z Ba keby nieco
17. máj 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok