Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

duplicka
17. máj 2012

baby je potrebne pri skladani davat dole drziak na napoje na plusku?

face
17. máj 2012

@duplicka není potřeba ho sundavat 🙂

duplicka
17. máj 2012

@face 😉 😉 😉 😉 superrrr dakuuujeeemmmmm

duplicka
17. máj 2012

este ak mozem nemate niekto realnu fotku s novou podlozkou v plusku, mne sa to na foto babyparku nezda zle 😕

boska79
17. máj 2012

@liinda to je o starom beecku, ktore malo nefunkcne brzdy... bgb to riesilo, ze posielalo nahradne diely po zaregistrovani..

liinda
17. máj 2012

@boska79 dakujem.tak to mohli stiahnut a nestrasit 🙂

boska79
17. máj 2012

@liinda tam pisu o starom bee..teraz sa predava bee plus.

liinda
17. máj 2012

ja viem a ten stary si chcem kupit

boska79
17. máj 2012

@liinda tak ked ho budes kupovat, si skus, ci ked zacvaknes brzdu, ci to brzdi na oboch kolesach rovnako.. ci nieje jedno neuvolnene..uz si nepamatam ci ako vyzerali tie upravene brzdy..,

a teda..viem ze je to otazka dopytu... ale ked sa predava takmer dvojrocny kocik za 420€...ked novy stoji do 500... pripadne zohnany lacnejsie este z holandska...tak sa cudujem, ze su ochotny ludia ho kupit...

liinda
17. máj 2012

no ja kupujem rocny za 200.no uvidime ci vsetko bude ok.dakujem za rady
@boska79

boska79
17. máj 2012

urcite rocny? stare bee? .. no drzim palce...

lentila.g
17. máj 2012

@liinda no čo ja viem uz rok som nevidela nikde v ponuke dopredavať staré bee ako nové(v obchode)

ivett
17. máj 2012

@duplicka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=55863459&tab=0 tady je v plusku černá nová podložka, znatelně je užší a kratší na tom sedáku...

ivett
17. máj 2012

@liinda a proč chceš koupit staré bee? nechceš radši plusko?

duplicka
17. máj 2012

@ivett hmmm veru je kratsia ,skoda,lebo to ze je hore sirsia mi neva,ale dlzka nic moc:((

ivett
17. máj 2012

@duplicka a prý není oboustranná, což mi přijde blbé, z vl. zkušenosti vím, když ji dcera zasviní a já ji nemůžu hend vyprat, tak ji prostě otočím a hotovo, takhle bych ji musela furt prát...ta předhcozí je fakt do pluska lepší...

duplicka
17. máj 2012

@ivett praveze vraj je ta nova obojstranna,ale z rovnakeho materialu, ta stara mala z kazdej strany iny. tu som mala doma koli strihu kupenu, ale modru a mam babu🙂)

ivett
17. máj 2012

@duplicka aha, tak to jo, tak jako matroš by mi nevadil, že je stejný, hlavně, že je oboustranná...

duplicka
17. máj 2012

@ivett ale radsej este ksus preverit tuto par stran spat niekto pisal ze ju ma 😉 😉 😉 😉

ivett
17. máj 2012

@duplicka já ji prověřovat nemusím, já ten starší typ mám a právě ho doporučuju víc než ten nový 🙂 teda do pluska, do cam je podle mě lepší ten nový typ...

duplicka
17. máj 2012

@ivett ale mas aj tu novu?

silviatt
17. máj 2012

@hanahana7 a akej farby chces starú? Na akej stranke si pozerala? Som z Trnavy a jasne, ked budu mat, tak môžme spolu objednat.

liinda
17. máj 2012

@ivett mozno neskor uvidime ale momentalne kvoli finaciam.uz pri prvom babatku sa mi pacilo a teraz som povedala ze si ho zaobstaram,

ivett
17. máj 2012

@duplicka němám právě, ale mohla jsem ji mít a jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tu starou...

@liinda jo takhle, no ale ona je otázka, jestli za něco málo víc peněz už neseženeš plusko, přece jen i kvůli doplňkům apod., na staré bee už se to hůř shání všechno...

hanahana7
17. máj 2012

@silviatt staru ja chcem bielu..a novu ruzovu..no tie nove som pozerala ako asi ty..lebo tiez za 45 maju..https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-...

hanahana7
17. máj 2012

no ale chcet mozem 🙄 😝 😀 😕

klarawerder
17. máj 2012

Ahojte baby! Chtěla bych se zeptat, jestli jde na beečko+ koupit nějaké madlo? Malá si na Stokke vykládá nožky na madlo...a na beečku je vyhodí jen bokem a je vidět, že jí tam chybí 😉

klarawerder
17. máj 2012

Ještě jeden dotaz...přemýšlím nad koupí té stříbrné letní stříšky... Mám do ní jít? Využije se? Myslím jako jestli je ten rozdíl mezi ní a normální stříškou opravdu takový, že člověk nelituje zainvestování nějakých 1800 Kč 🙂 Napíšete prosím nějaké zkušenosti, vy, co ji máte?? Díky moc za radu 😉

liinda
17. máj 2012

@ivett no nad tym som nerozmyslala...no vsak uvidime.ked tak sa vzdy da predat...

lentila.g
17. máj 2012

@klarawerder madlo ide tuším z chicco multiway-ale len ked je sedacka v smere jazdy,gesslein swift ( ale to ťažko uz dostať,to je dáke pevne,tuším teraz sa vyrábajú ohybne ak som správne pochopila tu baby na MK) to ide upevniť ked je sedacka v smere i protismere jazdy
Ja striebornú striesku nemám,ja mám skúsenosť dobrú zo slnecnikom,ta strieska sa da stiahnuť o dost dlhšie ako
Klasická,otázne je či malej nebude vadiť vo výhľade