Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

face
18. máj 2012

@klarawerder na českém mimibazaru je úplně nová za 1200,- tak kdyžtak mrkni 😎

ivett
18. máj 2012

@klarawerder madlo na něj pasuje od chicco nebo gessleinu, ale ani jedno nepasuje 100%, s tím madlem to nevychytali, my jezdíme bez něj, malá si už zvykla, kdybys měla zájem, já mám gesslein, zvažuju ho prodat, koupila jsem ho, ale nakonec ho nevyužíváme, je v podstatě nové a mám na prodej na plusko i tu stříbrnou stříšku, taky novou, nepoužitou, kdybys měla zájem, písni do IP 😉
k té stříšce, podle mě to není špatná věc, ale záleží jak se ti chtějí převlíkat stříšky a podle mě je nejvíc využitelná ve spánku dítěte, nevím jak vaše děti, ale my když malá nespí, jezdíme bez střechy 🙂 většinou...

@liinda to je pravda, ale právě, že staré bee se prodává hůř, většina mamin už si radši pár korun připlatí za plusko, protože už se dá sehnat za slušné peníze a je na něj dostupných spousta doplňků...ale já měla i to staré a bylo super, já byla moc spokojená, litovat určitě nebudeš...

liinda
18. máj 2012

dakujem.snad budem spokojna,lebo som uz mala asi kazdy kocik.a cim viac ich mam tym vacsie naroky pribudaju.uz by len mohli vyrobit ku kocikom taky motorcek 🙂 moja mala stale by sa len kocikovala.to by som len zapla a jazdil by dokola 🙂 🙂 pride mi asi az v pondelok tak dam vediet ako som spokojna.

liinda
18. máj 2012

@ivett dakujem.snad budem spokojna,lebo som uz mala asi kazdy kocik.a cim viac ich mam tym vacsie naroky pribudaju.uz by len mohli vyrobit ku kocikom taky motorcek 🙂 moja mala stale by sa len kocikovala.to by som len zapla a jazdil by dokola 🙂 🙂 pride mi asi az v pondelok tak dam vediet ako som spokojna

ivett
18. máj 2012

@liinda kočárek s motorem už jsem viděla 😀

andrea999
18. máj 2012

baby nemáte niekto na predaj bee plus all black,ale super stav...alebo odkiaľ ho mám
objednať,kde sa oplatí? v babyparku je na objednávku,ale ja ho chcem hneď 🙂

silviatt
18. máj 2012

@andrea999 v auparku v ba ho maju k odberu, teda aspon minuly tyzden bol🙂

andrea999
18. máj 2012

@silviatt už nie.. písala som tam,nemajú a nevedia kedy budú mať a v babyparku tiež skor ako za dva mesiace nebudú...ale ja ho chcem na leto ☹ ☹

silviatt
18. máj 2012

@andrea999 škoda🙂 aj ja som nad ním rozmyslala, že ho kúpim na leto. V Brne ho nemajú tiez? Kamoska ho tam skúšala, síce uz 3zyzdne dozadu...

andrea999
18. máj 2012

@silviatt nie nemajú...dodanie je 6-8 týždňov ☹

andrea999
18. máj 2012

@tanija133 ten babyshop vyzerá dobre...a máš skúsenosť? sú spoľahliví?

tanija133
18. máj 2012

@tanija133 ja osm odtial neobjednavala ja mam z Kocikomanie od nas.....ale bay maju skusentosti odtial, z babycare ma asi kazda druha odtialto a z babyshop uz tiez niekto objednavaval...len terza osm si neni ista ci je to Be so streiskou, alebo bez....Niekde to tak robia.....ze predavaju bez striesky....

andrea999
18. máj 2012

@tanija133 díky,tak idem to preštudovať...a kočíkomania je v pohode?

tanija133
18. máj 2012

@andrea999 ,trubka, sama som si napisala.....ja som odtial neobjednavala ,ja mam z Kocikomanie.sk od nas.....ale baby maju skusentosti odtial, z babycare ma asi kazda druha odtialto a z babyshop uz tiez niekto objednavaval...len teraz som si neni ista ci je to Bee so streiskou, alebo bez....Niekde to tak robia.....ze predavaju bez striesky....

tanija133
18. máj 2012

@andrea999 ano, je ok, ja som spokojna, komunikacia bez problemov....len ma trosku vyssie ceny ako inde.... 😉

lentila.g
18. máj 2012

@andrea999
Ja som z my-b.objenavala viackrát,rýchly a ustretovy obchod som nezažila,pokial je na sklade a objednaš v pondelok a zaplatiš kartou uz vo štvrtok,piatok ti môže kurier zvoniť doma(i ked Sr pošta to natahuje,ale ked si budeš sledovať objednávku môžeš si skočiť na postu sama)

andrea999
18. máj 2012

@tanija133 v pohode 😀 tak pozriem aj tú kočíkomániu..kolko by to trvalo..díky moc 🙂

tanija133
18. máj 2012

@andrea999 tak max 2 tyzdne, ja som ho mala tusim doma za tyzden a pol....ved si popozeraj ,porovnaj ceny, a bacha aj na postovne.... 😉

andrea999
18. máj 2012

@lentila.g može byť aj karta? lebo paypal nemám,tak to by bolo ok...idem to pozrieť a poštovné je kolko? ešte som to neštudovala...nemčinu moc nemusím 🙂

lentila.g
18. máj 2012

@andrea999 áno kartou to platím, a postovné bolo naposledy nad 400€ zadarmo,tuším môžeš aj ang.si zvoliť ako jazyk..ked je pod 400€ tak postovné je 20€
http://www.pramworld.co.uk/product/12232/Bugabo... tu som našla dnes akciu,ale ja zasa ang.nemusím tak nemám ani skúsenosť s tou stránkou

andrea999
18. máj 2012

@lentila.g díky,tak to by bolo super...ked stojí 599 eur,tak by bola pošta zadarmo 🙂

lentila.g
18. máj 2012

@andrea999
https://www.my-babyshop.de/versandkosten-auslan...
Aspoň ja to tak chápem,ale prinajhorsom zaplatiš toľko čo v Auparku

tanija133
18. máj 2012

@lentila.g pramworld, je super stranka, odtial vsetky baby objendavaju Maclareny...
@andrea999 na tej nemeckej stranke je to aj so streiskou cena?

lentila.g
18. máj 2012

@tanija133 pozerala som že majú dobre ceny len neviem aké postovné

valentinuska
18. máj 2012

Ahoj holky,
dnes jsem se stala též majitelkou Bugaboo Bee (bez pluska 🙂) a ráda bych si do něj koupila podložku - nevíte kde se dá v Čechách sehnat za rozumnou cenu?
Nebo máte někdo zkušenost s nějakou neoriginální?
Díky moc 🙂

ivett
18. máj 2012

@valentinuska tak nakonec jsi taky neodolala? 😀 podložku si dej buď ušít, myslím, že se dají na mmb určitě nějaké pěkné najít a nebo do pinkie, já s ní zkušenost mám, měla jsem bez bočnic, ale sedí i s bočnicema dobře, jen teda kvalita nic moc za ty prachy...no a nebo mít štěstí na origoš a sehnat starší model nebo koupit nový...

valentinuska
18. máj 2012

@ivett spontánní rozhodnutí a neodolala jsem 🙂
pinkie jednu doma mám - na jejich stránkách paní píše, že do bee je nějak trochu upravená, tak nevím, jestli to bude velký rozdíl 🙂

tanija133
18. máj 2012

@lentila.g postovne je 25 libier co je 30 E...co je dost...na jeden kocik, ja osm odtial zobrala Maclaren, ale cena aj s postovnym bola naj....

lentila.g
18. máj 2012

@tanija133 aj tak sa vždy oplatí kúpiť zo zahraničia,asi to bude tým že u nás nechcú obchodníci zarobiť ale rovno zbohatnúť 😖