Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hanka23
18. feb 2009

Já jsem je měla od manžela slíbené, už jsme se chystali je koupit. Pak ale napadlo spousta sněhu a my zjistili, že je nepotřebujeme 😎 Velkými koly dopředu všechno projedu, hůř se tedy najíždí na obrubníky, to musím nohou zapřít dole tu zadní tyč, ale není to nějaký problém. Jízda je srovnatelná s jinými kočáry s velkými koly.
Já o zimních kolech uvažuju spíš na léto, až budeme jezdit do lesa, na výlety na hrady a tak.

petrasafr
18. feb 2009

Možná budoucí majitelky zdraví majitelky BGB. Už dlouho pozoruji vaši diskusi a pořád je Cameleon můj favorit. Můžu se zeptat, jak se vám jezdí s velkými kolečky vepředu, když není kočárek zatáčecí, tak jak jste zvyklé, když máte vepředu malá kolečka? Jestli to není náročné na zatáčení atd. Děkuji moc.

peppapig
19. feb 2009

Cau holky, my jsme taky zamilovani do Bugaboo, mala i ja. Mame cerveno vcelicku od 6ti mesicu a nedame na ni dopustit. Pro dalsiho mimika planuju Cameleona, myslim ze je lepsi pro novorozenata a da se podnikat vice vyletu na odlisna mista, coz by s bee neslo.

saudi
21. feb 2009

petrasafr - ked ides priamo, tak sa s tymi velkymi kolesami ide v pohode, horsie je, ked chces odbocit 😝 to musis urobit poriadny manever (najlepsie je zdvihnut zadne, male, koliecka do luftu a otocit sa len na prednych velkych), alebo ked chces vyjst na obrubnik. ale da sa to a na tych par dni, kedy je kopec snehu to staci.

dorotkaa
28. feb 2009

ahojte, obraciam sa na mamicky co maju kocik bugaboo bee... myslite si ze je vhodny pre babatka od narodenia? budete mat letne dieta, narodi sa v juli. ked bude mat rok a pol myslite ze sa este zmesti do kocika aj s fusakom, kedze bude zima, resp. nebude mu uz ten fusak maly?

kikuska551
28. feb 2009

ahojte baby uz pozeram nejaky ten cas kociare chcem predat s4 a kupit si novy a lahsi kociar a taky kde budem vidiet na maleho mam 11 mesacneho chlapceka ktory by ste mi skor odporucili ,tak aby sa mi tam maly vosiel aj o rok v zime? ja zijem momentalne v BA ale som z vychodu takze striedame teren.pacil sa mi najskor ten cameleon ale ked ta sportova verzia mam z nej nejaky strach sa mi zda byt velmi tenka a dieta je tam malo chranene pred pocasim a ten bee sa mi tiez pacim no neviem sa rozhodnut prosim poradte dakujem pekny vecer

jeana
1. mar 2009

ahojte
na margo "sportoveho cameleona" nemyslim si ze je dieta malo chranene v nom.
V zime pouzivame fusak a malinka je zakryta doslova az po usi 😉
@bogota, mame aj zimne kolesa, ale pouzili sme ich iba raz a aj to nie na snehu 😅
nakolko su snezne kolesa vacsie, zanika moznost aretacie a tym padom je "bezna" jazda ovelaaa narocnejsia 😅
pri zatacani musis kocik nazdvihnut...
zial priamo na snehu som to nejak nestihla vyskusat 😅

janac
4. mar 2009

ahojte 🙂 rozhodla jsem se napsat i svuj nazor na bugaboo bee, ktery jsem asi pred mesicem poridila pro svoji rocni holcicku( UPOZORNUJI ze na roce ma 8,9 kg a 76 cm a je drobna) ....
1. kocarek se mi moc libi, je designove nadherny a krasne se s nim jezdi na uplne hladkem povrchu bez kaminku, striska krasne zacloni slunicko i ochrani pred vetrem, lehce skladny a pokud na to clovek chyti spravny grif , tak i lehounce skladaci, ma super velky kosik pod kocarkem a mala z nej krasne vidi kolem, protoze v nem jede jako na zidlicce 🙂..... ALE

-uz ted je v nem Ellinka uplne nacpana na sirku.. sice se ty postranice daji roztahnout, ale roztahnou se pouze pokud v nich je dite...takze je broucek porad ze stran utlacovany postranicemi ... (zatim nevypada ze by ji to nejak dramaticky vadilo..ale je jeste mala, tak ji to zase tak moc ze stran neobtezuje...)
-s kocarkem je uzasne pojezdeni v nakupnich centrech a vsude kde je hladky povrch, jinak je to hrkatko a dost to drnca, odpruzeni neodpruzeni.... obzvlast ted kdy na silnicich jsou drobne kaminky od posypu , ale to asi bude stejne se vsemi ostatnimi golfkami s takovymito kolecky....
-pouze v original fusaku s nejakou dekou by mi mala asi umrzla, nastesti mame jeste neoriginal nanoznik sity predchozi majitelkou a ten vypada opravdu super a je fakt funkcni..... takze pro male miminko bych tento kocar urcite nedoporucovala , obzvlaste do zimy se super tenkymi fusaky Bugaboo ani nahodou 🙂 ale vypadaji fakt naaadherne to jo 🙂
Takze abych to shrnula... kocarek je fakt super uzasny a fakt jsem rada ze ho mame, ale svoje nevyhody proste ma... a jestli se kikusce zda chameleon tenky, tak co teprve BEE 🙂 je to proste kocarek do mesta na nakupy no 🙂 rozhodne mi nenahradi ,proti BEE velky a prostorny, Casualplay S4, ktery jsem planovala prodat... ale bohuzel mam obavy ze pristi zimu by mi mala v BEE umrzla a taky ze se mi tam s dekou, fusackem a nanoznikem a zimni bundou s oteplovackama proste ani nevejde....a to ji budou dva roky az v unoru... !!!! .. nebo spise vejde, ale totalne nacpana bez moznosti hnuti.....
Tot muj nazor....

kikuska551
4. mar 2009

janac
ahoj aj nam sa velmi paci bgb bee no hlavne manzelovi ale tiez mam take obavy ako ty s tym priestorom pre dieta my mame tiez s4 ale chystame sa ju predat tak preto zvazujem aky kupit kociar a na golfac bgb bee sa mi zda byt moc drahy ja by som chcela sikovny kociar lahky a vzhladom maly ale pre dietako dost priestrany kedze meriem 158cm a my teraz zijeme v bratislave ale inak sme z tatier takze nieviem ale asi sa rozhodnem pre concord neo ale dakujem za info

miskinadamko
5. mar 2009

ahojte, neviete mi niekto povedat nieco ohladne nahradneho potahu na bugaboo bee? z akej latky sa to robi, a da sa to odnimat? alebo je to tam uz nastalo? dakujem

kalista
5. mar 2009

janac)
ked ti Ellinka bude chciet sadnut buduci rok do kocika tak si najskôr zagratulujes 😉
nasa Lea ma 2 roky 95cm 15kg a sedi sa jej v kociku pohodlne, nestazuje sa. dokonca aj môj 4 rocny syn ked si don sadol tak vôbec nevyzeral, ze sa mu v Bee nepaci 😎 aj ked v nom vyzeral ako slon
Bee je golfac a tak ako vsetky golface sa na ceste aj sprava a len tazko by som ho spajala do jednej kategorie s S4 kedze S4 je uplne iny typ kocika

janac
5. mar 2009

kalista
🙂 ja to asi spatne napsala.. je jasne, ze nemuzu srovnavat S4 a BEE, ale psala jsem to proto aby si to uvedomily i ostatni damy, ze BEE je opravdu golfac ....a podle toho take jezdi a navic je na golfac jeste dost uzky no 🙂 i kdyz ted jsem se s malou vratila z prochazky kolem reky a spi v BEE uz hodinu, sic se nemuze v tom obleceni a dekach ani hnout 🙂 prekvapive BEE zvladl sterkovou cestu s vymoly docela obstojne .... ale na silnici s tema kaminkama ted je to katastrofa...uz aby bylo jaro a silnice ciste 🙂

bejby29
5. mar 2009

Ja ziadny problem s Bee po kamenistej ceste nemam, tak sa cudujem, ze vy ano 😲

kalista
6. mar 2009

janac to bude narvana v kazdom kociku narvana vo fusaku a deke. pozri fusak od Kaiser tie su kvalitne, dlho vydrzia a je v nich teplucko 🙂
ja som maximalne spokojna aj s Bee aj s Cameleonom 😀

kamiletka
6. mar 2009

kalista,
ja som teraz objednala bee cez internet www.annavictoria.cz, tak som zvedava aky bude,,, ja len sledujem vasu debatu lebo este nemam co by som dodala,,,,tak teraz pouzivame casual s6, a som zvedava ci bee sa malej mimochodom 7 mesacnej bude pacit????
a chcela by som ho vytiahnut az na jar, to znaci ze ked uz na cestach nebude tolko svinstva,,,
a ked som citala co si ty tam vsetko mozne a len a len pozitivne popislal tak som mala chut objednat hned dva,,,

adrolka
7. mar 2009

Ahojte. Ak by mal niekto záujem, moja kamoška predáva na mmb bugaboo DENIM verziu, úplne komplet a js + strechami, kolesamitaškou, autosedačkou.... ešte je v záruke. viac v IP!!!

citinka
7. mar 2009

ahojte, uz aj ja som majitelkou BB (denim). chcela by som vas poprosit o radu, kde sa da objednat Skip hop taska (denim). Priamo na skiphop.com je uz dlhsiu dobu out of stock a na amazone ju neposielaju do europy. pripade mi pls poradte inu vhodnu tasku. dakujem vopred za odpoved.

janac
8. mar 2009

mam silne podezreni ze kalista pracuje pro BUGABOO 🙂 🙂 🙂

tucika
8. mar 2009

janac: Netreba pre nich pracovat, staci, ze mas ich kocik a stane sa z teba 100% oddany Fan of Bugaboo! 🙂 Taka je realita! 😀
My sme prezliekli koc a uz sme velkaci v sportaku - parada!!! Sa vytesujem ze mam Brand New Stroller 🙂 🙂 🙂

kalista a ostatne BGB-cky, ake mate autosedacky? Teraz to riesim (9-18kg) a kedze mame podobny vkus tak by ma zaujimalo co mate vy a ci ste spokojne. Ak sa vam to zda byt mimo temu, tak mi kludne poslite IP. D.

kalista
8. mar 2009

tucika) my sme mali maxi cosi Priori Xp a bola som max spokojna a ked nam ukradli auto tak sme kupili Romer kidfix a som tiez max spokojna.

jeana
9. mar 2009

tucika, tiez prave riesime otazku "vacsej" sedacky...
rozmyslame ci zostat verni znacke (maxi cosi) alebo skusit Romer... dizajnovo sa mi viac asi pacia maxi cosi a aj po farebnej stranke 😵
co sa tyka testov tak je to cca myslim rovnake... 😉

siam
9. mar 2009

Ahojte,
Neviete mi prosím povedat kolko stojí bee v Blave?Chcem íst nakúpit všetko pre mimi,len neviem či do Ba obchod predeti,aký je tam výber,alebo pojdeme do Viedne poprípade do Budapasti tam výchádza bee na 11 200sk.

cicushka
autor
9. mar 2009

jeana, ja mam teraz v jednom aute maxi cosi tobi a v druhom roemer king plus a ta romerka je lepsia. Maxi cosi je strasne uzucka a malicka oproti Romer. Ta je priestranejsia. Aj pani, od ktorej som kupila Maxi cosi ju predavala s tym, ze jej dcera ju velmi rychlo "prerastla". Tiez sa mi Romerka lepsie vyzlieka, ked ju potrebujem oprat. Cize, ja by som sla do Romerky.

marika6
9. mar 2009

Bee v Ba stojí do 17000,-

jeana
9. mar 2009

cicush dakujeeem za info... 😉

bejby29
9. mar 2009

My mame Maxi Cosi Priori Isofix a tiez sme max spokojni.. Teraz kupujeme nove auto a tam potrebujem tiez sedacku, tak dobra tema. Ja som kupila pre druhe tu Takatu v ciernom...
Aj ja sa rozhodujem medzi Romer a Maxi Cosi, my ale len s Isofixom
😉

hanka23
9. mar 2009

Tucika - koukala jsem k tobě do albíčka, že máš holčičku dubnovou. Vydrželi jste doteď v korbičce? Mojí holčičce bude 7 měsíců a tak do měsíce bych ji chtěla dát do sporťáku (až se udělá tepleji). Sedět ještě sama nebude, ještě ani neleze po kolenou, ale snad to bude v pohodě, když bude v lehu nebo pololehu ne?
Dali jste někdo taky nesedící dítě do sporťáku?

glorita
9. mar 2009

hanka,ja som davala svojho syna ako 4,5 mesacneho do sportiaku,bol to peg perego GT 3,cize dost siroky dokonca,takze nebola tam ani nejaka akoby bocna opora,ale uz nevydrzal lezat vo vanicke...Sprvu som nedavala sklon 90st,ale tak 110 cca..U Bee je to este lepsie,tam je dost uzky priestor,takze mozes byt bez obav,ved dieta nebudes vyvazat cely den,na prevoz,alebo kratku prechadzku aj ked nesedka si moze tolko posediet. 😵

hanka23
9. mar 2009

Glorita, jenže já mám Cameleon, tam není polohování do lehu, ale naklápí se celá sedačka. My právě býváme v kočárku i tři hodiny denně, takže jen na převoz ho nemám. A měnit korbičku za sporťák třeba obden podle potřeby taky nejde, je to všechno na jednom rámu. Trochu se bojím, abych to neuspěchala, ale Ráchel už bývá v korbičce mrzutá, nevidí ven...

jeana
9. mar 2009

hanka, my sme tiez presedlali na sportak cca v 7,5 mesiaci 😉
a Lili je odvtedy stastna...pretoze konecne vidi... 😵
davam ju bud do polosedu alebo do lahu ked spinka... 😉