• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

26. júla 2017 
@bebel diky pozriem to :slight_smile:)
23. máj 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...chcem sa spytat...nebude niekto objednavat kocik,bud z de stranky alebo holandskej...potrebujem ten skateik ku kociku bee+ a este haciky na tasku :wink:
23. máj 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte v BA (neviem nazov toho obchodu) kde predavaju bugaboo kočíky-maju ich aj na predajni že sa da hned kupiť?neviete kolko tam vyjde bugaboo bee plus all black?? :confused: našla som ho len na mmb za 666eur-dodacia lehota do týždna.dobra cena,alebo sa da kupiť aj lacnejšie? :confused: dakujem :wink:
23. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 v auparku ich nemajú a ani nevedia kedy budú mať...all black tam vyjde tuším 620
a dobrá cena je na my-babyshop.de za 599...
23. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@home1 a cez my-babyshop.de ho mas bez dopravy. lepsia cena momentalne nikde nieje...
23. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 hej?škoda,raz som tu tušim čítala že ich tam predavaju a sem-tam ich maju aj na predajni... :unamused: hmm tak tých 666eur je potom vela :rolling_eyes: :angry: 620 je lepšie a 599ešte lepšie :grinning: dakujem :wink:
23. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 no ved ja sa ho odtiaľ už nemožem dočkať :wink:
23. máj 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. máj 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky chcem si kúpiť bugaboo mám 7 mesačneho chlapčeka je lepšie ten cameleon alebo už bee???? a ste s kočíkom spokojne???? mne sa páči viac cameleon ak ho niekto má písnite mi, ďakujem
25. máj 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ahoj, já měla do jednoho roku Cameleona, pak jsme přešli na Beečko. Myslím, že by Bee už stačilo, ale jestli se ti chce investovat více a Cameleon se ti líbí, tak ho kup, určitě budeš spokojená :slight_smile:
25. máj 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, kupovali ste bugaboo cameleon z internetu alebo z kamemenneho obchodu? kolko vas vysiel a co ste k nemu dostali?
25. máj 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 nejdřív si ujasni, co od koráču BGB chceš, pokud chceš golfky do města a nebudeš jezdit v terénu, stačí ti bohatě Bee, jeho výhoda je polohování zad do lehu zvlášť, ale zase nemá nožní opěrku...Pokud s ním chceš jezdit i přes drsnější terén, tzn. ne jen po městě, do parku, po doktroech apod., vol Cam, ale tam je zase nevýhoda, že je to vytvarované lůžko - korýtko, nedají se zvlášť polohovat nohy a záda, naklápíš celou skořepinu, ale zase je perfektně odpružený a když dokoupíš terénní kola, zvládne i hory :wink:
25. máj 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 mam 8 mes. syna, kupovala som pre neho Bee+ a som velmi spokojna.
25. máj 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivett to vytvarované lúžko nieje dobré či????? no ide mi o to že mne sa golfky nepáčia s malíma kolečkama
a do bee sa mi zda malinky dosť maličký
25. máj 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luly3 někomu to vyhovuje, mě osobně ne, vadí mi, že si malánemůže natáhnout nohy do rovna i se zádama, u Bee to jde, ale zase tam není nožní opěrka, což ale u malých dětí nevadí, protože je posuneš dál a leží narovném, určitě bych se nebála dát do Bee půl roční dítě, jde do lehu a čelem k tobě, nevidím v tom problém, navíc je do budoucna prostorný, do Cam většinou děcko v roce a půl už se moc nevleze...ale záleží spíš na tom, kde ten kočár cheš využívat, já bych šla do Bee, ale pokud nebydlíš ve městě a drncáš se s kočárem někde po polních cestách nebo rozbitých chodníkách na vesnici apod., tak bych radila spíš Cam...nejlíp je mít oboje :grinning:
25. máj 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett nooo asi to tak vypadá že áno a v cam je polohovatelné na nožky????
25. máj 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 není právě, je to skořepina s vytvarovanýma nožkama i zádama a nedá se polohovat s ničím, jen to naklápíš celé v kuse...
25. máj 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, musim vas tu pocitat trosku nech viem vsetky novinky :grinning: :grinning: dufam, ze budu nove limitky a pocackame aj nase bee-cko :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
:grinning: :grinning: :grinning: sladke snicky v bee-cku :grinning:
25. máj 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bebel skoda, ze taketo striesky nerobia na bee, nepohrdla by som :grinning:
25. máj 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalista a tvoj maly drobec v novom bee-cku je kde? :grinning: :grinning: nech sa pokocham :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kalista ty si tusim tiez celu farebnu skalu kupila :grinning: :grinning: :grinning: ja rozmyslam nad ciernou strieskou na zimu, ale zase na zimu chcem aj stokke a winter :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats no to veru hej ja som momentalne spokojna. Som teraz prikupila denim sedak na Bee aj fusak denim a zasa mame pokoj na chvilu, ale jak sa poznam tak len chvilu. Malemu sa tusim aj lepsie spinka v Bee jak v Cameleone. Rano dal 5 hodin a teraz 3 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: si to zatial uzivam :slight_smile: kym ho to neprejde
25. máj 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kalista ja by som tiez pospekulovala, dufam, ze bude nieco nove :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
25. máj 2012 o 21:20 • wenluxima
A existuje aj ina strieska na bee+ ako letna???
25. máj 2012 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, idem si po radu. Pouzivate bee-cko aj v zime? Maly bude mat v zime cez 2,5 roka. Mam ho nechat v bee alebo sa vratit spat k stokke?? @kilian @pallacinka @jessicax??? co si myslite?
aby mi neusiel ten krasny kozusinkovy setik co je na bazariku :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ja by som si pre istotu nechala stokke.neviem,aky mate sneh cez zimu :unamused:
26. máj 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian tu v nitre vacsinou ziadny :grinning: :grinning: ale kto vie, nakoniec nasnezi ako v rusku :slight_smile:
tato zima bola velmi tepla a sneh bol asi 3 dni :slight_smile: len ci aj tento rok tak bude??
ty si asi s bee po snehu nesla?
26. máj 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok